BEN HAMİLEYKEN SEVGİLİM TATİLE GİTTİ

tugce94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
47
-17
Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim. Sonra ondan yardım isteyemezdim başka kadınla motor tepesinde videolarını gördüm fotoğraflarını görünce bir şey demek aptallık gibi geldi beni aldattığı çok açıktı bende (sağlığınız için ne kullandığımı bilmeseniz daha iyi) çocuğu düşürdüm çok kötü bir süreçten geçtim ama herkes hamile olduğunu söyle dedi sizce bilmek hakkı mı yoksa bunu kendime mi saklamalıyım ( asla söylememeye karar verdim)

Son düzenleme:
Bende mi problem var anlayamadım. Yani korunulan bir ilişkiden bir de dördüz hamilelik cinsiyetleri belli ve o ilaçlarla ve tıbbi müdahale olmadan düşüyor. Bütün bunlar hiç inandırıcı gelmedi. Dalga geçip eğlenmek isteyen biri tarafından açılan bir konu..

Bende mi problem var anlayamadım. Yani korunulan bir ilişkiden bir de dördüz hamilelik cinsiyetleri belli ve o ilaçlarla ve tıbbi müdahale olmadan düşüyor. Bütün bunlar hiç inandırıcı gelmedi. Dalga geçip eğlenmek isteyen biri tarafından açılan bir konu..
Nerede yazıyor dördüz oldugu yahu

Böyle ölmem füze atsaydınız keşke
sizi hedef alarak yazmadım benn.2021 yılındayız ve siz hapla bebek düşürmüşsünüz canınızı tehlikeye atarakkk.dışardan bir göz olarak ben bunu normal bulmadım .mecburiyet falan demeyin lütfennnn.arkasında hatalı ya da doğru sappasağlam durabileceğiniz ilişkiler yaşayın bundan sonraaa derim naçizaneee

şimdi sordum bir doktor tanıdığa .o şekilde bebek düşürmek çok büyük riskmişşşş hem kendi canına hem de bebeğe.zehirlenmeden mide delinmesinden tut bir sürü komplikasyonu varmış.ve bir de eğer bebek düşmezse o çocuğun ağır engelli doğma durumu varmışşş.lütfen konuyu okuyup ta hiç bir kadınımız denemesinnnn

şimdi sordum bir doktor tanıdığa .o şekilde bebek düşürmek çok büyük riskmişşşş hem kendi canına hem de bebeğe.zehirlenmeden mide delinmesinden tut bir sürü komplikasyonu varmış.ve bir de eğer bebek düşmezse o çocuğun ağır engelli doğma durumu varmışşş.lütfen konuyu okuyor ta hiç bir kadınımız denemesinnnn
Bizzat kürtaj hapları var cok erken dönem tespit edilen hamilelikler icin onlar bile tehlikelı doktorlar önermiyor parca kalıyor çoğu zaman diyor yani bu iş için üretilmiş haplar bile kesin cözum değilken konu sahibinin yaptıgı cok yanlıs insallah doktora gitmiştir

şimdi sordum bir doktor tanıdığa .o şekilde bebek düşürmek çok büyük riskmişşşş hem kendi canına hem de bebeğe.zehirlenmeden mide delinmesinden tut bir sürü komplikasyonu varmış.ve bir de eğer bebek düşmezse o çocuğun ağır engelli doğma durumu varmışşş.lütfen konuyu okuyor ta hiç bir kadınımız denemesinnnn
Bende okuduğumdan beri konu sahibinin sağlığından süpheliyim.

Kac gün oldu bilmiyorum ama mide kanaması felan gecirebilir. icinde parca kalmış olabilir.

Konu sahibi param yok dedin illaki ozele gitmek zorunda değilsin bir devlet hastanesinin veya fakültenin aciline basvur bence. anlat boyle boyle yaptım diye. hala sorun yasayabilirsin.

