Ben böyle değildim :(

evlen hamile kal derken kaldi
🤦🏿‍♀️

Görümcenize cevap yazmış anladım. O kadarı ayıp evet, başta belki işle ilgili konulara dönüyor olabilir diye düşündüm ama değil. Çok üstüne gidiyorsunuz diye kendini çekiyor muhtemelen. Orada yapmanız gereken kendinize bir şeyler bulmak. İş olmasa da çocuğunuzla gün boyu yapılabilecek farklı aktiviteler ya da çocuk dışında evde bir şekilde hem oyalanacak hem geliştirecek şeyler. Online kurslar var mesela canlı ya da değil, 2 yaş bebekle canlı zorlar mı siz daha iyi bilirsiniz ama o bir şekilde çocuk büyüyünce işe dönmenizde size kolaylık sağlayacak eğitimlerle başlayabilirsiniz. Denediniz mi hiç?

İşte ben buna çıldırıyorum şimdi mesela anneme geldim sabahtan beri bir kere ne mesaj attı nede aradı beni bakın sabah 7 de ayrildik ve saat 6 oldu hala ortaliklarda yok görümcem aile grubundan mesaj attı anında cevap verdi ordan :KK43:
yani bırakın evliliği sevgilimle aynı evde bile yaşadığım zamanlarda (uzun dönem değil bir kaç gün bir hafta vs) gün içinde yazmam yani ne gerek var ki ?
bilemiyorum bu ülkede kadınlar fazla iletişime bağlı gibi geliyor.
aynı evde yaşadığın birine soru vs sorman gerekmiyor ise neden mesaj atasin

Eşimle gün içinde bir kere ya araşırız ya araşmayız. Tabii ben çalışıyorum iki çocuk var. Evde oturuyorsam da kocayı düşünecek mecalim yok. Hoş gerçekten 2 yaşında bir bebekle gün geçirirken eşinizin arayıp aramamasını nasıl dert edebiliyorsunuz 😅 o kadar hareketli ve tehlikeli işlere meraklılar ki... Ben iki dakika gözümü ayiramiyorum üstünden.
Oğlumun peşindeyim bende ama bu devamli olduğu icin mutsuzum iste

🤦🏿‍♀️

Görümcenize cevap yazmış anladım. O kadarı ayıp evet, başta belki işle ilgili konulara dönüyor olabilir diye düşündüm ama değil. Çok üstüne gidiyorsunuz diye kendini çekiyor muhtemelen. Orada yapmanız gereken kendinize bir şeyler bulmak. İş olmasa da çocuğunuzla gün boyu yapılabilecek farklı aktiviteler ya da çocuk dışında evde bir şekilde hem oyalanacak hem geliştirecek şeyler. Online kurslar var mesela canlı ya da değil, 2 yaş bebekle canlı zorlar mı siz daha iyi bilirsiniz ama o bir şekilde çocuk büyüyünce işe dönmenizde size kolaylık sağlayacak eğitimlerle başlayabilirsiniz. Denediniz mi hiç?
Hayır denemedim ama araştırmaya başladım mesela kurslara gidicektim bir kaç kursa yazdirayim dedim ama maddi destek olmadı ben de ismekten başvuru yaptım bekliyorum iste online kurslra bakarım ama sağolun

yani bırakın evliliği sevgilimle aynı evde bile yaşadığım zamanlarda (uzun dönem değil bir kaç gün bir hafta vs) gün içinde yazmam yani ne gerek var ki ?
Evet bu da doğru, Y Yakmur123 ne mesaj atıyorsunuz mesela?

İşte ben buna çıldırıyorum şimdi mesela anneme geldim sabahtan beri bir kere ne mesaj attı nede aradı beni bakın sabah 7 de ayrildik ve saat 6 oldu hala ortaliklarda yok görümcem aile grubundan mesaj attı anında cevap verdi ordan :KK43:

Bu bana hic normal gelmedi yani sorun tamamen sizde diyemeyecegim onun icin.

Çok tuhaf gerçekten eşimin bana mesaj atmaması aramamasi normalmi yani ?

Sosyal hayata girmekten başka çare yok ki. Kendinize alan açmazsanız iyice tahammülsüz bir insan olacaksınız.
Zaten şu an öyleyim çok lanet bir insan olduğumu düşünmeye başladım bunu eşim yapti ama ben böyle değildim bu kadar pasif değildim ama o bana dur sen yapma dur sen gitme diye diye eve kapanan bir kadın oldum

Zaten şu an öyleyim çok lanet bir insan olduğumu düşünmeye başladım bunu eşim yapti ama ben böyle değildim bu kadar pasif değildim ama o bana dur sen yapma dur sen gitme diye diye eve kapanan bir kadın oldum
Mesela ne yapmayın? Nelere engel oluyor?

yani ne bileyim aynısını mesela anne babanız için düşünün,
aynı evdeyim ben şu an gün içinde soru vs yoksa kimse beni aramıyor doğal olarak :KK69:
Biz de mesajlaşmıyoruz, dediğiniz gibi bir sorum varsa yazarım ya da o o şekilde yazar anca öyle. Zaten birkaç saate eve geliyor dk başı ne mesajlaşalım.
Ne yaptığını merak ediyorum mesela gün içinde işi bir orda bir burda iş yerinde ki kadın arkadaşları çok fazla hatta bir kadınla gidip geliyor ise ya bilmiyorum aklım fikrim hep onda
Ha sizin kıskançlık var sorun olarak. Aynı yerden devam ediyorum bunaltmışsınız. Çalışan birine ne yapıyorsun diye sormak garip ki amacınız test etmek zaten yanında kadın var mı diye. Haklı değil mi bunalmakta 🤷🏿‍♀️

Mesela ben annemdeyim sabahtan beri oglumuzu beni hiç merak etmiyor evde olsam asla merak etmiyor mesela dışarı çıkalım hiç merak etmiyor ben tam tersi napıyor kiminle nerde diye merak ediyorum
Neden merak etsin onu anlayamıyorum zaten bir sorun vs olsa ararsınız
oğlunuz iki yaşında yeni de doğmamış , çok şükür bir hastalığınız da yok
çıkıp annenize gelmişsiniz merak etmesi için bir neden göremiyorum

Biz de mesajlaşmıyoruz, dediğiniz gibi bir sorum varsa yazarım ya da o o şekilde yazar anca öyle. Zaten birkaç saate eve geliyor dk başı ne mesajlaşalım.

Ha sizin kıskançlık var sorun olarak. Aynı yerden devam ediyorum bunaltmışsınız. Çalışan birine ne yapıyorsun diye sormak garip ki amacınız test etmek zaten yanında kadın var mı diye. Haklı değil mi bunalmakta 🤷🏿‍♀️
Benimki eve gelmiyor iste normsl bir çalışma saati olsa bunları sorun etmem ben ama mesela sabah çıkıyor gece gelyor öğleden sonra ise gitse sabaha karşı eve geliyor biz o saatte ya uyumuş oluyoruz ya da bazen 11 de geliyor mesela gece ben oğlumu uyutmaya çalışırken benim uykum var diyip gidiyor yatmaya adamın yuzunu suratını göremiyorum doğru düzgün vakit geçiremiyoruz ee konusamiyoruz da napalim

X