Beğenmediğiniz Parfümler hangileri ?

Arkadaşlar bu gün size kötü demeyelim de etkisiz bir parfimi belirteyim dedim.Sex in the City kendilerinin adlaru..aldığım türü Lust(şehvet) anlamına geliyor gelin görün kü(bu mümkün değil) dolayısla beni dinleyeceksiniz,yakından uzaktan adıyla elakası yok.Ne şehveti mehveti meyve kokuyor az bi şeyde çiçek diyelim.Etrafa kesinlikle yayılmeyor sadece burnunuzu giysiye sokarsanız alabiliyorsunuzzzz!Ama fena değil hoş bi koku kalıcı değil..Naapalım hem kötü hem kokmuyoda olabilirdi buna da şükür..Polyanna ya döndüm polya anne derneği kuracağım sürekli umudumun kırılmasından, böylelikle sinir hastası olmaktan kurtulurum..

Ayran kötü mü olsun en azından ferahladım deyin,köpeği sevdin ısırdı mı ossun en azından dokunabildim diye düşünün biri sizi mi dövdü ossun kafamdaki düşünceler dağaldı diye düşünün beyle herşeyden olumlu bi çıkarımda bulunun nassı? fikrim oricinıl di mi? :KK50:

Kenzo nun bütün parfümleri başlı başına bir facia.Yarabbimm ben hayatımda böyle kötü koku duymadım,duymam da:18:

bir de bütün kadın parfümleri :92: erkek parfümü kullanıyorum iki senedir erkek parfümleri çok ferah oluyor kadın parfümleri bayıyor beni:KK12::KK12::KK12::KK12::KK74:

J lo nun butun parfumleri hepsini denedim parfumeride... boyle alkol alkol sanki ucuzuna kacilmis gibi... hic begenmedim sirf alkol kokusu geliyo

fendi fan di.. yeni çıkmış.. dolayısıyla ünlü parfümeri zincirlerimizde çalışan satış danışmanlarının bu parfümü satışlarından dolgun prim alacağını özellikle düşündürten bir ürün.. çok klas ve asil bir koku diye tanıttıkları bu janjanlı şişesi olan kokuyu ben son derece sıradan buldum..

Kesinlikle FAR AWAY-Avondan midemi rahatsız ediyor.Bir kere 2 arkadaşımla arabada gidiyordk ikisi de onu sürmüş ve baygınlık geçirttiler.Benzin gibi öğğğğ

kenzo flower tabi ki ya hiç bir parfümü bir kere fıslatıpta bi kenara atmamıştım hediye geldi bir iki fıstan sonra parfüm serimi süsledi şişesi şimdi anneme verdim annemde o kadar kötü gelmio belki ANNE KOKUsuyla karıştığındandır:)
ama aslaaaaaaaa kullanılmayacak parfümm
aynen flower berbatt bi koku bencede.. kenzo erkek parfümünde daha iyi bir üretici :KK34:

X