Ben böyle değildim :(

Maalesef çalışamıyorum çünkü oglusuma bakicak kimse yok 2 yasinda
Tuvalet eğitiminde sonra krese vermeyi dusunebilirsiniz. Su an bebegimin mama-uyku iliskisini kesmeye calisiyorum, basarabildigimde direkt ise baslayacagim. Evde olmak beni bunalttı. Muhtemelen sizde benim gibi sıkıntıdan kocaya sardiniz

Benimki eve gelmiyor iste normsl bir çalışma saati olsa bunları sorun etmem ben ama mesela sabah çıkıyor gece gelyor öğleden sonra ise gitse sabaha karşı eve geliyor biz o saatte ya uyumuş oluyoruz ya da bazen 11 de geliyor mesela gece ben oğlumu uyutmaya çalışırken benim uykum var diyip gidiyor yatmaya adamın yuzunu suratını göremiyorum doğru düzgün vakit geçiremiyoruz ee konusamiyoruz da napalim
Normal bir çalışma saati olmasa da düzeni bu ama. 4 senelik evliymişsiniz 4 senedir böyle değil mi?

Tuvalet eğitiminde sonra krese vermeyi dusunebilirsiniz. Su an bebegimin mama-uyku iliskisini kesmeye calisiyorum, basarabildigimde direkt ise baslayacagim. Evde olmak beni bunalttı. Muhtemelen sizde benim gibi sıkıntıdan kocaya sardiniz
Çok sıkıldım ve Cok bunaldım evet bakalım anca yaza doğru tuvalet eğitimi vermeyi düşünüyorum

En basiti markete gitmeme bile eengel oluyodu ilk zamanlarda çok sorun etmiyordumama şimdi cikiyorum onunda umrunda olmuyor zaten
Markete çıkmanız zaten eşinizin umursayacagi ya da karar verecegi bir durum olmamalı zaten. Buna karışan kocalara da anlam veremiyorum 🙄

Görümcem aile grubundan bı mesaj attı anında cevap verdi mesela devamlı Instagram'da online vs

Mesela ben annemdeyim sabahtan beri oglumuzu beni hiç merak etmiyor evde olsam asla merak etmiyor mesela dışarı çıkalım hiç merak etmiyor ben tam tersi napıyor kiminle nerde diye merak ediyorum

Cok fazla ustune gitmis olabilir misiniz? Esiniz sizin nerede olduğunuzu bildigi icin sormuyordur. Bende sevmiyorum surekli napiyosun, neredesin mesajlarini ve daraliyorum bunlara maruz kalinca. Esim bunu gunde 2den fazla sordugunda ya cok gec geri donerdim ya da cevap atmayi unuturdum. Cunku cevap belli, napiyor olabilirim cocuk bakiyorum tabiiki. Esiniz icinde cevap ayni ya calisiyor ya yemek yiyor. Siz kovaladikca o kacmis. Sadece ilginc bisey oldugunda yazin. Mesela kizim ilk defa bisey yaptiginda hemen yazardim ya da video atardim. Bu kadarı yeterli bence

En basiti markete gitmeme bile eengel oluyodu ilk zamanlarda çok sorun etmiyordumama şimdi cikiyorum onunda umrunda olmuyor zaten
Sizin ilişki kaba tabirle boka sarmış, özür dilerim bu lafım için.

Hiçbir şey normal değil gibi geliyor bana. Bunun yolu da size mesaj atsın diye beklemekten ziyade ilişkinin bozulmuş her alanını tamir etmek. Uzman yardımı öneririm ama alır mısınız bilemiyorum.

Markete gitmeye engel olmak 👎🏿
Çıkıyorum umrunda olmuyor 👎🏿

Siz manipüle edilmişsiniz zamanında. Şimdi ya adam akıllandı ya da bıktı bu durumdan bir şekilde kafasını düzeltti. Şimdi siz o kadar alışmışsınız ki buna aksi durum normal olsa bile sizi üzüyor, eksik hissettiriyor.

Tek başınıza çözebileceğiniz bir konu olduğunu düşünmüyorum.

