Belirti yaşamadan gebelik geçirenler ..

Ya konuyla alakasiz olacak ama merak ettigim icin soruyorum. Acaba hcg degeri binlere cikmissa kimyasal degildir dimi
Kimyasal gebelik olunca beta düşük çıkıyormuş. Ve zamanla düşüşe gecermis. Aslında. Vücudun savunma mekanizmasıymis. Sağlıksız embiryibub gelişime izin vermiyormuş .. düşük olup. Düşüyormuş. Kanamalar olabilir diye yazıyordu. .. .. ilk 5-9 haftada belli olur yazıyordu. Araştırmalarımda.. bende kesemi görmek istiyorum.. yani bebeği .. o yüzden paylasmadim bile herkesle hamileyim diye. Sonra hüsrana. Uğramak istemiyom.. Allahım hakkımızda hayırlısını veer rabbim 🤲🤲🎉🎊

Ben o kadar bilmiyorum bilgim yok ama .. 1000 olunca kese görünür diyorlar . Ben 27 sinde kan verdim 610 çıktı. Normalde artarak gidiyormuş her gün.. bende 4 ağustosu bekliyorum. Kesemi. Görmek için . İnşallah her şeyin hayırlısı . Allahim kucaklaeimizi boş bırakma . Gelişmeleri yazıcam.. buraya. .. inşallah. Bebeğim vardır ve sagiklidir.. 🤲🤲🤲🤲
İnsallahh canimm bebegin zaten var da sagliklidir insallah ve sag salim kucaginiza alirsiniz uzuuun onurler versin sen ve esin hep birlikte. Ben de bu ay bekliyorum bakalim olacak mi. İlk deneme

Bende öyle düşündüm. Kan versem bence içim rahatlasaydi. En azından 1000 lere geldi mi ogrenswydim.. 4 agustosta Perşembe gubune geliyor. Biraz var aslında. Haftasonu çalışmıyorum devlete versem 2 dakika kan. Doktor kızmaz herhalde bana . Niye başka doktora gottin diyee... Çünkü. Kan verdiğinden bu yana 1 hafta geçecek ..

Tabi ki kızmaz, istiyorsanız verebilirsiniz 😊 Hem ilk başlarda tutundu mu, bebek görüldü mü, kalp atışı duyuldu mu falan gibi heyecanlara alışık onlar. Her gün gidip kan veren sabırsız anneler var 🙈

Akıllılığı usluluğunu demek istedim. Anneler hisseder canım erkek gibi hissediyorsan doğrudur. Sağlıklı hayırlı evlat olsunda ❤️ acilde ver için rahat etsin. Yarım saate çıkar zat
Akıllılığı usluluğunu demek istedim. Anneler hisseder canım erkek gibi hissediyorsan doğrudur. Sağlıklı hayırlı evlat olsunda ❤️ acilde ver için rahat etsin. Yarım saate çıkar zaten.
2082 çıktı. Bugün.. ama üzücü bir haberim var ya.. vajinal mantarim bastırdı. Şuan da çökelek tarzı akıntım başladı .... Daha önce de gecirmistim. Bu rahatsızlığı ama böylesine yoğun değildi... Bunun bebeğe zararı olur mu ... Yarın doktora gideceğim. Hemen bir müdahale etsin bana..

Merhaba arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum sormak istediğim birkaç soru var son adet tarihim son günü 24 Haziran
27 Temmuz da kan verdim 610 çıkti beta hcg .. idrarda da pozitif. Ve sadece bir kaç gün önce alt karnimda kramp kasılma vardı . Tek belirtim bu. Sonra o da kayboldu yavaş yavaş. Şuan sadece sabah cisimde koku var biraz.. başka belirtim yok. Sizce boş gebelik - kimyasal gebelik mi geciriyorum. Değerlerim normal mi.? Kesem ne zaman görünür. Doktor 4 ağustosa çağırdı beni kontrollere-keseye bakmaya.. umarım her şey iyidir. Dua ediyorum . Yardımcı olur musunuz cevaplandırarak.. gelişmeleri yazıcam.. tecrübesizim.. anneler yardımcı. Olabilir mi.. destege ihtiyacım var ..

X