Bebisimin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz?

ben 18. haftaya kdr bekledim hatta gostermedi diye kiz sandim ama bugun belliydi ultrasonda pipisi:) doktorda erkege benziyor dedi zaten visne suyu ictim ve cikolata yedim ben o sayrde gosterdi sanirim

ben 18. haftaya kdr bekledim hatta gostermedi diye kiz sandim ama bugun belliydi ultrasonda pipisi:) doktorda erkege benziyor dedi zaten visne suyu ictim ve cikolata yedim ben o sayrde gosterdi sanirim
Ben de cikolata yedim gittim. Doktor yuzde seksen kız ama iki haftaya kesinlesir dedi

Ayyy sn smdi ona sac bantlari etekler fln giydirirsin yaa ne guzel durur :) benmki oglanmis bu heveslerim 2. Cocuga kaldi artik :) Rabbim saglik versin insallah
Evet ya . kız da olsun erkek de olsun istyorum. aslında ilki kız olsun dedim. Daha akıllı uslu olur diye. Bi de kiz cocuklari kendini daha cok sevindiriyor insan imreniyor. Rabbim hayırlısini versin. Ins ikincisi kiz olur senin de

Evet ya . kız da olsun erkek de olsun istyorum. aslında ilki kız olsun dedim. Daha akıllı uslu olur diye. Bi de kiz cocuklari kendini daha cok sevindiriyor insan imreniyor. Rabbim hayırlısini versin. Ins ikincisi kiz olur senin de
Hep yuzuk fali cin takvimi flan bakardim erkek cikiyodu dogru cikti olsun ya bende kendimi oglum olsun ilerde korur kollar diye avutuyorum :KK70:

Kizlar benim bebegimede bakarmisiniz cok meraktayimm tahmin de bulunabilirmisiniz

Eklentiler

• IMG-20190813-WA0000.jpeg
    IMG-20190813-WA0000.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 41

Eklentiler

• 20240522_171006.jpg
    20240522_171006.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 5
X