Merhabalar bu benim ilk konum olacak içimdeki sıkıntıları atmaya ne bir sayfa nede mesaj sayfaları yeter hıçkıra hıçkıra aglama modundayim ev hanımıyım 1 çocuğum var eşim çok yoğun çalışıyor bazen doğru düzgün yüzünü göremedigimiz oluyor ben yalnızım gün boyu çocukla ugrasiyorum hiç bir aktivite vb hayatım yok eşimden ilgi bekleyen hiç bir şeye yaramayan bir insan olup çıktım ben böyle değildim eşim isinde ne kadar yükselirse bende bir o kadar sanki kendimi alcaltiyormusum gibi hissediyorum devamlı ondan mesaj bekliyorum devamlı bana mesaj atsın beni arasın diye bekliyorum herkese ilgisi var herkese mesaj atabiliyor ama beni 2 dakika aramaya bir mesaj atmaya zaman bulamıyor çok üzülüyorum çok ne yapicam bilmiyorum kendimi çok saldım her bakımdan su an çalışamıyorum çocuğuma bakicak kimse yok bana akıl verin kendimi nasıl geliştirebilirim esimi nasıl umursamam mesela ondan mesaj beklediğimi bile bile bana bunları yaşatıyor çok mutsuzum

Eşler neden gün içinde ararlar birbirlerini çocuk kontrol eder gibi hiç anlamam. Anneme gittim merak etmedi aramadı demişsiniz de sizi neden merak etsin? Yeriniz yurdunuz belli işte. Hayır bir de sizin kıskançlık probleminiz varmış. Habire eşinize nerdesin ne yaptın diye sorup bunaltmışsınız belli ki. Herkes gibi ben de çalışmanızı önereceğim size başka bir meşguliyetiniz olsun kafanız dağılır. Gerçi hiç çalışmamışsınız o yüzden şimdi çalışır mısınız ondan da pek emin değilim.

Merhabalar bu benim ilk konum olacak içimdeki sıkıntıları atmaya ne bir sayfa nede mesaj sayfaları yeter hıçkıra hıçkıra aglama modundayim ev hanımıyım 1 çocuğum var eşim çok yoğun çalışıyor bazen doğru düzgün yüzünü göremedigimiz oluyor ben yalnızım gün boyu çocukla ugrasiyorum hiç bir aktivite vb hayatım yok eşimden ilgi bekleyen hiç bir şeye yaramayan bir insan olup çıktım ben böyle değildim eşim isinde ne kadar yükselirse bende bir o kadar sanki kendimi alcaltiyormusum gibi hissediyorum devamlı ondan mesaj bekliyorum devamlı bana mesaj atsın beni arasın diye bekliyorum herkese ilgisi var herkese mesaj atabiliyor ama beni 2 dakika aramaya bir mesaj atmaya zaman bulamıyor çok üzülüyorum çok ne yapicam bilmiyorum kendimi çok saldım her bakımdan su an çalışamıyorum çocuğuma bakicak kimse yok bana akıl verin kendimi nasıl geliştirebilirim esimi nasıl umursamam mesela ondan mesaj beklediğimi bile bile bana bunları yaşatıyor çok mutsuzum :KK43:
Eşinin üstüne düşme bırak o senin peşinden kossun.evlilikte bir süre sonra böyle olabiliyor.bebegin ne kadarlık..kreş yaşına gelene kadar idare et.sonrasinda kreşe verip çalışmaya başlarsın.meşgalen olmadığı için eşine sarmışsın.kendine meşgale bul oyalanacak birşeyler...ilgini başka yönlere ver.sen ne kadar uğraşan da eşin istemedikten sonra yapmaz.yapmiyorsa da anca kendini yipratirsin

