Ben Ahu

Merhaba Ahu işe 7 Haziran başladım şuan çoook şükür herşey yerine oturdu ve burası çok güzel bir yer günü birlik gidip geliyorum ama o bile moralimi bozmuyorum yeni evim olacak pazar günü temizleyip diğer hafta yerleşecem rabbim e binlerce şükürler olsun

Merhaba ahu buraya yazmayalı hayli zaman oldu hayatıma çok insan girdi üstad bana çok iyi davranıyor ama sanırım benim onu mutlu etmek gibi gayretlerimi az buluyor onun dışında şuan kış ve soğuk evimi dün bir güzel temizledim halı serdim eskiden hayalini kurduğum gibi sıcak ve derli toplu ıslak değil Fatmanur var hayatımda çok tatlı arkadaşım herşey çok güzel Allahım sana sonsuz minnet ve şükran terapiye başladım ve inanıyorum ki o da bana çok iyi gelecek hayatımda daha güzel şeyleri kabul ediyorum ve öyle de oldu birde çocuk gelişimi diplomamı aldım ve dgs ile işletmeye geçiş yaptım şuan işletme 3. Sınıf öğrencisiyim haftaya sınavım var inil herşey çok güzel olacak

merhaba sevgili kendim, şuan işteyim saat 16:06 ata aöf işletme 3. sınıf finallleri sonrası hafta final sınavlarım çok iyi geçti çok şükür burda, işte tam 7 ay 10 günüm doldu tecrübe kazanıyorum her gün giyim,davranış,ve iş şuan ki işim çok şükür sorun yok ama bankaya gerçek anlamda yerleşmiş değilim , her neyse onun dışında bazen çok kafaya takıyorum herşeyi galiba mutsuz ediyorum kendimi aslında yukarıda yazdığım şeyleri okuyunca şükrediyorum çünki en azından kendim için yaptığım bişey ve emek var şimid de sigortacılık sınavına girip sertfika almak istiyorum.

en az bir sene daha burda olacagım kesin ama geleceğimiz artık 31 yaşında olmam hepimizin oldukça büyümüş olmamız içler acısı, ben işletmeyi bitirip o zamana kadar yeni gelelcek olan üstadtan beni istanbula göndermesini düşünüyorum. yada yerine geçtiğim kız gibi evlenip hamile kalırsam çok daha güzel olur rabbim inşlhh güzel günler gösterir, fark ettiğim detay ise burda özgür parasını kazanan bir kadın olmak istiyorum yazmışım ve o enerjiyi geçirdiğimi fark ettim . evim çok şükür artık içime siniyor cilt bakımını artık minimum yapmaya başladım. düzenli yürüyüşler yapmaya başladım komşumla değerlerime baktım, pazartesi diş dr. na gidip tekrar kontrol edecm . Hayatıma iyi güzel sağlıklı şeyleri kabul ediyorum. güzel beyaz bir araba pozitif bir Ahu .... istanbulu hayatıma kabul ediyorum . güzellikleri kabul ediyorum . sağlığı kabul ediyorum.mutlu evli güzel bir kariyere sahip bir ahu aldım kabul ettim.

Bugün 21. Şubat işte neredeyse 9 ayım ve artık mart ile birlikte 10 ay olacak finallerden 3 ders kalmıştım geçen hafta sonu onları da verdim bu dönem yine 9 ders görüyor olacağım, umarım onları da veririm müdürümüz hasta ve yok neredeyse bu hafta , ben kendimi geliştirmek ve burada 3. senemi doldurduktan sonra geçmek istediğim yer için birşeyler öğrenmeye çalışıyorum bu dönemde excelimi geliştirmek , işe dair herşeyi uygulamalı olarak öğrenmek, klavyemi geliştirmek , okulumu bitirmek, sertfikalarımı almak hedeflerim arasında , yani neredeyse 2 senem var onu da dolu dolu geçirmek isitiyorum ...
onun dışında annem yine mutsuz herzaman ki gibi bunu asla değiştiremem keşke mümkün olsa , herneyse onun dışında aşırı harcamalarım var onu da dengelemem ve birikim yapmam lazım , umarım seneye arabamda olur aldım kabul ettim hayatıma bolluk bereketi kabul ediyorum ..

Sevgili Ahu sen bu güne kadar çok şeyi kalbinle ve yüreğinle aynı zamanda bitmeyen mücadele gücünle kazandın yeni şeyler yapmaktan mücadele etmekten hiç yorulmadın hep farklı oldun okudun ,öğrendin ve en önemlisi de vazgeçmedin sence sen böyle her şeye yaklaşmış ve içindeyken vazgeçer misin vazgeçmezsin, aksine daha çok bağlanırsın içindeki olumsuz sesin seni yolundan alıkoymasına izin verme devam et ve her zaman ulaşmak istediğin hedefe doğru mücadele et, unutma başladığında geç dediler ama Allah devamlı sabredenlerle beraberdir ve geç olması hiç olmasından her zamna iyidir

işletme 3. sınıf olarak şuan güz dönemin deki dersleri verdim çok şükür, bahar dönemini de verdikten sonra Allahın izinyle 4. sınıfa 5 er tane dersim tek olacak ve bu süre zarfında da segem ardından da Bes sertifikalrını da almak istioyrum ve geriye kalan ev alma ve araba alma ve istediğim yere geçme kalıyor , herşey benim hayrıma gelişiyor .. çok şükür bin şükür

Ahu şuan işteyim hem segeme hemde vize sınavlarıma hazırlanıyorum, Bahar geldi haftaya bayram tatili var, sınava antepte girecem ben herzaman özgürlük istedim, istedim, istedim şuan hayatımda eksik olan Arabamım olmaması ve hala bankada istediğim yerde olamam inşlh, en kısa zamanda Allahın izniyle olur onlarda, ben hayatım boyunca bana bu fırsatı veren Adama borçlu kalacam ve sen Ahu, ne zaamn okursan oku bu yazıyı herzaman bu vefa borcunu ödemek için elinden geleni yap, ve çalışmaya, okumaya, öğrenmeye çaba serfet.

X