Bebeklerimiz hangi hafta kaç kilo & cm annişler kaç kilo aldı hamilelik nasıl gidiyor

Ben de 32.haftama girdim 60'la hamile kalmıştım şimdi 67'yim. İlk bebeğimden 4 kilo fazlam kalmıştı( doğumumdan 4 ay sonra hamile kaldım). Bu sefer bebekle daha az aldım tabi dengelediler birbirlerini. İnşaallah şu son iki ay da çok almam. Kızımda son ay 5 kilo almıştım :KK43:

[QUifeva, post: 38079876, member: 637144"]Ayy canimm hayirli olsun kizin ben daha gitmedim doktora pers cem soylermi kiii bilmiyoruk senin ne zamn belli oldu tam.sen iyi yine iki kilo vermissin bastan ben hic vermedim ya.nettede 2 normal diyo uc ay sonunda sonrada 20. Haftanin sonunda iki bucuk normal dio yani 8 haftada 12 den 20 ye kadar nasil yarim kilo alcaz sadece yarim kilo anlamiyorum:KK66:[/QUOTE]
doktorunun ultrasonu ıyıyse soyleyebılır bebegının pozısyonuda tabıkı ıns gosterır. benımkı 13+3 gunlukken kanamayla acıle gıttıgımde doktora sormadıgım halde pat dıye soyledı hemsıreye bebegın ölcumlerını soylerken bu arada kızın olcak dedı şok oldum valla bulantılarım gectıgınden berı bogazım durmuyo heralde meyve salata agırlıklı yersek almayız ben ıkıncı oglumda ne guzel 4.5 kılo almıstım hepsı dogumda gıtmıstı ılk oglumda 10 kılo almıstım bakalım bunda ne olcak[/QUOTE]
Ayyy maSallah canim cok zayifsin normalde heralde ben 53 le hamile kaldim simdi 56:KK43: bakalim nolcam valaa bilmiyorum...gecen cars gittik doktora bir ay sonra belli olur dedi nolur bari tahmininizi soyleyin dedim kiza benziyo kiz gibi ama heveslendrmk istemiyorum bi on gun sonra gel dedi bu pers yine gidicez bakalim kizmi.ben hemn gidip bi patik bide corap aldim bile:)

28+3te 1350 grdı oğluşum.boyunu söylemedi bende sormamışım heyecandan.
ben 62 kg ile kaldım ama diyet yaparken hamile kaldım, 6 kg vermiştim devam ediyodum, hem dukan hem pilates ve hamile kaldım tam 14 kg geri aldım. çalışıyorum spor yapamıyorum halimde yok zamanımda.doğurana kadar duba gibi olucam kesin :KK43:

:nazar:Kızım 18 haftalıkken gittiğimizde 210 gram 21 santimdi perşembe bida gidicez bakalım meleğim kaç kilo almış bende şuan 21 haftalığım 50 ile hamile kaldım 56 yım

28+3 de 1050 grdi bebeğim çokmu zayıf acaba bende 47 ile hamile kaldım 56 kiloyum şimdi.

her bebeğin kilosu bir olmuyor ayrıca kilolu bebek sağlıklı anlamına gelmiyor
kiloyu çok takmayın bence

Ben 55 le kaldım şimdi 58kiloyum bebiş pazartesi günkü randevuda 50 gram 30 cm di

Bende 10+3 hamileyim 50 ile hamile kaldım boyum 173 şuan yine 50 kiloyum sadece karnım çıktı şimdiden çok bulantım var hiç kusmadım yoksa kilo verirdim şimdiye kadar keşke 10 kiloyla bitirsem hamileliğimi çok kilo almak hiç istemiyorum

ben 57 kilo ile hamile kaldım
70 kiloyum an itibari ile 13 kilo almışım
15 ile bitirmeye planlıyorum çalıştığım için çok fazla dikkat edemedim iş yerinde makarna pilav ağırlıklı oluyor yemekler maalesef

haftaya izne çıkıyorum
evde daha dikkat edeceğim inşallah

Bende 10+3 hamileyim 50 ile hamile kaldım boyum 173 şuan yine 50 kiloyum sadece karnım çıktı şimdiden çok bulantım var hiç kusmadım yoksa kilo verirdim şimdiye kadar keşke 10 kiloyla bitirsem hamileliğimi çok kilo almak hiç istemiyorum
benimde bulantılarım 14. haftaya kadar sürdü. ebem söyledi banada elma yedim. mideyi rahatlatıyor. tavsiye ederim. birde çubuk kraker.

benimde bulantılarım 14. haftaya kadar sürdü. ebem söyledi banada elma yedim. mideyi rahatlatıyor. tavsiye ederim. birde çubuk kraker.

12.haftada biter diye bekliyorum yoksa nasıl dayanacam bilmiyorum evimden mitfaktan buzdolabından yemeklerden sigaradan midem bulanıyo ciddi ciddi midem ağzıma geliyo çubuk kraker balık kraker gözleme tost elma bu tarz şeyler yiyebiliyorum

bana çubuk kraker bile bir zaman sonra yumurta kokuyor gibi gelmişti sanırım sürülüyor üstüne o rengi alması için
onu bile duyuyordum yani
ama geçecek kızlar kendinizi teselli edin
o kokular bulantılar geçecek ve bebeğiniz size tekmeleri ile teselli verecek inşallah
:anneadayı:

Mrb biz 23 haftalık olduk çok şükür kaçıncı haftadan itibaren bebeğin kilosunu söylüyorlar bilmiyorum bizim doktorumuz henuz söylemedi ben bu zamana kadar 4.5 kilo aldım simdilik iyi dedi doktorumuz sonumuz ne olur kaç kiloyla tamamlariz bilemiyorum hayırlısı

X