Ben de mi sorun var?

Rosie7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
2
0
35
Merhabalar

İyi okullarda okumuş yurtdışında yüksek lisans yapmış biriyim fakat 3 senedir iş bulamıyorum. Babam geçen sene sokak ortasında azarlayıp yüzüme tükürdü.Evde kaldığımı yaşımın geçtiğini söyledi. Böyle şiddete meyilli tavırları var. 27 yaşındayım 6 sene dir kimseyle çıkmadım. İstemediğimden değil karşıma kimse çıkmadı. Yazı bir ofiste staj yaparak geçirdim hiç ücret almadan sebebi de yazı babamla geçirmemek. Bayram da hepberaber tatildeyken hergün asker gibi 7 de kaldırdı bizi zorla. Arkadaşlarıyla yemek düzenledi kardeşimle beni de çağırdı gittik, herkesle aynı masaya oturtmadı 10 yaşında cocukla bize ayrı masa yaptırdı.

Bir de arkadaşlarım vardı artık hiç birisi ne arayıp ne soruyor. Bir tanesi arkadaşlarımın önünde işsizim diye evde oturup evlilik programı izle diyerek beni küçük düşürdü. Sadece boşta kalırsa beni arıyor. Yakın arkadaşım vardı 2 tane, yakın dediysem hiç bir zaman çok samimi olmadık. Artık ikisi de aramıyor. Benim hep istemediğim erkeklerle aramı yapmaya çalışıyor bunlardan birtanesi sürekli. Ben artık kendime soruyorum hayatta bir yerlerde ben mi hata yapıyorum da güzel şeyler olmuyor bana diye?

doğru pozisyonlara başvurmuyorsundur tahminiyen . babanın tepkileri vs leri tam kaçmalık . Ben olsam bende kaçabilmek için işe girerdim :)) Yani kaçabildiğin an kaç . Çok azdır hayırlı arkadaş bulan . O yüzden arkadaşını da takma insanı kardeşi arayıp sormuyor bu devirde ...

Icerigi merak edenler icin: Yurt disinda yuksek lisans yapmis 27 yasinda genc kizimiz 3 senedir is bulamiyor. Babasindan evde kaldin sen diye sokak ortasinda siddet goruyor . Babasini gormemek icin yazin bedava staj yapiyor. 6 senedir bir iliskisi yok. Arkadaslarindan yeterli ilgiyi goremiyor. Bazi arkadaslari copcatanlik yapmak istiyor ama hep istemedigi kisilerle. Suc bende mi diyor.

Konun cok agir geldi bana tam yorum yapacaktim icerigi silmissin. Is bulma konusunda sans(sizlik) pesinde olmadikca bir sey yapamazsin. Babani da degistiremezsin. Istemedigin kisilerle flort etmemelisin. Zaten bunlari biliyorsundur. O yuzden sadece elinde olanlari degistirmelisin. Ise o evden cikabilmenin yollarini arastirmakla basla.

X