Aile Planlaması Belim çok ağrıyor acaba hamile olabilir miyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

pofudukterlik95

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2022
49
27
28
Kızlar adetime 11 12 gün kala bir bel ağrısı arada nadir kasık ağrıları çekiyorum acaba yumurtalamam tutmuş hamile kalmış olabilir miyim yaşan var mı acaba aranızda 😑

İstediğin kadar inanma bu 3. Gebeliğim hepsinde de aşırı bel ağrısı ile öğrendim
Gebelikte bel ağrısı olmaz mı dedim?
Bel ağrısı bir gebelik belirtisi değil dedim
Babamın da beli ağrıyor gebe mi tövbe tövbe
Her adet döneminde benim de belim ağrıyor bunlar normal şeyler, kasıklarım da ağırır, hormonlar yüzünden midem de bulanır, başım da ağırır, bunlara aldanıp her ay gebelik mi umalım
Mesela ben de iki gebeliğim de de henüz şüphelenmeden önce başlayan ve 9 ay süren burun tıkanıklığı yaşadım, şimdi millete burnunuz tıkalıysa gebe olabilirsiniz ben iki gebeliğimde de böyle oldum diyebilir miyim?
Tıbbi-bilimsel bir geçerliliği olmayan şeylere inanmıyorum

Her adet döneminde benim de belim ağrıyor bunlar normal şeyler, kasıklarım da ağırır, hormonlar yüzünden midem de bulanır, başım da ağırır, bunlara aldanıp her ay gebelik mi umalım
Mesela ben de iki gebeliğim de de henüz şüphelenmeden önce başlayan ve 9 ay süren burun tıkanıklığı yaşadım, şimdi millete burnunuz tıkalıysa gebe olabilirsiniz ben iki gebeliğimde de böyle oldum diyebilir miyim?
Gebelikte bel ağrısı olmaz dedin demedim zaten inanmıyorum dedin ben de inanma ama ben üçünde de aşırı normal adetin dışında Bi bel ağrısı yaşadım ve çıktı dedim.

İnanmıyorum diyen mi düşünmüş oluyor herkesin belirtisi kendine özel bence sen biraz daha düşün 😁
Bakın diyorsunuz ki herkesin belirtisi kendine özel, kendinize has bir şeyi bilimsel gerçek gibi yansıtamazsınız, burayı okuyan gebe kalmak için çabalayan bir sürü kadın var, her belleri ağrıdığında ümitlensinler sonra da hayal kırıklığı mı yaşasınlar, biraz dikkat edin biraz ya
Siz diyin bel ağrısı gebelik belirtisidir ben diyeyim burun tıkanıklığı gebelik belirtisidir başkası desin bilmem ne gebelik belirtisidir, eee hangisi genel doğru hiçbiri
Ayrıca cevap verecekseniz sen değil siz derseniz sevinirim, aramızda bir samimiyet yok değil mi

Bakın diyorsunuz ki herkesin belirtisi kendine özel, kendinize has bir şeyi bilimsel gerçek gibi yansıtamazsınız, burayı okuyan gebe kalmak için çabalayan bir sürü kadın var, her belleri ağrıdığında ümitlensinler sonra da hayal kırıklığı mı yaşasınlar, biraz dikkat edin biraz ya
Siz diyin bel ağrısı gebelik belirtisidir ben diyeyim burun tıkanıklığı gebelik belirtisidir başkası desin bilmem ne gebelik belirtisidir, eee hangisi genel doğru hiçbiri
Ayrıca cevap verecekseniz sen değil siz derseniz sevinirim, aramızda bir samimiyet yok değil mi
Ben üç gebelikte te aynı şeyi yaşadığımı söyledim hepsi bu duyar kasmanıza hiç gerek yok. Şöyle mi düşünseniz acaba biraz da belki de gebedir ve ben inanmıyorum dediğiniz için stres yapacak. Bilimsel olduğunu söylemedim ki birebir yaşadığımı söyledim ben. Sen dediğim için de özür dilerim hanımefendi 😁 Size iyi günler

Ben üç gebelikte te aynı şeyi yaşadığımı söyledim hepsi bu duyar kasmanıza hiç gerek yok. Şöyle mi düşünseniz acaba biraz da belki de gebedir ve ben inanmıyorum dediğiniz için stres yapacak. Bilimsel olduğunu söylemedim ki birebir yaşadığımı söyledim ben. Sen dediğim için de özür dilerim hanımefendi 😁 Size iyi günler
Konu sahibemiz de bilimsel doğruluğu olmayan şeylere inanmasın böylece stres de olmaz hayal kırıklığına da uğramaz
İnşaallah gebedir
Size de iyi günler dilerim

Konu sahibemiz de bilimsel doğruluğu olmayan şeylere inanmasın böylece stres de olmaz hayal kırıklığına da uğramaz
İnşaallah gebedir
Size de iyi günler dilerim
İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ard arda gebelik kaybı yaşayan ve riski devam eden biri olarak hiç kolay değil hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Benim de adetim yaklaşacağı zaman belim çok ağrır hiç gebelik belirtisi olarak algılamadım kasıklarımda ağrır , herkesin farklı demkki ama bel ağırla gebelik belirtileri arasında yer almıyor doğru yani 🤗

X