Merhabalar bu benim ilk konum olacak içimdeki sıkıntıları atmaya ne bir sayfa nede mesaj sayfaları yeter hıçkıra hıçkıra aglama modundayim ev hanımıyım 1 çocuğum var eşim çok yoğun çalışıyor bazen doğru düzgün yüzünü göremedigimiz oluyor ben yalnızım gün boyu çocukla ugrasiyorum hiç bir aktivite vb hayatım yok eşimden ilgi bekleyen hiç bir şeye yaramayan bir insan olup çıktım ben böyle değildim eşim isinde ne kadar yükselirse bende bir o kadar sanki kendimi alcaltiyormusum gibi hissediyorum devamlı ondan mesaj bekliyorum devamlı bana mesaj atsın beni arasın diye bekliyorum herkese ilgisi var herkese mesaj atabiliyor ama beni 2 dakika aramaya bir mesaj atmaya zaman bulamıyor çok üzülüyorum çok ne yapicam bilmiyorum kendimi çok saldım her bakımdan su an çalışamıyorum çocuğuma bakicak kimse yok bana akıl verin kendimi nasıl geliştirebilirim esimi nasıl umursamam mesela ondan mesaj beklediğimi bile bile bana bunları yaşatıyor çok mutsuzum :KK43:
Eşinden nie msj bekliyorsun ki ne desin yani. Bnde görmüyorum doğru düzgün. Görünce öldüresim geliyo:) baska mesgaleler bul. İş olmak zorunda değil. Seni çocuk bunaltmış olabilir. Çıkıp dolaşsanız haftasonu. Sen alsan çıksan yada

Benim eşimde kendi işinin patronu sürekli meşgul evden cıkar sabahtan aksama kadar gelmez. Ne kadar meşgul olduğunu da biliyorum arada yardım da ediyorum ama etmediğim zamanda ne mesajla ne de aramayla rahatsız etmem biliyorum ki çalışıyor. Bence sizde güven problemi olduğunu düşünüyorum. Eşim işi gereği bazen geç geliyor bir kere ararım ne yaptın bir seyler yedin mi vs diye sonra aramam. İş gereği kadınlarla da konusur bu benim aklıma asla takılmaz zaten takılması bana zarar karsılıklı güven meselesi.

Çocuğunuz küçük de olsa dışarıya çıkmalisiniz. Onu da yanınıza alın. Arkadaşlarınız yoksa cocugunuzu götürdüğünuz ortamlarda arkadaş edinirsiniz. Zaten önümüz bahar sonra yaz. Anne olmak inanın hayata engel değil. Belki bir hobi edinip kursa gidersiniz.
Ben öğretmenim. Kizim çok çok küçükken yazları onunla seminerlere gidiyordum. Ona da bana da iyi geliyordu. Durmaz etmez demeyin. Bir şekilde bizden çabuk alisiyorlar. Eşiniz de sizin ev dışında birseyler yaptığınızı farkettiginde sizinle konuşacak ev işleri dışında bir muhabbeti olacaktır.

Kendine oyalanacak biseyler bul esine sarmissin adamda farkinda ve hoslanmiyor belki boyle ezik mutsuz bir kadin gormek onuda uzaklstiriyodur sen kendine deger ver odagini degistir o sana gelecektir evde oturup onun yolunu gozlemeniz onuda bogmustur bence

Kacan kovalanır lafı evlilik icin de dogru. Ondan mesaj bekleseniz bile asla belli etmeyin. Gun icinde sizi iyi hissettirecek seyler yapın. Onsuz da mutlu oldugunuzu gorsun.
Evlilikte baska sikintilariniz var mi? Aldatma siddet gibi. Surekli instagramda ne yapiyor esiniz?

Ben evden çalışıyorum buna rağmen evde durmuyorum cafe’ye gidip çalışıyorum rutini bozuyorum sürekli. E böyle olunca ne oluyor adam merak ediyor günde 2-3 kez arıyor napıyosun nasıl gidiyor diye ben evde kös kös otursam neden arasın beni? Biliyor zaten merak etmez sıkıcı rutin. Ceptelik.
Böyle aşkta olmaz sevgi de olmaz biter. 2-3 yaşında kreşe gidiyor çocuklar biraz geçsin verin kreşe işe başlayın sosyalleşin arkadaşlarınız olsun.

Çocuğunuz kaç yaşında?
6-7 aylıktan itibaren oto koltuğuna koydum gezdim. Yoksa delirecektim. Eşim çok yoğun çalışıyordu o dönem. Hiç kimseye gitmesem bile bomboş gezmek bile iyi geliyordu. İnsan eşine sarıyor, kendini unutuyor hayat böyle mi olacak diyor. Diyoruz da diyoruz. O olmadan kendinize mutluluk veren şeyler yapın. O işleri bittiğinde size dahil olsun. Canı isterse.

X