Bembeyaz çamaşırlar için hangi deterjan?

My Way

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
116
0
54
Kızlar şöyle kaynatılmış gibi kar beyaz çamaşırlar için ne yapıyorsunuz?Beyaz dediğin bembeyaz olmalı,şimdi evlerde çamaşırları kaynatmaya ne yerimiz,ne de zamanımız var.Buna bir çözümü olanlar ne yaptıklarını,hangi deterjanı kullandıklarını yazarlarsa memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

ben omomatik kullanıyorum bence gayet iyi beyazları özellikle yüksek ısıda yıkanırsa daha beyaz oluyor

canım en ıyısı omo matık yada arıel matık ıkısıde çok guzel su an arıel matık kullanıyorum çok memnunum ama tavsıyem beyazlıları 90 derecede kaynat cunku mıkroplar kırılıyo ben hep 90 derecede kaynatırım...çamasırlarımı astıgım zaman bıde gunes vurunca yemınle bakamıyorum beyazlıgı gozlerımı alıyo ınankı...

Alo karçiçeği diyorum.
Kızkardeşim Ariel kullanıyor o da güzel ama karçiçeğiyle bir gece makinede ıslayıp yıkarsanız güzel oluyor. Bu arada deterjandan önce bir kez sabunla yıkarsanız daha güzel oluyora.s

detejan hangisi olursa olsun makinanıza deterjanla birlikte 1 paket kabartma tozu ilave edin beyazlarda ve tüllerde çok etkili.

ben deterjan olarak omo matik kullanıyorum ama makinayı şöyle çalıştırıyorum çok güzel çıkıyor ve hiç leke falan kalmıyor.
Önce makinayı hiç deterjansız yumuşatıcısız kısa programda çalıştırıyorum. sonra yine kısa programda domestos ile yine yumuşatıcısız çalıştırıyorum en sonda yine kısa programda deterjan ve yumuşatıcı ile çalıştırıyorum ve sonuç süper o kadar güzel parlıyorki gözlerinize inanamayacaksınız ve önceden oluşan lekeler morcuklar falanda gidiyor tavsiye ederim.

ben bir aile büyüğümden aldığım tavsiye ile beyazlarıma çivit kullanıyorum beyazlar harika ve parlak oluyor

ben beyazlar için Tursilin Oxi Enerjisini kullanıyorum yanlız mutlaka beyazlarda ön yıkamada yaparım sakız gibi olur çamaşırlarım...

CADIARZUbenim de çamasırlar istediğim gibi karbeyaz olmuyo,karbonat bozmasın ilginç

bende önce kısa programda yıkarım sonra kaynatırım sonra çamaşır sodası ve domestosla 70 derecede yıkarım ariel dende vazgeçemem ayrıca sararmaması içinde durulama bitince tekrar durulamaya alırım 600 devirdede sıkma yaparım yıllarca çamaşırlarım sararmadan kullanırım

kıslar çivit benim anancığımda kullanır gercekten camasırlar bembeyaz olur benım camasırlar daha 6 ayda sarardı deterjan sıkıntısı bende yasadım kıslar rınso kullanan varmı bılmıyorum ama tavsıye etmeyecegım hıc ıyı yapmadı camasırlarımı ankarada sıncanda bulamadık cıvıt de samsundan annem getırcek kıslar kullanın yanlız onu su alırken mı ne konulması gerekıyor yoksa camasırlarını masmavı cıkar bunuda hatırlatayım

ben omomatik kullanıyorum birde domestosun renkliler için leke çıkarıcısını kullanıyorum beyazlara da süper oluyor tabi ön yıkamayı aksatmam katiyen fevkaladeninde fevkinde oluyooooo

annem amway çamaşır deterjanı kullanır...kansorojen oranı baya düşük..
bizzat araştırıldı:1closedeyes:

X