BEBİŞ İÇİN DERTLEŞME POSTU!!!

evet Yumurta rezervin iyi dedi. Çatlama olmuyo dedi kuzum. Geçen ay clife kullandım. Gebelik oluşmadı ama 28. Gün adet oldum. Şaşırdım hatta dedim gebelik oluşmadı ama hırmonumu düzene soktu. Sonra bitince bıraktım yumurtlama görmeden. 54 gündür de adet olmadım. Tersmi tepti. Düzenli devam etmedim diyemi böle oldu anlamadım. Ovulasyonda kullanıuordum. Hatta son iki ay pik görmedim:KK43: adetten sonra kullansam mı bilemedim. Bu ay stres yapmak istemiyorım aslında. Ay bilemedim aklım karışık. Clife ta kullansam mı bilemedim. Doktorda ilaç verdi ya. Aynı anda olurmu ki
Bal tarçın çörek otu kürü dene canım ya hamile kalırsın ya da adetin düzelir ben pcosum adetim düzensizdi hamile kalmak icin bu kürü denedim hamile kalamadım ama adetim düzene girdi yaklaşık 7-8 aydır düzenli adet oluyorum

Ahh canım ağlayarak okudum.. bende 8 aylık yavrumu kaybettim… dediğin gibi ilk günler yaşayamıcam sandım acım içime sığmadı ama zaman herşeyin ilacı alışıyorsun zor da olsa.. ama unutulmuyor unutamıcaz da vardır rabbimin bir bildiği… rabbim yavrunu sağ Salim kucağına almayı nasip etsin canım…
Evet asla isyan etmiyorum. Ama bazi yerlerde zamanlarda o aylarda cocuk gorunce bu kadar olucakti diyorum. Bildiginiz imreniyorum. Asla kotu anlamda degil sadece onlarda var olup benimki olmayinca çok uzuluyorum. Ama olucak inaniyorum bu hamileligimde Ilk zamanlar asla umudum yoktu Buda dusucek nasilsa diyordum. Hatta burda da deimisligim var arada denk geliyorum yazdiklarima ne kadarda umutsuzmusum diyorum.

evet Yumurta rezervin iyi dedi. Çatlama olmuyo dedi kuzum. Geçen ay clife kullandım. Gebelik oluşmadı ama 28. Gün adet oldum. Şaşırdım hatta dedim gebelik oluşmadı ama hırmonumu düzene soktu. Sonra bitince bıraktım yumurtlama görmeden. 54 gündür de adet olmadım. Tersmi tepti. Düzenli devam etmedim diyemi böle oldu anlamadım. Ovulasyonda kullanıuordum. Hatta son iki ay pik görmedim:KK43: adetten sonra kullansam mı bilemedim. Bu ay stres yapmak istemiyorım aslında. Ay bilemedim aklım karışık. Clife ta kullansam mı bilemedim. Doktorda ilaç verdi ya. Aynı anda olurmu ki
Onu 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorsun ama ilaçla kullanıp kullanılmadığını bilmiyorum olmadı sen ilaçlarını kullan bir öyle izle kendini belki de olur o şekilde canım Allah kolaylık versin inşallah 🙏🏻

Evet benle bununla içimi rahat ettiriyorum. Insallah sag Salim dogar bebegim. Canim olucak allahtan umit kesilmez. Benim esim 18 yil sonra dogmus. Eşim annesini çok seviyor sevilecek kadinda dogrusu. Esimde hayirli evlat denenlerden. Benimde çocugum esim gibi olsun isterim. Allahtan ümit kesilmez 🤲
İnsallah en kısa zamanda hayırlısıyla bize de bebek nasip olur 🙏🏻❤️

Bende 4 senelik evliyim ilk günden beri korunmadık hiç ama nasip olmadı hiç hamile kalamadım evlendikten bir sene sonra işe başladım çalışırken de bi iki kere doktora gittim muayne olmak için sadece hormon testi yapıp herşey güzel karından muayne ve vajinal muayneyle bakıldı herşey güzel dendi ama yine olmadı bende çalıştığım için üstüne düşmedim ama hep çok istedim temmuzda işten çıktım doktora gittim yine hormon testleri yapıldı yumurtalara çatlamaya bakıldı ilk ay bu şekilde ilerledik adetten bi gün önce kan verdim 2.0 çıktı ertesi gün günümde oldum bu ay klomen kullandım sonra çatlama iğnesi vuruldum yumurtam güzel çatladı şimdi iğnenin 11 inci günündeyim bekliyorum ama hiç umudum yok doktora tüplerimde sıkıntı var bence öyle düşünüyorum dememe rağmen rahim filmi çekmedi şimdi de eşim bu ay da olmazsa gitme bi daha şimdiye kadar herşeyi tamamlaması lazımdı bizi oyalıuo dedi özele gidiyorum umutsuzum ama inşallah olur dua edin lütfen

Evet asla isyan etmiyorum. Ama bazi yerlerde zamanlarda o aylarda cocuk gorunce bu kadar olucakti diyorum. Bildiginiz imreniyorum. Asla kotu anlamda degil sadece onlarda var olup benimki olmayinca çok uzuluyorum. Ama olucak inaniyorum bu hamileligimde Ilk zamanlar asla umudum yoktu Buda dusucek nasilsa diyordum. Hatta burda da deimisligim var arada denk geliyorum yazdiklarima ne kadarda umutsuzmusum diyorum.
Onu ister istemez yapıyoruz canım bende öyle.. bu imrenme kıskanma değil..
yavrularımız hep aklımızda, kalbimizde, nereye baksak bizimle… Rabbim böyle nasip etmiş bizlere melek annesiyiz..
hamilesin ne güzel 🤍 kardeşi var çok şükür 🙏
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım…

