Ben birine gerçekten kötülük yaptım

Çocukla oynuyorsun. Hala seni sevdiğini düşündüğün için bi iyi bi kötü davranıyorsun. Yapma
Hayır neden oynayayım,öyle bir durum asla yok.
O son olaya kadar da hep iyi davrandım,bana yaptıklarına ufak tepkiler verip duygularımı belirtip,daha sonra hep “Neyse şimdi kötü olmayayım.” Dedim.Ha en sonunda elime yüzüme bulaştırdım o ayrı ama oynama durumu hiç olmadı o yanıma gelmedikçe ya da arkadaşlar bir araya getirmedikçe pek konuşmadım zaten.Bir kere bile ilgi,şımartılma vs görmedim.

Ayyyyyh hem ayrılıp hem bir şekilde iletişim kurup hem de kin beslemenin mantığı nedir biri bana açıklasın çevremde de görüyorum böyle kişiler. Bak sen ayrılıp bir de durmadan iletişime geçince ve kesin bir şekilde tavrını koymayınca onunla oynuyormuşsun gibi bir izlenim oluyor. Yani kaba tabirle gözün başın ayrı oynamış gibi duruyor. Yok zorla gruba soktular yok zorla engelini kaldırttı kimse kimseye zorla bir şeyler yapamaz bu durumlardan sen de bir şekilde faydalanmışsın mesela ilgi görmüşsün bu da hoşuna gitmiş. Ortamdaki tantana, kendine gündem yaratman falan seni oyaladığı için çocukla iletişimi bir şekilde sürdürmüşsün. O da belki bir umut yeniden oluruz diye iletişimi kesmemiş ama hareketlerine de anlam veremeyince ters davranmaya, kıskandırmaya falan çalışmış. “İyi kızın karanlık tarafı” nedir allah aşkına ergen misiniz? Ortada karanlık taraf falan yok sanırım hayata dair çok bir şey yaşamamışsınız ki bunları çok büyük olaylar, büyük kötülükler olarak görüyorsunuz. Hikayede kararsız ve ilgi bağımlısı bir kızla karakteri oturmamış özgüvensiz bir erkek görüyorum sadece.
Öncelikle evet ben burada anlattığım gibi ağır şeyler söyledim en sonunda ona,içimde kalmasın mantığıyla.Yanlıştı ve aşırı da pişmanım.Keşke zamanı geri alabilsem ve sessiz sedasız gitsem ne yazık ki böyle bi gücüm yok.Onu mutlu edip hatalarımı telafi edecek bir yol varsa da yapmaya hazırım.Samimiyetime inanırsınız inanmazsanız o ayrı ama günlerdir içimden geçen tek şey bu.
Benimle yeniden olmak istediyse neden bana ve diğerlerine kız arkadaşı olduğunu söyledi ki ? Ya da neden ben onunla aylar boyu düzgünce konuşmaya çalışırken direkt hislerini söylemedi de kendisinden ayrıldığım için intikam almaya uğraştı ? Hisleri varsa söyleseydi ve ben de kendimi düzgünce açıklasaydım,arkadaşlığı kesseydik daha doğru olurdu.Gerçi ben de sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmayayım ama ilgi meraklısı kız tabiri hiç doğru değil bir kere bile öyle bir niyetim öyle olduysa şurada şu an çarpılayım.Zaten öyle ilgi,şımartılma filan olmadı hiç tam tersi çocuk bana okulda ve wp grubunda hep sataşıyordu.
Bu arada evet ben buraya yazarken fark ettim hiç dik durmamışım hoşuma gittiğinden değil ama zorlasalar bile dik dursam istediğimi yaparmışım.
Neyse olan oldu artık bunları konuşmanın bi anlamı bile kalmadı.
Bu çocuğa karşı kendi hatamı telafi etmek için yapabileceğim bir şey var mı sizce?

