Bekaretimi kaybettim ama hiç pişman olmadım

Ben şahsen kimseye bir şey vermedim(!). Ben de sizden çok daha küçükken ilk cinselliğimi kendi rızamla evli değilken yaşadım;ama konu açıp basın açıklaması yapmak, tavsiyeler vermek aklıma gelmedi

bunlar insanın dünya görüşüne ahiret inancına aile değerlerine kendi karakterine göre v.s bir çok değişken e göre değişen şeyler siz zaten yalnız kalıp sürtünme yaşayacak kadar bu konu sizin için önemli değilse gerisinin düşünmeniz saçma olurdu. sizin gibi insanlara saygı duyuyorum ama kızlık zarı diktirme konuları var ne kadar itici iğrenç insanların kendisine saygısı yok ve böyle bir forumda serbestçe reklam yapıyorlar.

Ayy tövbeee estağfurullah

Tecavüze uğramışsınız öyle lak diye kimse sizin vajinanıza açık yazıyorum giremez tecavüüüüz bu ve utanmadan fuckbuddy olalım demiş şikayet edin yasal hakkınızı arayın

Türkiye mutsuz bir ülke diye mutluluğu önümüze gelenle seviserekmi bulucaz

Yani soyunup o herifle ayni yataga girdin herif girdi diye tecavuz mu oluyo o hale geldiyswn zaten firsat veriyorsun o duruma..gidip olayi anlatsan bile tecavuz demez kimse. Kaldi ki
Tecavuz kacinilmazsa zevk almaya bak demissin masallahhhh

Kendini dusurebilecegin en kotu duruma dusurmussun tamam sevişmek seks yapmak ayıp değil Türkiye'de son belki 5-10 senedirde bekaret mevzusu yavaş yavaş onemsizlesmeye başladı Avrupa'da daha yaygın ama ordaki genç kizlar bile ilkini değer verip sevdikleri ile yaşıyorlar ilk başta sen napmissin tanımadığın adama hoppala birde gelmiş anlatıyorsun birde oda yetmez gibi yeni tanistigin adamla sevişmek için randevulasmissin delirdinmi kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…