Belirtiler ve cinsiyet?

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.641
10.035
Selam kızlar.

Ben 8.haftamı dolduruyorum. Belirti olarak şu an pek bi belirtim yok. Akşamları çok çok az midem ezilir gibi oluyo bu kadar.

Hani hamilelikte bulantı yoksa erkek, yok karın şöyle olursa kız vs vs bir sürü şey var ya, bunlar sizce ne kadar tutuyor?

"Ben belirti olarak kız/erkek belirtisi yaşadım ama bebeğim tersi oldu" diyen var mı? Sadece merak ettim 💕💕

Herkes sağlıkla bebişini kucağına alsın inşallah 💜💜💜 İsteyen herkese nasip olsun 💜

Kızılar konumu okuyup fikir sahibi olmak isteyenler için bi güncelleme yapıyorum. Cinsiyeti kız 🌼 tuzlu ve biraz ekşi yemem dışında tüm belirtilerim erkekti. İnternetten baktığım kız mı erkek mi testleri dahil 😂🙈 Yani cidden her zaman tutmuyomuş demek 😂

Son düzenleme:
Selam kızlar.

Ben 8.haftamı dolduruyorum. Belirti olarak şu an pek bi belirtim yok. Akşamları çok çok az midem ezilir gibi oluyo bu kadar.

Hani hamilelikte bulantı yoksa erkek, yok karın şöyle olursa kız vs vs bir sürü şey var ya, bunlar sizce ne kadar tutuyor? Ben belirti olarak kız/erkek belirtisi yaşadım ama bebeğim tersi oldu diyen var mi? Sadece merak ettim 💕💕

Herkea sağlıkla bebişini kucağına alsın inşallah 💜💜💜
Benimde bulantılarım 9. Haftada başladı bence bulantıyla cinsiyetin pek alakası yok

Keşke benim de bulantılarım dokuzuncu haftayı bekleseydi :işsiz: Altıncı haftadan itibaren hafif hafif kendini göstermeye başladı bulantılarım, şu an yedi hafta iki günlük Ve nice kokoreçler nice karışık ızgaralar nice pideler yiyen ben şu an kuru krakere Abanıyorum:KK61:

Keşke benim de bulantılarım dokuzuncu haftayı bekleseydi :işsiz: Altıncı haftadan itibaren hafif hafif kendini göstermeye başladı bulantılarım, şu an yedi hafta iki günlük Ve nice kokoreçler nice karışık ızgaralar nice pideler yiyen ben şu an kuru krakere Abanıyorum:KK61:
Benim bulantılarımda öyleydi felaket. Yemek görmeye gelemiyordum, kendi bulaşığımı yıkayamıyordum. Dayanılacak gibi değildi, 1 haftada 2 kg verdim ve ilaca başladım kendinize bu eziyeti yapmayın 😞 çünkü gerçekten çok zor hayat kaliteniz düşüyor.

Benim bulantılarımda öyleydi felaket. Yemek görmeye gelemiyordum, kendi bulaşığımı yıkayamıyordum. Dayanılacak gibi değildi, 1 haftada 2 kg verdim ve ilaca başladım kendinize bu eziyeti yapmayın 😞 çünkü gerçekten çok zor hayat kaliteniz düşüyor.
Gece 2 tane Prilam verdi doktor ama ben progestan da kullanıyorum ve aktif olarak çalışıyorum, araç kullanıyorum işe gidip gelirken. prilam uzun salınımlı bir ilaç olduğu için ertesi gün komple komple uyutuyor ki ben 1 tane kullanıyorum, ona rağmen… şu an çok yüksek değil mide bulantım ama ben buradayım diye kendini hep hatırlatıyor.

Bulantılarım çokçok hafifti bir iki şeyden tiksinmiştim sadece. İkizlerim oldu bir kız bir oğlan 🤣

Yaptırdım bi sorun çıkmadı
Çok şükür. Biz de 3 hafta sonra yaptırcaz ama nasıl olduğu hakkında hiç bir fikrim yok oy
Gece 2 tane Prilam verdi doktor ama ben progestan da kullanıyorum ve aktif olarak çalışıyorum, araç kullanıyorum işe gidip gelirken. prilam uzun salınımlı bir ilaç olduğu için ertesi gün komple komple uyutuyor ki ben 1 tane kullanıyorum, ona rağmen… şu an çok yüksek değil mide bulantım ama ben buradayım diye kendini hep hatırlatıyor.
ebeet coook haklısınız mükemmel uyku yapıyor . Umarım cok çabuk geçer 🙏🏼 Sağlıkla kucağınıza alın

Çok fazla mide bulantısı çektim, günde 1-2 defa çıkarırdım hep,
Hep ekşi, tuzlu şeyler istedim. Tatlıyla hiç işim yoktu.
Mide ezilmeleri yaşadım. İlk 3 ay devamlı bişeyler yeme ihtiyacı duydum.
ayaklarım üşüdü
Cinsiyet erkek:))
Sizin de hayırlı olsun. Sağlıcakla kucağınıza alın bebişinizi🤗

Kızılar konumu okuyup fikir sahibi olmak isteyenler için bi güncelleme yapıyorum. Cinsiyeti kız 🌼 tuzlu ve biraz ekşi yemem dışında tüm belirtilerim erkekti. İnternetten baktığım kız mı erkek mi testleri dahil 😂🙈 Yani cidden her zaman tutmuyomuş demek 😂

X