bebekleriniz desteksiz oturuyor mu?

Ya benimkindemi var bi gariplik..

Hiç doktorada götürmedim çocugu..Bütün msjları okudum benim bebişim gibi ne emekleyen var ne oturan..Gerçekten hiperaktif falan olabilirmi ki yaaa kafamçokkarıştı

bebeğim 6 ay 21 günlük desteksiz oturuyor. Arabasında hafif yatarak gidiyordu . Oradada artık tam oturuyor.Emeklemeyede başladı. Çok hareketli. Annem Şimdiden Allah kolaylık versin diyor.

asimai canımaramızda birçok bebiş emekliyor ve oturuyor sen meraklanma
ama herkes bu başlığa yazmış değil
çınar emeklemeye başlayalı neredeyse 2 ay oldu öncesinde de sürünerek ilerliyordu mesela

Ya benimkindemi var bi gariplik..

Hiç doktorada götürmedim çocugu..Bütün msjları okudum benim bebişim gibi ne emekleyen var ne oturan..Gerçekten hiperaktif falan olabilirmi ki yaaa kafamçokkarıştı

ne diyosun sen seninki hiperaktif değil benim oğlumda oturuyo ve emeklemeseie ramak kaldı odanın her yerini geziyo maşallah bi çok arkadaşımızınkide emekliyo

Oğluşum çok hareketli olduğu için destekli oturtmaya hiç çalışmadım süründü emekledi 6 aylıktı emeklerken öğrendi kendi kendine oturmayı maşallah şimdi ne bulsa tırmanıyor ayakta durmaya bayılıyor sırada sıralamak var heralde birazda aileye çekim var bence ama kesinlikle bana çekmemiş annem sen 3 gün otursan kalkmazdın yerinden dio:roflol: dayı ve baba çok hareketliymiş onlara çekmiş bebişim

kızlar peki bir yere tutunup ya da yaslanıp ayakta durabilen var mı? mesela koltuğa

kızlar peki bir yere tutunup ya da yaslanıp ayakta durabilen var mı? mesela koltuğa

canım çınar artık tutunmuyor sadece dokunuyor düşeceği zaman tutuyor kalkarken destek alıp sonra sırtını dönüyor koltuğa ya da yakın duran koltuğun birinden diğerine adım adım geçiyor yengeç gibi
bir de düz kapıya veya duvara yaslanarak da ayağa kalkıyor
bir de az dolu su damacanasını yürüteç gibi kullanarak onunla geziyor bazen

ay sibelcim senin oğlan bi alem zaten şimdi de damacanayı yürüteç mi yaptı sırnaşık şey ama maşallah çok tatlı hele saçlar bayılıyorum o saçlara

benim oğlum desteksiz 5 dakika duruyor ama sonra yoruluyo sonra çoraplarına hucum ediyor. onun en iyi yaptığı şey yuvarlanmak

oğlum 7 ay 20 günlük

bizde yeni yeni desteksiz oturmaya başladık..ama benim oğlum sanki dünya durmadan kendi etrafında dönüp duruyo...

bizim desteksiz oturmamız 1-2 dakikaya çıktı...ama kendi kendine kalkıpta oturmuyor..sen oturtursan oturuyor...tembel midir nedir?

üfff bizimkide henüz oturamıyor merakla bekliyorum tembel teneke aynı gamze gibi evin her yerini paso döne döne geziyor nerde karıştırcak bişey bulursa anında orada bitiyor bu kadar hızla dönmeyi nası başarıyor hayret..

benim kuşum bir kaç gündür emekleme pozisyonuna geçip bekliyor. bugün birazcık ilerledi bakalım. herlade emeklicek

benim kzızmda henüz ne desteksiz oturma ne emeklem var destekli bile eh yani diyorum benim kız tembel yatmayı seviyor babası ve annesi gibi

ve bir de hala tek tarafına dönebiliyor yani sırt üstü pozisyondan yüz üstüne dönüyor ama tekrar sırt üstü dönemiyor sizce normal mi ya bazen düşününce çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…