Bebekle otobüs yolculuğu tecrübeli anneler yardım lütfen

Havan batsın emi,biz adanaya inecez alt tarafı :KK53:

Aynen emzirme önemli kulakları çınlamasın sonra.
Bez değiştirme zaten uçuş öncesi yapılıyor çok sıkıntı olmuor uçarken.
Oyuncak önemli bide,bizimkide arka koltukta oturan yolcularla muhabbbet ederek geliyor hep :KK70:
Bazen yanımda anaç bir teyze oluyor, o alıyor oyalıyordu. Bazen arkadakilere salça oluyor. Öyle öyle yollarda geçiyor ömrü garibimin ahsjjsjsjs

Havan batsın emi,biz adanaya inecez alt tarafı :KK53:

Aynen emzirme önemli kulakları çınlamasın sonra.
Bez değiştirme zaten uçuş öncesi yapılıyor çok sıkıntı olmuor uçarken.
Oyuncak önemli bide,bizimkide arka koltukta oturan yolcularla muhabbbet ederek geliyor hep :KK70:

Ben de pahaliliktan adami evde birakipta gidiyorum kiz napayim kocasiz. 😂😂😂 Onu son bahara biraktim. 😬

Bazen yanımda anaç bir teyze oluyor, o alıyor oyalıyordu. Bazen arkadakilere salça oluyor. Öyle öyle yollarda geçiyor ömrü garibimin ahsjjsjsjs
Ben bile bebk baktım uçakta anası tuvalete gitmişti üstüne kustu hatta .
Neler yaşadım varya hele otobüste gecenin bir yarısı mandalinayı sıkıp kafasına jöle niyetine sürmüştü :KK53: koltuk aralarında yürür,uçağın kokpit bölümüne girmek isterdi olmadı yolcuların yanına giderdi vayyy be neler yaşadım,şimdide kendi kızı uçaktan inmiyor hiç

Ben de pahaliliktan adami evde birakipta gidiyorum kiz napayim kocasiz. 😂😂😂 Onu son bahara biraktim. 😬
En güzeli varyaa ne işi var kocanın tatilde demi :KK70:eylülde kızım ve torunla antalya yaapacaz kocalar yok
He ilk kalkış önemli o zaman 😪 niye abla ya bizim tüm oyuncaklar gürültülü ama ahahahha
Hız ve ses varya ondan ürkmesin ondan yani,birde kulak çınlaması için doktorundan damla filan iste tıkanıyor kulaklar haberin olsun .
Ters bakışlara maruz kalma diyee dediydim onu :KK53:

Maalesef direkt uçuş şansım yok aktarmalı olabilir o çok zor kendi oto koltuğuna koltuğa bağlamayı düşünüyorum gündüz az uyutursam gece belki daha iyi uyur maalesef emmiyor mamasını yanıma alırım herkese tek tek dönemedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim

En güzeli varyaa ne işi var kocanın tatilde demi :KK70:eylülde kızım ve torunla antalya yaapacaz kocalar yok

Hız ve ses varya ondan ürkmesin ondan yani,birde kulak çınlaması için doktorundan damla filan iste tıkanıyor kulaklar haberin olsun .
Ters bakışlara maruz kalma diyee dediydim onu :KK53:

Yoook canim ne tatili annemleri özledim onlari görmeye gidiyorum önden. 🥺🥺

Eee tabi gitmişken gezicigizzz yine de. 😂😂😂

Maalesef direkt uçuş şansım yok aktarmalı olabilir o çok zor kendi oto koltuğuna koltuğa bağlamayı düşünüyorum gündüz az uyutursam gece belki daha iyi uyur maalesef emmiyor mamasını yanıma alırım herkese tek tek dönemedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim
Gece otobüsünü tercih edin o zaman

Kızım 10 aylıkken gittik yaklaşık 15 saat akşam aldım biraz dışarıyı izledi sonra uyudu sabaha kadar

Geçen sene 3 yaşında yine gittik yine akşam aldım ama bir çenesi açıldı susmak bilmedi uyudu uyandı derken geçti zaman

Bu sene gözüm kesmiyor yine gitmeyi çünkü geçen seneye göre çenesi ×1000000 😆😆😆

Valla metro da otobüste filan duruyor uçakta da durur inşallah diyorum 😁

Ben ona iki üç şaklabanlık maymun sesi hayvan taklidi yapar oyalarım ya 🤣🤣🤣🤣

Kimi kime dava edelim 😒😒
En son uçak yolculuğu da benim kız 3.5 yaşında öndeki koltuğu tekmeleye tekmeleye önümde oturan genci çıldırtmıştı🤦‍♀️🤦‍♀️

• Komik
Reactions: JES
Ben 10 aylık bebekle 6 saatlik yol yapmıştım trenle. Hatırlamak bile istemiyorum berbattı hiç susmadı diyebilirm bunaldı. Gezmek istedi sürekli fln. Oturtmadi bizi. Ama otobüslerde kemer varsa bebek koltugunu götürüp onda uyutup rahat edebilirsiniz. Bebeği geçtim sürekli kucakta olunca ben bile çok bunalmistim.

X