Bebeklerimiz hangi hafta kaç kilo & cm annişler kaç kilo aldı hamilelik nasıl gidiyor

son aylar çok alınıyo maalesef :KK43: gece 3 te bildiğiniz zorla uyandırdı... kalkmak istemedim sabah yerim bişeyler dedim imkansız mideme cimdik attı ... mecburen kalkıp bişeyler atıştırdım.. bu gidişle 100 ü görücem.. :KK43:

son aylar çok alınıyo maalesef :KK43: gece 3 te bildiğiniz zorla uyandırdı... kalkmak istemedim sabah yerim bişeyler dedim imkansız mideme cimdik attı ... mecburen kalkıp bişeyler atıştırdım.. bu gidişle 100 ü görücem.. :KK43:

Ben daha 3. ay içindeyim ama geceleri kaç kere kalkıp yemeden duramiyorum midem burkuluyor ağrıyor bulanıyor yemezsem .

Ilk aylarda da oluyor mu böyle?

Ben daha 3. ay içindeyim ama geceleri kaç kere kalkıp yemeden duramiyorum midem burkuluyor ağrıyor bulanıyor yemezsem .

Ilk aylarda da oluyor mu böyle?
ben yemek yer yemez hemen acıkma hissi oluyor. ama bence bebekle alakalı bişey oluyor karnımızda ve biz onu acıkma hissi gibi algılıyoruz.. ilk aylardada olabilir. bebek geliştiği için acıkma hissi gibi gelebilir..

Son kontrolde 35+1 de oğlum 2540 gr 49 cm di. Bende 9 kilo almıştım.

Bugün 37+1. Kontrole gidicem. 3 kg olmuştur diye umuyorum. Bende 1 kg daha aldım iki haftada:) 66,5 kiloyum.

Oldukça sağlıklı beslendim. Yumurta peynir süt ceviz eksik etmedim. Az tahıllı ekmek, et sebze... Akşam yemeğinden sonra birşey yemedim. Toplam 4 kilo hakiki petek balı tek başıma yedim, tek kaçamağım o oldu, o kadar bala yine az kilo almışım :)

Dördüncü aydan beri aşırı kabızlığım var. Onun dışındaki ağrılar sancılar hemoroidi geçtim artık kabızlığım geçsin başka bişey istemiyorum. Devamlı ilaç kullanıyorum bağırsaklarım çalışsın diye. Doğal yöntemler işe yaramadı. Çok zor..

27+1 de bebişimi 1095 gr ve 36 cm. Ben de 7.7 kg almışım :KK43:

Doktor bana hiç uzunluk, ağırlık söylemiyor. Sordum hatta ama ölçmüyoruz dedi. Acaba ileriki dönemlerde mi ölçüyorlar? Gelişimi normal diyor hep.

Evet anneler kaçınçı haftadayız bebeklerimiz nasıllar onların kilosuna göre biz ne durumdayız bakalım kilo dağılımlarımız bebeğimizin gelişimi nasıl??
19 . Haftadayim bebegimin boyu 15 cm kilosu 250 62 ile hamile kaldim suan 65 im gayette saglikli suan tekmeler atiyor teyzesi :)

Doktor bana hiç uzunluk, ağırlık söylemiyor. Sordum hatta ama ölçmüyoruz dedi. Acaba ileriki dönemlerde mi ölçüyorlar? Gelişimi normal diyor hep.
ay çok saçma ... insan merak eder canım.. söylemeli bence..

Mrb kizlar
Benimde hamileliğim başladı. En son 20+3 te Dr a gittiğimde oğlusum 350 gramdi. Ben 68 kiloydum. Yani -4 kilo

15+0 ile başladım bu haftaya :) cinsiyet belli olmuşmudur kızlar?

özele gidiyorsan nasıl söylemiyorki ? çok saçmalık merak ediyorum da diyosun.. bunun mantıklı bir açıklaması yokki
Hiç anlamadım ben de. Doktor değiştirmek de istemiyorum artık. Önceden değiştirdim çünkü. Israr edeyim mi o zaman? İlk hamilelik olduğu için bu sayfayı okuyana kadar söylediklerini de bilmiyordum.

Hiç anlamadım ben de. Doktor değiştirmek de istemiyorum artık. Önceden değiştirdim çünkü. Israr edeyim mi o zaman? İlk hamilelik olduğu için bu sayfayı okuyana kadar söylediklerini de bilmiyordum.
tabikide ısrar et.. bu senin en doğal hakkın merak etmesen boşver derdim de ben olsam bende merak ederdm. üşeniyormuymuş bakmaya ? boşunamı para veriyorsun.. aklına takılan herşeyi sor.. ben her gittiğimde resim istiyorum resimin üstündede boyu kilosu yazıyor

tabikide ısrar et.. bu senin en doğal hakkın merak etmesen boşver derdim de ben olsam bende merak ederdm. üşeniyormuymuş bakmaya ? boşunamı para veriyorsun.. aklına takılan herşeyi sor.. ben her gittiğimde resim istiyorum resimin üstündede boyu kilosu yazıyor
Sen bana güleceksin ama bana resim de vermiyor :))) Ben sadece ultrasondan gördüğümle yetiniyordum. Acemilik kötü şey ya :) Dediğin gibi yapayım ben. Bu gittiğimde her şeyini isteyeceğim. Parasını hak etsin azıcık :))

Sen bana güleceksin ama bana resim de vermiyor :))) Ben sadece ultrasondan gördüğümle yetiniyordum. Acemilik kötü şey ya :) Dediğin gibi yapayım ben. Bu gittiğimde her şeyini isteyeceğim. Parasını hak etsin azıcık :))
yok daha neler ... taa 5 haftalıkken den beri var ben testimi bile saklıyorum hatıra.. ultrason makinasını alıp kendin sürseydin karnına bari . .. abartmış o da

Haklısın canım. Benim ilk olduğu için her şey bana normal geliyordu. Ama akıllandım sayende :) Paramı veriyorsam o da hizmetini yapacak.

X