Bebekleri kaybettik...

Nursati

12 yıl bekledim seni
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
610
4
Başından beri hep umutlu olmaya çalıştım. Ama umutta yetmiyormuş. Sonradan gelişen bebek tekyumurta ikizi olduğu için diğerinin besinini çalmış ve kalpleri. Salı günü kürtaj olmak zorunda kaldım. 2 ay ara verdi doktorum. Ama normal yollada hamile kalabilirmişim 2 ay olmadan. Bundada var bir hayır sanırım. İleride olabilecek olumsuzlukları düşünüp teselli bulmaya çalışıyorum. Ama bugüne kadar kaybettiğim 4 tane melek gerçeğini değiştirmiyor... feryat edemiyorum... isyan edemiyorum...

suyosunu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
465
0
Canım Allahım şu mübarek günlerde sana sabırlar versin inşallah..En kısa zamanda istediğin evladı nasip etsin...

pumpkins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
1.518
5
Allah sabır versin ve yardımcın olsun canım.
Başından beri hep umutlu olmaya çalıştım. Ama umutta yetmiyormuş. Sonradan gelişen bebek tekyumurta ikizi olduğu için diğerinin besinini çalmış ve kalpleri. Salı günü kürtaj olmak zorunda kaldım. 2 ay ara verdi doktorum. Ama normal yollada hamile kalabilirmişim 2 ay olmadan. Bundada var bir hayır sanırım. İleride olabilecek olumsuzlukları düşünüp teselli bulmaya çalışıyorum. Ama bugüne kadar kaybettiğim 4 tane melek gerçeğini değiştirmiyor... feryat edemiyorum... isyan edemiyorum...

minik kelebek

evli,mutlu,çocuklu:)
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
1.169
3
rabbim yardımcın olsun canım.inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalıp yavrunu sağlıkla kucağına alırsın..

YAMAN

* ben bir anneyim *
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.172
9
35
Her Şerde vardır hayır cnm
standart bı cÜmle ama rabbım bılıyor hayırlısını dımı dılerım tez zamanda gene olur

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
5.913
36
Canım Allah sabır versin.Her şeyin hayırlısı olsun.Rabbim hayırlı ve tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inş.

ay_she

Herşey değişti...Herşey..
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
13.743
36
nursati çok şaşırıdm ve çok üzüldüm nedne herkes bebeğini kaybediyor allegranın da bebeği düşmüş

seninde öyle oldu benimde 15 gün öbce kalbi durdu bebeğimin Allah en iyisini biliyor tabii ki hayırlısı

ama bir değil iki değil herkesin bebeği düşüyor ikinci hamileliğim için şimdiden endişelenmeye başladım

Allah sabırlar versin sana....teselli edecek tek bir kelime bile bulamıyorum Allah a emanet ol

içini ferah tut inşallah :KK43: :KK43: :KK43:

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
20
34
allah sabır versın sana arkadasım. umarım en kısa zamanda allah sana hayırlı bı evlat nasıp eder...

yaz34

ALLAHIM SEN KORU BİZİ...
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
3.915
0
32
allah sabır versin canım yaşadıkların zor rabbim yardımcın olsun.

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
Rabbim sabır versin,

bundan sonra inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

psilokum

Sıla'nın annesi :)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
739
5

canım çok geçmiş olsun diliyorum.inşallah en kısa zamanda bir başka bebek bu acını unutturur sana. yerimseniben

parisparis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
87
2
Bebeklerin ahirette sana şefaatçi olurlar inşallah.
Geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm inanki. gözlerim doldu.
Bebeğimi düşündüm birden. Ben istemeden hamile kaldım. Hep içimden olmasamıydı diyordum.
Ona bu kadar bağlandığımı bilmiyordum. Bunu hissetmeme vesile oldun.

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
21
canım allahım sabir versin sana...
seni iyi anlıyorum 3 bebek kaybetmiş biri olarak...allahım en yakında bu acını azaltacak bebeğini göbüşüne sonra kucağına göndersin...

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
allah sabır versın canım inş allah gonlune gore verırı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 623 gün geçti.