Bizzat kürtaj hapları var cok erken dönem tespit edilen hamilelikler icin onlar bile tehlikelı doktorlar önermiyor parca kalıyor çoğu zaman diyor yani bu iş için üretilmiş haplar bile kesin cözum değilken konu sahibinin yaptıgı cok yanlıs insallah doktora gitmiştir
evet öyle.içinde parça kalırsa zehirlermiş kadınıı .bu şekilde hayatından olanlar varmış maalesef

Hayretler içerisinde okudum. Hem kendinize hem bebeğinize yaptıklarınızı. Bu kadar hapı nasıl içtiniz, çocuğunuzu düşürmeye hem fiziksel hem ruhen nasıl dayandınız? En kısa zamanda doktora gidin. Olan sadece size ve çocuğunuza oldu. Bunu yargılamak elbette bana düşmez ama 6 aylık bir ilişkide hamile kalmayı nasıl göze aldınız acaba

noktalama işaretleri olmadan yazıyorlar iki saat konuyu mu anlayalım cevap mı yazalım beynimiz yanıyor :KK70:
Hah işte tamamen ondan dolayı yanlış anlamışım. Bir kaç defa da okudum, yorumlara baktım. Kafam çok mu dolu bugün acaba ben mi yanlış anlıyorum ya da okuyorum dedim ama tamam şimdi çözdüm olayı.. 😃

Düşmüş artık neyi söyleyeceksin?

Evet hakkıydı bilmek. Ben olsa söyler, doğuracaksam doğurur kendim bakardım. Beni aldatan biriyle hamileyim diye evlenmeye falan kalkmazdım.

Hamile kal, ayrılınca düşür falan çok mu kolay yahu? Tedbirli olsanıza.
O kadar çok dikkat ediyordum ki aklım çıkıyordu hap kullanıyordum işte kolay olmayan kısmı bana acısı çok kötüydü

Cok gecmis olsun. Hepimiz hata yapabiliriz. Allah 1 daha yasatmasin. Yalniz 1 Kadin dogum hekimine gorunmeniz sagliginiz icin elzem olur. Acile ucretsiz gidebilirsiniz tedbirinizi alarak. Oradan sevk edeceklerini saniyorum.
O sahsa da bence sms yoluyla soyleyin.

hmmm... kadın doğum ve hastalıkları uzmanlık alanım olmasa da, yüksek doz östrojen veya progesteron alarak medikal abortusun yapılabileceğini hiç zannetmiyorum.... ( konunuzu düzenlemeden önce öyle yazmışsınız)

bunun için progesteron değil de PR... ve/veya OK... analogları kullanmanız gerekir ki rahim kasılsın ve gebelik ürünleri dışarı atılsın... Bir de bildiğim kadarıyla bu ilaçlar doktor onayı olmadan alınamıyor,yani ertesi gün hapı alırmış gibi eczaneye gidip de böyle medikal abortus ilaçları alamıyorsunuz.

yani konuyu anlatım tarzınız,değindiğiniz detaylar,verdiğiniz bilgiler.... bana pek tutarlı gelmedi açıkçası üzgünüm. bkz:

Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim
Başlığı öyle bir yazmışsınız ki sanki adam sizin hamile olduğunuzu biliyormuş da ona rağmen gitmiş. E adam bilmiyormuş ki zaten.
barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim.
Kendi kendinize küsüp kendi kendinize barışmaya mı gittiniz??

adamın ne küstüğünüzden ne gebe kaldığınızdan ne de barışmak istediğinizden haberi var :olamaz:

çok üzülerek söylüyorum bence konu gerçek değil.

eğer gerçekse çıkar özür dilerim seve seve,ancak fake iseniz gerçekten sıkılmaya başladık çünkü burada anne olmak için ne kadar uğraşan, nasıl yanıp tutuşan kadınlar var. yaptığınız ayıptır. böyle bir konuyla eğlenilmez yani.

Mune Mune Hanım bir bakabilir misiniz acaba üyelik gerçek midir?

X