Çocuk biraz kaşınmış ama şimdi asdasdadsasd
Yani öyle oldu bu noktaya bi anda gelmedim en azından bi kere ben de hatalıyım kusura bakma deseydi ya da grupta falan da hiç bulaşmasaydı bi iyi bi kötü davranmasaydı bu olmazdı.
Yine de ne yaparsa yapsın yaptığım doğru değildi.Bunu savunacak halim yok.Çok pişman oldum.

Çok kötü bir şey yaptığını düşünüp okuduğum için mi kötü kalpli miyim ondan mı bilemedim ama ben ortada çok büyük kötülük yaptığın kimseyi göremedim. Tabi ki insanlar size güvenip sırrını söylüyorsa sen de saklamalısın ama inanılmaz kötü tü kaka gibi bir şey yok ortada. Arkadaşım dediğiniz kişi de sizi her fırsatta rezil ediyor, küçük düşürüyor, aşağılıyor. Bence o daha büyük vicdan azabı çekmeli. Bir de böyle bir arkadaşlık benim arkadaşlık tanımıma uymuyor. Arkadaş dediğin birbirini sürekli rezil etmez, her fırsatta dibe çekmez. Sevgilini de varsa rahatça anlatabilmelisin. Kıskanan, kıskandığı bariz belli kişi size arkadaş olarak görmüyordur. Ortaokulda hoşlandığı kızın saçını çeken ergenler gibi tavırlar...

Çok kötü bir şey yaptığını düşünüp okuduğum için mi kötü kalpli miyim ondan mı bilemedim ama ben ortada çok büyük kötülük yaptığın kimseyi göremedim. Tabi ki insanlar size güvenip sırrını söylüyorsa sen de saklamalısın ama inanılmaz kötü tü kaka gibi bir şey yok ortada. Arkadaşım dediğiniz kişi de sizi her fırsatta rezil ediyor, küçük düşürüyor, aşağılıyor. Bence o daha büyük vicdan azabı çekmeli. Bir de böyle bir arkadaşlık benim arkadaşlık tanımıma uymuyor. Arkadaş dediğin birbirini sürekli rezil etmez, her fırsatta dibe çekmez. Sevgilini de varsa rahatça anlatabilmelisin. Kıskanan, kıskandığı bariz belli kişi size arkadaş olarak görmüyordur. Ortaokulda hoşlandığı kızın saçını çeken ergenler gibi tavırlar...
Herkesin hatası kendine sonuçta vicdan azabı çeker çekmez orası onun bileceği iş.
Ama bana da hep sevgilim var diyordu hatta başka kişilere de öyle demiş.
Üstelik eski sevgiliyle arkadaş kalmaya pek karşı olduğunu sanmıyorum çünkü kendisi de kendi ayrıldığı kızla arkadaş.Hatta bayağı yakınlar.

İyi ki çocuğu istemiyorsun bide sana psikolojik siddet uyguladıgını soyluyorsun 🤔 gordüğum senin cocukla fareyle oynar gibi oynaman üstünede gecmisini anlatıp tüy dikmişsin evet cok iyi kalpliymişsin
Burada her şeyi yazamadım diye öyle anlaşılıyor muhtemelen.Üstelik kendisi de kendi ayrıldığı kızla arkadaş ve kızın onu sevdiğini o ne derse yapacağını söylüyordu bazen yanıma gelip.
Bende öyle bir durum olmadı.Hatta kız arkadaşım var diyince mutlu olmuştum.
Evet ben de iyi kalpli davranmadım ve pişmanım,en azından son olaylardan sonra pişmanım.Günlerdir mutsuzum ve bu bir nevi çekmem gereken bi ceza bunun bilincindeyim.
Ama öyle ilgi bekleme durumu falan olmadı ki hiç ilgi görmedim,niye göreyim zaten ?

