Saç Uzatma Yöntemleri Ben denedim ve kant dip boyam daha abuk geliyoo =)

ozziozzbi

erkanımmmm
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
239
0
kızlar malzemeler çok kolay bulunabilir ve maliyeti de az: 1 yemek kaşığı çörek otu ve susam otunu, 1 yumurta sarısı ile karıştırıp saçınıza sürün, 15 dakika bekletin. Sonra saçlarınızı ılık su ile durulayın. Bu kürü, haftada 1 kez uygulayabilirsiniz ya da vaktim var diyenler 2 kez de yapabilir..

uzun saçlar sizinle olsun a.s.

allahalla ilginç miş..denerım çok kolay bı tarıf gıbı geldii
çok kolay gerçekten benim saçlar normalde geç uzardı ama bunu uyguladıktan sonra daha çabuk uzuyo(ama ben dayanamayıp kestiriorum sürekli) hemde içinde yumurta olduğundan saçları daha da yumuşak yapıyor..

çok kolay gerçekten benim saçlar normalde geç uzardı ama bunu uyguladıktan sonra daha çabuk uzuyo(ama ben dayanamayıp kestiriorum sürekli) hemde içinde yumurta olduğundan saçları daha da yumuşak yapıyor..

anam sen kesiyorsan ne diye ßunu uyguLuyon ki lülülülülülü

deniyecem ßen de .........

benimde saçım uzun ama daha çok uzasın istiyorum, ama dip boyamda gelmesin bunun bi çözümü yok malesef.en kısa zamanda uygulıycam bu kürü merak ettim

çörekotu yağıyla susam yağını karıştırıp içine yumurta sarısı koymak daha kolay olmaz mıı???

ben de hiç hoşlanmıorum yumurtadan, ağzıma süremiorum ki bi de saçıma sürcem ama sürüorum işte napiim. bari saçım alsın proteini. bi de yağların saçtan arınmasını kolaylaştırıo, şampuanla 5 kere çitilemeye gerek kalmıo yani. her nimetin bi külfeti vardır işte napalım, o da kokuo:tomato:

X