BEN HAMİLEYKEN SEVGİLİM TATİLE GİTTİ

tugce94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
47
-17
Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim. Sonra ondan yardım isteyemezdim başka kadınla motor tepesinde videolarını gördüm fotoğraflarını görünce bir şey demek aptallık gibi geldi beni aldattığı çok açıktı bende (sağlığınız için ne kullandığımı bilmeseniz daha iyi) çocuğu düşürdüm çok kötü bir süreçten geçtim ama herkes hamile olduğunu söyle dedi sizce bilmek hakkı mı yoksa bunu kendime mi saklamalıyım ( asla söylememeye karar verdim)

Son düzenleme:
Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim. Sonra ondan yardım isteyemezdim başka kadınla motor tepesinde videolarını gördüm fotoğraflarını görünce bir şey demek aptallık gibi geldi beni aldattığı çok açıktı bende (sağlığınız için ne kullandığımı bilmeseniz daha iyi) çocuğu düşürdüm çok kötü bir süreçten geçtim ama herkes hamile olduğunu söyle dedi sizce bilmek hakkı mı yoksa bunu kendime mi saklamalıyım ( asla söylememeye karar verdim)
Bilerekmii dusurdun

Cinsiyeti belli olacak kadar büyük bebekleri nasıl düşürebilir acaba doktorlar bile doğurarak alır anca 4 5 aylık bebegi
İşte o yüzden inandırıcı gelmedi ya,cinsiyeti belli olacak kadar büyük olan bebek nasıl düşüyor kaldi ki dr bile almaz yani diye. Anlamaya çalıştım 'acaba benim mi kafam bugün çok dolu da bi yerleri yanlış okudum ya da anladim' dedim. Sonra noktalama işaretlerinin kullanılmamasından olduğunu farkettim ya da bir arkadaşımız farkettirdi sağolsun..

İyi de çocuk düşürme hapları olmaz ki, adet söktürücü haplar belki onun dışında bünyeniz narin değilse kolay kolay düşmez o çocuk. Kendiliğinden düşmesi de anneyi zehirler diye biliyorum hastanelik olmadınız mi ?

X