Doğal Saç Bakım Kürleri Ben kullanıyorum memnunum umarım sizde memnun kalırsınız uzun ve bakımlı saçlar için

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

1010_s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
18
8
Öncelikle merhabalaaar:21:
Saçlarım kendimi bildim bileli uzun boyu belimden yukarı pek çıkmadı ve sizlerle de paylaşmak istedim nasıl böyle uzadığını arkadaşlarım söylediklerimi yaptılar ve olumlu sonuçlar aldılar eğer sizede faydam dokunursa çok çok sevinirim :KK9:
Öncelikle bi kase zeytinyağı alıyoruz ufak bi kase çerez kaselerinden sonra pamukla ilk önce diplere masaj yapıyoruz sonra uçlara doğru pamukla yağlıyoruz en çok uçlara sürüyoruz yediriyoruz ve en fazla yarım saat bekliyoruz sonra yıkıyoruz bittiiii 2 şampuanlanmadan sonra arınıyo ve bitlenmiyosunuz korkmayıın bende en başta ondan korkmuştum :KK71:
Parlaması olsun uzaması olsun farkı göreceksiniz ayrıca kırıkları da düzeltiyo,umarım memnun kalırsınız :KK68:
Bi sorunu ya da sorusu olan saçımı paylaştığım fotonun altına instagram kullanıcı adımı yazdım ulaşabilirsiniz:KK39:

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalaaar:21:
Saçlarım kendimi bildim bileli uzun boyu belimden yukarı pek çıkmadı ve sizlerle de paylaşmak istedim nasıl böyle uzadığını arkadaşlarım söylediklerimi yaptılar ve olumlu sonuçlar aldılar eğer sizede faydam dokunursa çok çok sevinirim :KK9:
Öncelikle bi kase zeytinyağı alıyoruz ufak bi kase çerez kaselerinden sonra pamukla ilk önce diplere masaj yapıyoruz sonra uçlara doğru pamukla yağlıyoruz en çok uçlara sürüyoruz yediriyoruz ve en fazla yarım saat bekliyoruz sonra yıkıyoruz bittiiii 2 şampuanlanmadan sonra arınıyo ve bitlenmiyosunuz korkmayıın bende en başta ondan korkmuştum :KK71:
Parlaması olsun uzaması olsun farkı göreceksiniz ayrıca kırıkları da düzeltiyo,umarım memnun kalırsınız :KK68:
Bi sorunu ya da sorusu olan saçımı paylaştığım fotonun altına instagram kullanıcı adımı yazdım ulaşabilirsiniz:KK39:
Bende barcelino karışık bakım yağı var içinde zeytin yağıda varmış olurmu,bide pamuk ilk defa duydum ,pamuğun faydası nedir?:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Eklentiler

• 12595949_1684884481777778_1892898907_n.jpg
    12595949_1684884481777778_1892898907_n.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 231
E ama canım sırf zeytinyağına bağlamamak lazım, senin saçının kalitesi de güzel...

E ama canım sırf zeytinyağına bağlamamak lazım, senin saçının kalitesi de güzel...
Teşekür ederim de arkadaşlarımın saç tipleri çok farkllıydı onlarda denediler iyi sonuçlar aldılar :21: Yani ben saçımı hiç boyamadım o yüzden de olabilir bi fikrim yok:KK24:

haftada kaç gün uyguluyorsunuz?ben 2-3 saat bekletiyorum ve tek yıkamada çıkıyor yağ

haftada kaç gün uyguluyorsunuz?ben 2-3 saat bekletiyorum ve tek yıkamada çıkıyor yağ

Haftada 1 defa yapıyorum fazla yapamıyorum çünkü saç tipim yağlı değil fazla yaparsam saç tipimde bi değişiklik görmekten korkuyorum :110: yarım saat bekletiyorum bende tek yıkamada geçiyo zaten o yüzden gayet memnunum :KK24:

X