Çocuk Hastalıkları bebekte balgam

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
D

duygukaan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi duygukaan
arkadaslar bebeğim 3 aylık kustugunda ara ara balgam gıbı bişi cıkarıyor ve hergun 4-5 kere hapsırıyor sizce üşütmüşmüdür pzt dr gıdecem sızede danısmak ıstedım cevaplarınızı beklıyorum...

• Konu Sahibi duygukaan
mrb benim bebeğimdede aynı şeyler var hapşurması normalmiş 4-5 aya kadar her bebekte olabileğini söylüyo doktorlar...balgamı hakkında bi fikrim yokk doktora gitmende yarar var canım ama hapşurması normal üşütmeden dill.eğer balgamla bağlantıl ise üşütmüş olabilirrr...

• Konu Sahibi duygukaan
benim bebeğim 5 aylık hala balgamı var doğduğundan beri,2 aylıkken çocuk dr na götürdüm muayene etti 1 yaşına kadar kusması da balgamı da normal dedi,günde 4-5 defa hapşurup öksürmeleri de normal demişti.

• Konu Sahibi duygukaan
Merhabalar benim bebeğim 10 aylık 4-5 aylıkken aynı şekilde benimde bebeğimde balgam sorunu olmuştu bir süre sonrada bebeğimi rahatsız etmeye başlamıştı dr. gittik 2 tane şurup yazmıştı balgam için 1 hafta kullandık ve geçti.

• Konu Sahibi duygukaan
canım benim bebğim yaşını geçti hala balgamı var bir türlü itmedi normalde ilaç felan da kullanıyoruz ama buhar felan tutduk sanırım zamanla atacak...

• Konu Sahibi duygukaan
benim kızımda da var balgam....bazen kusarak bazen de kakasında atıyor.ama sanki iyi gibi geldi. çünkü öksürüyor ve allahtan kuru öksürük deil diye düşünmeye başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…