bebekleriniz desteksiz oturuyor mu?

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
464
2
evet ege artık desteksiz oturuyor ama çok uzun değil 2-3 dk falan sanırım zamanla daha uzun süre oturabilecek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2653 gün geçti.

uzumbugusu

Siyah İnci'm...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
2.759
3.436
Benim oğlum oturuyor..

Ama ben hiç destekli oturtmaya falan çalışmadım..emeklerken kendi kendine dönüp oturuyodu bi elinden desteK alarak..Şu an tamamen oturuyor.Hiç düşmüyor..Dengesini çok güzel sağlıyo

esther

let the game begin...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.819
36
benimki daha emeklemiyor. 26 şubatta doğdu. desteksiz oturuyor ama 1-2 dakika.

uzumbugusu

Siyah İnci'm...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
2.759
3.436
benimki daha emeklemiyor. 26 şubatta doğdu. desteksiz oturuyor ama 1-2 dakika.

Boşver cnm geç emeklesin daha iyi..Benimki hiç rahat bırakmıyor nereye gitsem peşimde.Çok hırslı ve hızlı ne yapıcam bilmiyoruum.Hiperaktif bile olabilir yani o derece :emir_bebek:

15 Şubat doğumlu benimki.

Son düzenleme:

XIXBXSXA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
814
0
benım oglum bır kac sn desteksız oturuyor sonra one yada yana dogru kendını salıyor..

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
35
aa benim kızım da 4 nisan doğumlu ben de üzülüyordum niye hala oturamıyo diye
demek erkenmiş...

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.567
14
37
benimkide artık oturabiliyor ama hala emekleme yok o koca göbüşünle küçük popoyu kaldıramıyor ::)))) ama ben sabırsızlıkla bekliyorum çabalıyorum uğraşıyorum emeklesin die.çok tatlı görünüyolar emeklerken yaaa

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3049 gün geçti.

eflatun20

huriye=ismet anıl
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
624
0
37
ya kızlar oğluşum bırakın desteksiz oturmayı yanlardan destekleyince bile hemen önüne doğru eğiliyor iki büklüm oluyor normal mi sizce 25 şubat doğumlu emekleyemiyor da tabi yanlara dönüyor yuvarlanıyor sadece eli ayağı çok hareketli bez falan bağlarken çok zorlanıyorum yanlarda ne varsa dönüp hemen alayım diye uğraşıyor 4,5 aylıkken hecelemeye falan başladı ama oturma çalışmaları iyi gitmeyince endişeleniyorum normal mi sizce

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
5
40
valla bizimkide desteksiz oturamıyo daha yanlarına yastık koyunca baya duruyo ama genede devriliyor ama yavaş yavaş oturmaya başlıycak sanki çok hareketli oturmak istiyomu acaba birde o var hemen kendini attırıyo bizimki...sırnaşık şeysırnaşık şey

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
benimki bayağı oturuyo desteksiz emeklemeye başladı iyice bi uçtan bi uca gidiyo ama emeklerken kendi kendine oturamıyo onun da var demekki daha zamanı kıpır kıpır oldular iyice RABBıM NAZARLARDAN KORUSUN PEK TATLILARR MAŞALLAH

ssaslan

oğluşuna aşık (Sibel)
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
3.792
1
kızlar en sağlıklı oturma pozisyonuna sekizinci ayda geçiyorlar
ondan öncekiler hep sanki antrenmanmış gibiler
kendiliğinden emeklerken kalkıp oturmaya başlıyorlar
hiçbir şey için acele etmeyin
bazı bebişler erkeni olabilir ama bu hepsinin öyle olmasını gerektirmiyor
şu anki hallerinin tadını çıkartın

esther

let the game begin...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.819
36
sibelcim son noktayı koydun yine. haklısın. benim yeğenim de 8. ayda oturdu desteksiz tam olarak.