BEN DE BAŞARMAK ISTIYORUMMM

enoughisenough

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
3
0
41
Kızlar 1.55 boyunda 75 kiloyum Yani hayatım boyunca hep tombiktim ama son 3 aydır obezligi yaşıyorum. Hayata kustum. Çok utanıyorum, biri kilomla ilgili yorum yapacak diye çok korkuyorum. Bu arada 2 çocuğum var, ogretmenim. Ise gitmek zorunda olmasam kendimi eve kapatacam. O derece depresyondayim Çoğu kişi beni hamile sanıyor. Olmadığımı öğrenince sasiriyorlar. Kocaman bir göbeğim var. 9 aylık hamileyken bu kilodaydim. Maalesef şimdi de bu kilodayim. Herbalife ve sassy su ile başlicam. Herbalife hakkında bazı olumsuz yorumlar var ama ben üniversitede herbalife ile 48 kiloya inmiştim ve en güzel zamanlarimdi. O yüzden tekrar herbalife denemek istiyorum. Çok umutsuz ve mutsuz. Lütfen bana destek olun....

yaş 29 boy 163 kilo 74 bende 2 gündür diyetteyim beraber 15 kilo hedef koyalım hemde 2 ayda ne dersiniz?
Harika olur... Birbirimizi cesaretlendirelim. Çok hızlı kilo vermek istiyorum ama sağlıklı bi şekilde. Göbeğimden çok kilo aldım ben. Zencefil aldım bugün. Sassy su yapacam bakalım beli hızlı bi şekilde inceltiyormus. Tabi şu ağzımizi tutmamiz lazım. Eskiden de tombiktim ama yüzüm güzeldi şimdi bide gidik oluştu Bunu beraber Basaralim. Çok inancliyim bu sefer

Harika olur... Birbirimizi cesaretlendirelim. Çok hızlı kilo vermek istiyorum ama sağlıklı bi şekilde. Göbeğimden çok kilo aldım ben. Zencefil aldım bugün. Sassy su yapacam bakalım beli hızlı bi şekilde inceltiyormus. Tabi şu ağzımizi tutmamiz lazım. Eskiden de tombiktim ama yüzüm güzeldi şimdi bide gidik oluştu Bunu beraber Basaralim. Çok inancliyim bu sefer
Gerçekten belli bi yaştan sonra metabolizma yavasliyormus. Önceden bunu hep bahane zannediyordum ama 5 sene önce ne yiyorsam o ölçüde yiyorum ama yavaş yavaş gram gram kilolar artıyor ve yerleşiyor

X