Bekaretimi kaybettim ama hiç pişman olmadım

Sabahın bu kör vaktinde böyle bir konu açmam nerden gelir ki insanın aklına get de yat bacım . Daha kargalar uyanmadı
+1 yorumunu okumadan 10 saniye önce aynisini düsündüm?
Sabahın köründe ; bekaretimi sevgilim olmayan biri ile sevisirken zevke gelip birden sormadan icime girmesiyle kaybettim agladim sasirdim ama pisman degilim yazarken hicmi elin titremedi zalımm diyesim geldi.

bu nasıl bi teşvik?
Sevgili olmadığın biriyle yattın hadi pişman olmadın bide gelmiş millete sizde yapın diyorsun

Ahlâk vicdan utanma duyguları var bu şekilde devam edersen yanlışı doğruyu ayırt edemez hale gelirsin..
Ne kadar normal anlatıyorsun seviştiysen seviş bune mantıksızlık ..

Sen önce yazmayı ogren sonra millete cinsellik, sosyoloji dersi ver..kiro

"bekaretimi sevgili olmayan bir çocuğa verdim. başta sadece sürtünecektik ama bekaretimi evleneceğim adama saklayacaktim. sonuçta sürtünmeler sevişmeye dahil değil. sonuçta sevişmek de çok güzel bir şey. iyi ki de yapmışım, pişman değilim. neyse, battı balık yan gider, madem bir kez verdik bekareti artık tanıdık tanımadık sevişmek gerek. ilk sevişmeden sonra çok aydinlandim, artık takmıyorum. cinsel hastalıklar da sonraki mesele." hahahahahaha

K: Sevgili olursak üçüncü buluşmada sevişelim.
E: Tamam

Çok ciddi algılama, muhakeme sorununuz var. Bir kere sürtünme (müthiş yöntem) yöntemi ile sevişmeye karar verdiğiniz bir pipili, sizin izniniz olmadan lap diye girişmiş. O esnada çükünü kesip eline verecek kadar sinirlenmeniz gerekirken, aman gitti giden aman sabahlar olmasın deyip sevişmeye devam etmeniz kendinize ne kadar değer verdiğinizi ispatlıyor zaten. Evet bekaret kadına değer biçen bir unsur değildir. Ancak kadının bedenine kadının rızası ve izni olmadan yapılan her şeyde , kadın tepki bile vermiyor ise kendini "kullandırmış" oluyor. Öncesinde bekaret takıntınız varmış, adam izniniz olmadan eylemde bulunmuş. Sonra ağlamışsınız, demek ki etkilenmişsiniz. Tamam kendinizi kandırmak istiyorsanız yine kandırın ama sevişmek böyle bir şey değil zaten.

Açken markete gitmeyin derler hep. Siz de açken pipili istiyorum pipiiii diye dolanmayın ki yanlış kararlar alıp üzülmeyin. Çok pipili var, sakin olun hobi olarak yine sevişirsiniz.

Harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…