Bemiks İğne, Hamile Miyim?

psychology

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
40
20
Arkadaşlar ben birkaç haftadır çok yoğun çalışmadan dolayı (yani ben öyle düşünüyorum) çok halsizdim, yürümekte çekiyorumdum, baş dönmesi ve mide bulantısı (sabah özellikle) yaşıyordum. Dün de baygınlık geçirince hastaneye kaldırıldım. Acildeki doktor 10 günlük bemiks İğne verdi. Dün de bir arkadaşımla telefonda konuşuyorduk, sen hamilesin bence iğneleri olma dedi. Kafam çok karıştı. İlk olarak bemiks İğne için çok can yaktığını söylüyorlar kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi? İkincisi bebek sahibi olma ihtimali beni çok korkutuyor, berbat hissediyorum, şu anda da midem çok bulanıyor, yataktan çıkıp test bile yapamadım. Napacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin!

Test yapmadan kimse yardımcı olamaz Canım sana hemen bi test yap ona göre hareket dersin geçmiş olsun

Arkadaşlar ben birkaç haftadır çok yoğun çalışmadan dolayı (yani ben öyle düşünüyorum) çok halsizdim, yürümekte çekiyorumdum, baş dönmesi ve mide bulantısı (sabah özellikle) yaşıyordum. Dün de baygınlık geçirince hastaneye kaldırıldım. Acildeki doktor 10 günlük bemiks İğne verdi. Dün de bir arkadaşımla telefonda konuşuyorduk, sen hamilesin bence iğneleri olma dedi. Kafam çok karıştı. İlk olarak bemiks İğne için çok can yaktığını söylüyorlar kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi? İkincisi bebek sahibi olma ihtimali beni çok korkutuyor, berbat hissediyorum, şu anda da midem çok bulanıyor, yataktan çıkıp test bile yapamadım. Napacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin!
Dr belirtilerine gore kan testi yapmadan mi verdi ilginc hala kaldimi boyle doktorlar belirtielrinize gore once kan testi yapmali ona gore tedavi uygulamali ki hamileymissiniz de

Ben evet. Ben anne olmayı hiç istemedim. Hele şimdi. Doktora tezimin ortasındayım. Kariyerim n'olacak? Eşimle ilişkim, aramızdaki aşk, yakınlık bebek yüzünden zedelenecek. Hem ben nasıl bakacağım o bebeğe? Üç kilo bir şeyle nasıl baş başa kalacağım? Annem gibi olursam? Bebeği mutsuz edersem?

Yuuhh yaa. O kadar okul okuyup , evlenip yuva kurup , ev, eş ve iş sorumluluğunu alıp el kadar bebekten mi korkuyorsunuz. Eşinize dediğiniz kadar aşık olsaydınız bu durum aranızdaki aşkı dahada alevlendirirdi. Aşık olduğunuz adamdan bir çocuk herkesin eline geçmez. Yinede korkuyorsan Sen doğur ben bakarım

Yuuhh yaa. O kadar okul okuyup , evlenip yuva kurup , ev, eş ve iş sorumluluğunu alıp el kadar bebekten mi korkuyorsunuz. Eşinize dediğiniz kadar aşık olsaydınız bu durum aranızdaki aşkı dahada alevlendirirdi. Aşık olduğunuz adamdan bir çocuk herkesin eline geçmez. Yinede korkuyorsan Sen doğur ben bakarım
Ya el kadar bebek ama her şey için bana muhtaç. İhtiyaçlarını karşılayamamak ve mutsuz bir çocuk yetiştirmek beni korkutuyor. Okul, iş... Çok farklı. Bir canlı büyütmekten bahsediyoruz. Bilmiyorum bu düşüncem belki çocukluk ama bebekten dolayı eşimle birbirimize yeterince zaman ayıramamanın zamanla bazı şeyleri öldürmesinden korkuyorum.

Ne kadarlık evlisiniz
Öldürmez merak etmeyin bebek olmasa da zamana yenik düşüyor bazı şeyler
Ortak bir kanınız canınız olacak ikinizin parçası daha da perçinleneceksiniz

Doktora içinde mutlaka bir yardımcı bir destekle atlatabilirsiniz ,zaten eşiniz de mutlak sevinecektir ve destek olacaktır onunl paylaştınız mı

Ya el kadar bebek ama her şey için bana muhtaç. İhtiyaçlarını karşılayamamak ve mutsuz bir çocuk yetiştirmek beni korkutuyor. Okul, iş... Çok farklı. Bir canlı büyütmekten bahsediyoruz. Bilmiyorum bu düşüncem belki çocukluk ama bebekten dolayı eşimle birbirimize yeterince zaman ayıramamanın zamanla bazı şeyleri öldürmesinden korkuyorum.

Hiç korkma canım. Bebek aşkın meyvesidir sizi birbirinizden uzaklaştırmaktan çok sizi birbirinize daha çok yaklaştıracak buna emin ol. Yaşayacak paylaşacak şey kalmıyor bir süre sonra herşey rutine dönüyor. Yavrunuz evinize hayatınıza neşe katacak aranızdaki sevgi bağı güçlenicek çünki ikinizinde canından olan bir parça olacak hayatınızda. Kariyerinizede kaldığınız yerden devam edersiniz çocuk hiç birşeye engel değil

Hayır
Doktora içinde mutlaka bir yardımcı bir destekle atlatabilirsiniz ,zaten eşiniz de mutlak sevinecektir ve destek olacaktır onunl paylaştınız mı
[/QUOh
Hayır henüz onunla paylaşmadım ama sevineceği kesin o bir bebek sahibi olmayı o kadar çok istiyordu ki

İşte o mutlu olunca dizinde mutluluğunuz artacak geriye hamileliğin keyfini çıkarmak kalcak
Siz zaten kötü bir anne olmaktan korktuğumuz için eminim çok iyi bir anne olacaksınız

İşte o mutlu olunca dizinde mutluluğunuz artacak geriye hamileliğin keyfini çıkarmak kalcak
Siz zaten kötü bir anne olmaktan korktuğumuz için eminim çok iyi bir anne olacaksınız
Umarım öyle olur. Aylarca hamile kalmak istemiyorum diye inatlaştıktan sonra şu an nasıl söyleyeceğimi merak ediyorum

Bemiks c kullandim folik.asit icin uzunca bir sure 8. Haftama kadar falan sanirim. Doktor ister degistir ister devam et demisti. Vitamin ignesi o

Hani birçok kişi bebeği olacağını ilk öğrendiği andan itibaren onu çok sevdiğini söyler ya, ben içimdeki bebeğe karşı hiçbir şey hissetmiyorum. Yabancı gibi. Onu sevemezsem diye korkuyorum. Bir de acıyorum bebeğe. Onun gelişini sabırsızlıkla bekleyen, ona aşık bir kadının karnında büyüseydi keşke

Aman millet bulamıo sizde bunuyorsunuz buldunuz. Allah yazmış olmuş. Sevin yani anne olmak cok ayrıcalıklı bişey.

X