Ay bırak ya, sanki bana adam öldürdün. İyi olmuş, az empati yapsın paşa tohumu.
Evet onun da hataları oldu belki farkındadır bilemem.
Ama öyle ilgi falan beklemedim hiç yemin ederim tek niyetim boş yere kötü olmamak hayatımıza devam etmekti.Benden önceki kız arkadaşından da o ayrılmıştı bi süre kız kötü olmuş çocukla arkadaşlık etmek istememiş ama sonra bayağı yakın arkadaş kaldılar.

Peki giderim,peki ona karşı hatamı telafi etmek için yapabileceğim bişi var mı ?
mesafe koyun uzatırsanız o da uzatacak.farkında değilsiniz ama sevgili olarak istemeseniz de bu çocuğun çevrenizde olması bir şekilde hoşunuza gidiyor aslında.öyle olmasa aylar önce tamamen iletişimi koparırdınız

mesafe koyun uzatırsanız o da uzatacak.farkında değilsiniz ama sevgili olarak istemeseniz de bu çocuğun çevrenizde olması bir şekilde hoşunuza gidiyor aslında.öyle olmasa aylar önce tamamen iletişimi koparırdınız
Orasını inkar etmiyorum,ben çocukla kötü olmayı hiç istemiyordum ki.Ben isterdim arkadaş olalım,bu ona kötü gelecekse de arkadaş olmayalım ama yine kötü olmayalım.Ona değer veriyordum ve kötü olmayı istemiyordum.İletişimi koparmak son çareydi benim için.Onun kendi ayrıldığı kız arkadaşıyla yaptığı gibi biz de kötü olmadan yüz yüze bakabilelim istiyordum o yüzden de ayrıldığım için benden intikam almak isteyişini(kendi itiraf etti bunu) kabullendim her yanlış yaptığında her kızdırdığında bir şekilde alttan aldım.
Amaç iyi olalım diye.Birbirimizi kötü hatırlamayalım diye.
Ha başaramadım o ayrı konu.

İyi kızın bir de karanlık tarafı var ve o karanlık taraf çok kötüymüş :KK43: Ben bile yeni tanıyorum o tarafı.

Ay alt tarafı eski sevgilinizle kavga etmişsiniz ya. Karanlık tarafmış sdfghj
Sanırsın Dexter'ın dark passengerı kaçmış içine :KK53:

Olur öyle şeyler.
Yalvarıp peşinde koşmayın, ne yaparsa yapsın. Muhatap olmayın artık.

Olur öyle şeyler.
dexter ın tekrarları yayınlansa.özlemişim valla.konu sahibi siz mesafe koymaya devam edin.eski sevgiliden arkadaş falan olmaz.yolunuza bakın

Olur öyle şeyler.
Olmayacağız zaten artık muhatap,o hala birlikte olmak istiyor çok şaşırdım hem bana güvendiğine pişman olduğunu söyledi hem de tekrar bir araya gelmek istediğini.
Son bir kere konuştum birbirimize mutluluk vermediğimizi ona kötü şeyler söylediğimi ve artık onu üzmek istemediğimi birbirimize iyi gelmeyeceğimizi anlattım.Ortada benim birinden hoşlanmamdan daha büyük sorunlar var dedim.
Ama yok yine derdi o benim beğendiğim çocuk.
Hem onla oynadığımı söyledi hem de geri istedi beni.
Yok ben tüm bu 7 ayı ele alarak söylüyorum biz birbirimizin psikolojisini bozduk.

hayat bir yaz dizisi değil sizde çapkın playboyu yola getirecek esas kız değilsiniz.
Zaten bu saçmalıklarla gençlerimizin kafalarını doldurdukları için oluyor bunlar
Kendi sınırlarınızı çizin.
Bir öyle bir böyle davranmayın.

Ayrıca bir flört gibi, değil gibi, arkadaş gibi hoşlantı gibi vs. deyip hayatlarına başkalarını alıp alttan alta birbirleriyle flört edenlerden hiç hoşlanmıyorum. Yaş kaç olursa olsun

X