Ben delirmiyim de kimler delirsin 😕

birde kizim uyurken hic bir sey yapmiyorum boş boş uzanip tavana bakiyorum burada takiliyorum başka turlu dinlenemezsiniz

öyle deme ya ben de imkanlar elvermeyip işe başladığım için pişmanım. biraz kaçış gibi gördüm, hoş zaten kredilerden dolayı dönmek de zorundaydım ama çocuğun bütün güveni, düzeni alt üst oldu. şimdi yazın beraberiz, işe başlayınca tekrar güven problemi ve mızırdanmalarla uğraşıcam.
Uzun vadeli dusun koacigim
Calisan annelerin cocuklari daha ozvuvenli buyuyor. Bagimsiz oluyorlar. Mutlu oluyorlar. Evde oturup cocuk bakan ,ev temizleyen,yemek yapan birine donusme de,onemli olan sensin. Cocuk senden sonra gelmeli

ayni durumlardayiz acaba disleri cokmu agri yapiyor calpol veriyormusunuz arada
birde cocuklarin sık sık başlarıda ağrır beyinleri büyüdüğü icin kendinizi onun yerine koyun dis agrisi beynine kadar vuruyordur da gercekten cok zor bizimkinin son 4 dis kaldi oda cikarsa heralde mutluluk cigliklari atacagim
Yani evet diş diye düşünüyorum uçları gözüküyor ama yemin ediyorum artık ölmek istiyorum bazen 😬 şuan 2 saattir uyutmaya uğraşıyorum. Sucuk gibi oldum her yatırdığımda uyanıyor :KK43: kaç gündür de ucu görünüyo patlayamadı 2 aydır nasıl dişse 😞
Arada veriyorum son günlerde ara verdim.

Benimde 14 aylik bebegim var.
Bu anlattiklarinin hepsiiii ve aynisiii bizde de mevcut malesef.
Surekli pacamda ...yapişik yaşiyoruz...
Wcye gideyim oturup kapinin onuñde agliyor.
Sakin yanimdan ayrilma diyorr 😓😓

Diger cocuklarimda da yasadim ben bunu.Bilmeni isterim ki gecici bir donem .
Anneye en cok ihtiyaci olan ve en cok bağlilik duyduğu bir donem.
Sadece biraz sabir..Yurümeye başlayinca azalacaktir. Allah hepimize güç kuvvet ve sabir versin.

Uzun vadeli dusun koacigim
Calisan annelerin cocuklari daha ozvuvenli buyuyor. Bagimsiz oluyorlar. Mutlu oluyorlar. Evde oturup cocuk bakan ,ev temizleyen,yemek yapan birine donusme de,onemli olan sensin. Cocuk senden sonra gelmeli
Tabi ki öyle ama en azından ilk 1 yıl ben bakmak isterdim. Maalesef 3.5 aylıkken başladım çalışmaya. Benim için daha iyi oldu tabi ki ama oğlum için olmadı gibi...

Yani evet diş diye düşünüyorum uçları gözüküyor ama yemin ediyorum artık ölmek istiyorum bazen 😬 şuan 2 saattir uyutmaya uğraşıyorum. Sucuk gibi oldum her yatırdığımda uyanıyor :KK43: kaç gündür de ucu görünüyo patlayamadı 2 aydır nasıl dişse 😞
Arada veriyorum son günlerde ara verdim.
eger 2 saattir uyutmaya calisiyorsaniz yanlis zamanda uyutmaya goturuyorsunuz demektir
normalde bu aylarda cocuk uykusu varken yatagina aldiginizda kendisi uyumak ister
atak haftasida atlatiyor sanirim

Benimde 14 aylik bebegim var.
Bu anlattiklarinin hepsiiii ve aynisiii bizde de mevcut malesef.
Surekli pacamda ...yapişik yaşiyoruz...
Wcye gideyim oturup kapinin onuñde agliyor.
Sakin yanimdan ayrilma diyorr 😓😓

Diger cocuklarimda da yasadim ben bunu.Bilmeni isterim ki gecici bir donem .
Anneye en cok ihtiyaci olan ve en cok bağlilik duyduğu bir donem.
Sadece biraz sabir..Yurümeye başlayinca azalacaktir. Allah hepimize güç kuvvet ve sabir versin.
Valla ben anlayamıyorum 5 dk uzaklaştığım an oturup karaları bağlıyo. İnşallah geçicidir :KK43:
Şu uykular düzene girse :KK43: yeter diye bağırasım geliyor artık. Düzen için doğduğundan beri uğraşıyorum. Sonuç 11 de uyuyan sabah 5:30 da uyanan bir bebek var kucağımda.

eger 2 saattir uyutmaya calisiyorsaniz yanlis zamanda uyutmaya goturuyorsunuz demektir
normalde bu aylarda cocuk uykusu varken yatagina aldiginizda kendisi uyumak ister
atak haftasida atlatiyor sanirim
Ya dişin ucu gözüküyor ama patlamadı henüz. O yüzdendir. Genelde yatağında pışpışladığımda uyuyordu. Şimdi saatlerce sallıyorum.

Ya dişin ucu gözüküyor ama patlamadı henüz. O yüzdendir. Genelde yatağında pışpışladığımda uyuyordu. Şimdi saatlerce sallıyorgercum.
veriyorsunuzdur gerci ama ben yinede yazayim soguk havuc verin eline sert seylerle baski yapinca daha cok cikariyorlar
benim kizimda son azi dislerini cikarmaya calisiyor onlar kopek dislerinden daha cok zorluyo geceleri surekli ciglik atiyo

X