Ben artık yaşamak istemiyorum

Eşten ayrılma konusu bir çok kadının yaşadığı bir olay ayrılmış bitmiş gitmiş kurtulmuşsunuz o mutsuzluktan. İlle de evlenmek zorunda değilsiniz. Hadi diyelim ki olmuş,, yeniden denemek istemişsiniz. Sözünde durmayan sorumsuz, borç takıp terkeden bu adamdan tam zamanında Allah kurtarmış sizi. Tabiri caizse yatıp kalkıp Allaha şükretmek yerine ölmeyi mi düşünüyorsunuz?? Çocuklar sağlıklı ve olmak istedikleri yerdeler. Görme günlerinde harika vakit geçirin, sımsıkı sarılın öpün koklayın. İsteklerini sorun, onlarla oyunlar oynayıp kahkahalar atın. En sevdiği yaş pastayı alın o gün ve en sevdikleri yemekleri hazırlayın. Aile sorunlarını açmayın, siz benim yavrularımsınız ve ben sizi çok seviyorum deyin her zaman. Bunun dışında boşverin kocayı mocayı yeni güzel bir kaç arkadaş edinin. Bir kaç hobi edinin. Hayat istediğimiz gibi olmuyorsa bizim mevcut hayatı en güzel hale getirmemiz ve mutlu yaşamayı bilmemiz gerekiyor. Ben bu hayatta sizden daha yalnızım. Uğradığım yanlışın, ihanetin, haksızlığın haddi hesabı yok. Ama kendimin, kendime ait hayatımın, evimin, imkanlarımın sağlığımın aklımın şükründeyim daima. Lütfen ulaşamadıklarınıza kahrolmaktan vazgeçip güzelliklerin farkına varın. Hayat bir hediye. Sarılıp tadını çıkarmayı seçmek yerine bu ne biçim hediye diye ağlamayı seçiyorsanız seçtiğiniz yol yanlıştır. Farkına varabilmenizi diliyorum :KK51:

Bu evlilik çılgınlığı neden?
Benım annem hasta kardeşim engelli bende de birçok rahatsızlık var her hafta hastanedeyim ozaman ben öleyim!! Şükredin biraz halinize yahu ...

X