Kızlar merhaba konudan çok alakasız birşey sormak istiyorum size nereye soracagımı bilemedim vallahi bu tişörtlerdeki yemek lekeleri asla cıkmıyor ya defalarca makinede yıkansa da cıkmadı ne kullansam geçer bilginiz varmı

Kızlar merhaba , bende 7 yıllık evliyim 2 yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum ancak olmuyor .her ay düzenli adet oluyorum 30-35 gün arası ama yumurtlama sorunum varmış, sanırım pcoyum doktor isim koymaya gerek yok diyor ama yumurta sayım fazlaymış ve progesteron hormonum düşük olduğu için yumurtlama sorunu olduğunu söyledi . Ovulasyon da her ay yumurtlama görüyorum ancak olmuyor. Eşimde sorun yok. 3 ay femara ve 1 ay gonalf denedik olmadı doktor direk tup bebek dedi. Şu 2 yılda etrafımdaki herkes çifter çifter doğurdu artık canım acıyor ister istemez:KK43: bu ay clife ve gynoseed jel deniyorum sanırım 3 ay deneyeceğim clife için 3 ay kullanın diyorlar inşallah işe yarar artık çok yoruldum

Bizimde 7ay oldu bebiş istemeye başlayalı 6senelik evliyim. 2gün sonra adet olmam gerekiyor. Şu an cidden her ay aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaktan yorulmuş haldeyim.

Bende 4 senelik evliyim ilk günden beri korunmadık hiç ama nasip olmadı hiç hamile kalamadım evlendikten bir sene sonra işe başladım çalışırken de bi iki kere doktora gittim muayne olmak için sadece hormon testi yapıp herşey güzel karından muayne ve vajinal muayneyle bakıldı herşey güzel dendi ama yine olmadı bende çalıştığım için üstüne düşmedim ama hep çok istedim temmuzda işten çıktım doktora gittim yine hormon testleri yapıldı yumurtalara çatlamaya bakıldı ilk ay bu şekilde ilerledik adetten bi gün önce kan verdim 2.0 çıktı ertesi gün günümde oldum bu ay klomen kullandım sonra çatlama iğnesi vuruldum yumurtam güzel çatladı şimdi iğnenin 11 inci günündeyim bekliyorum ama hiç umudum yok doktora tüplerimde sıkıntı var bence öyle düşünüyorum dememe rağmen rahim filmi çekmedi şimdi de eşim bu ay da olmazsa gitme bi daha şimdiye kadar herşeyi tamamlaması lazımdı bizi oyalıuo dedi özele gidiyorum umutsuzum ama inşallah olur dua edin lütfen
1 sene sonunda hsg rahim filmi çekmesi gerekirdi. Belki buralarda engel vardır. Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlarımm bebek isteyen anne adaylarımm gelin bu post altında konuşalım. Ne zamandır istiyorsunuz neler yaşadınız? Gelin birbirimize umut olalımm :KK200:
5 yıllık evlilik, 3.5 yıllık uğraş ve özlem. Sebepsiz infertilite. Benden önce bende sonra evlenen tanıdığım herkesin çocuğu var. 2.bebek doğan ya da doğmak üzere olanlar... Youtube tüp bebek hikayesini dinleyip en çok moral bulduğum insanın bile doğdu büyüyor. Diğer hikaye sahipleri şuan hamile. Fenomenler benim bu sürecimde 2. Den sonra 3.ye hamile. Biri 3. Doğurdu şimdi 4. Ye hamile. Diğeri 6.ya :) ünlüler bile dikkatimi çekti 2.si olan oldu çoğu doğurdu. :) Allah isteyene istediği kadar versin kıskançlık değil ama Yani bu bir eksiklik duygusu oluyor insanda. Yaşayan anlar bilir bu sözümü. Allah ın takdiri olduğunu bilerek güç buluyorum. Yoksa yüreğim yangın yeri... Bana da dua eder misiniz. Rabbim hayırlı sağlıklı nasip eylesin.

bu ay hem ovülasyon testi hemde gynoseed jel aldım kuzum. Bir yandan da clife macun kullanıyorum içeriğinde civanperçemi ve hayıt otu olandan. Henüz erken belki de dediğin gibi ama kist olunca insan hic anne olamayacağım gibi saçma sapan bir düsünceye giriyor sanırım :KK43: ama insallah dualarımda kabul olur ve anne oldum diye başlık açabilirim buraya :KK43: dualarını esirgeme bebeğim lütfenn
Merhaba c life macun kullanmissiniz faydasını gordunuzmu bende kullanmayı dusunuyorumda

Kızlarımm bebek isteyen anne adaylarımm gelin bu post altında konuşalım. Ne zamandır istiyorsunuz neler yaşadınız? Gelin birbirimize umut olalımm :KK200:
Ben geçen sene ikiz hamileydim Mart’ın 24’ünde öğrenmiştim 31 Mayıs kürtaj olmak zorunda kaldım bebeklerimin kalp atışı durdu için uzun bir süre kendimi toparlayamadım bu sene tekrar düşünmeye başladık yani hemen hemen bir senenin içinde ama ne yazıkki istediğimiz sonuca ulaşamadık Rabbimden hayırlısını istiyoruz herkes için ama yine de fikirlerinizi açığım şu an Civanperçemi kullanıyorum Kadar etkisi olur bir de ben İbrahim Saraçoğlundan duymuştum adet söktürücü olarak da çok iyi geldiğini söyledi ve gerçekten de dediği gibi varmış. Kafamdan atmaya çalışıyorum ama istesem de atamıyorum. Eşimle ikimiz aynı yaştayız 29 yaşındayız Rabbim kimsenin kucağına boş bırakmasın

X