Bebeklerimiz hangi hafta kaç kilo & cm annişler kaç kilo aldı hamilelik nasıl gidiyor

selam kızlar.bende 23 haftalık hamileyim.bebişim kıpır kıpır maşallah,21+6 da kontrolum için gittiğimde doktor suyumun falan gayet iyi oldugunu söyledi.bebiş için 486 gr normalden fazla ama sıkıntı yok dedi.maşallah oğluşuma ve sizlerinkine de tabi.2ekimde şeker yüklemesi için gidicem bakalım ne kadar olmuş olacqak bebişim?bende ilk 3 ayda 3 kilo verdim 70ten 67ye düştüm şuan da 5.5 aylıgız ve ben 74 kiloyum,boyumda 1.70

Çarşamba günü ayrıntılı ultrason çektirmeye gittim bebişim 530 gr ben ise 80 kilo oldum doktorum epey bir kızdı :KK43: zaten kilolu hamile kalmıştım , bebeği net olarak göremiyorum yağ tabakası yüzünden dedi en fazla 5 kilo daha al fazla alma dedi nasıl olacak hiç bilmiyorum şuan 23 haftalık hamileyim daha çok var :'( Birde bebeğin kalbinde ufak bir delik var dedi , ama kapanır daha çok küçük dedi buda canımı sıktı son kontrolüm iyi geçmedi ne olacak bilmiyorum :KK43:

Allah sizinle olsun elini karnına koy ve dua et hep iyi şeyler düşün.düşündüğün gibide olsun inşallah.rabbim hayırla kucagına almayı nasip etsin.

Öncelikle benim boyum 1.76 hamilelik başındaki kilom 62'di
ilk aylarim cok zordu düsük tehlikesi vs derken kilo alamadim
14. hic kilo almadigimi tespit etmistik.. 19+4'de 65 olmusum doktor normal dedi bebise gelince.. 18+4'ken ultrasonda 19+4 cikti bebegim. Gelisimi ilerde ve gayet iyi:nazar: 300 gr dedi doktor ve boyu 21 cm.. Hersey normal ve yolunda dedi.. Amacimiz saglikli olmalari.. Baska bi istegimiz yok..

35. Haftama girdim.15 gün once kontrolumde bebegim 2.600 gr ve 44 cm di.hafta ici gidicem bakalım ne kadar olmus oglum.bense 11 kg aldım

benim bebişim daha çok minik yaaa 10+3 te 3.5cm idi kuzum şuan 11+6yım bebişimi görmeye daha var henüz kilo almadım ama göbüş çıkmaya başladı galiba büyüyor bebiş:KK16:

32+6 da oğluşum 2kilo 47 gr olmuş:nazar::nazar::nazar:

benim kilomu söylemesem:KK17:

57 ile kaldım 75 olmuşum.Ama görünüşte öyle abartı almamışım gbibi görenler de öyle diyor "iyi çok almamışsın diyorlar " bi bilseler rakamları:KK9:

36+1 de bebişim 50 cm 3150 gram. Bende şu anda 36+4 de 11,5 kg almış bulunmaktayım. Bebişimde biraz daha kilo almıştır sanırım yakında öğrencez inşallah :)

arkadaslar konuyla alakası olmasada ben birsey sormak istiyorum karıdan ultrasonda 7 hafta alttan ultrasonda 6 hafta 4 günlük gözüken gebelik olurmu ve daha birsey göremedim demesi doktorun ne demek ama kese var icinde görünen ne dedim ic kese dedi haftaya tekrar gel gelisim yavas olabilir dedi

HERKESE MERHABA

BENDE 57 İL HAMİLE KALDIM. EN SON 5 OCAKTA GİTTİM KONTROLE. BEBİŞİM 25 HAFTALIK 776 GR.:nazar: BEN İSE 65,5 KG DUM. Bİ DAHAKİ KONTROLE ALLAH KERİM ARTIK :)

22 haftalık olduk bebisim 475 gr 25 cm olmus ben de 1 bucuk kilo aldım şimdiye kadar Minik misirim mısır Koçani olmuş 😊

bende 21+3 teyim bu günkü dr kontrolümüzde oğlum 428 gr bnse 58.7 yim zaten 55 ile hamile kalmıştım beni pek rahatsız etmyor kilom :) sizce bebeimin kilosu normal miii :)

Merhaba.
38+2 haftalık hamileyim.4 gün önce doktora gittiğimde bebeğimin kilosu 3,5 du.Bende 55 kilo ile hamile kaldım suan 72 kiloyum.

30+5 günlük hamileyim.
29+6 iken en randevum vardı,
o zaman kilosu 1850 boyu 43 cm di.
şimdi nasıl olmuştur bilmiyorum.
bende toplam 6 kilo aldım.

X