Ben mi abartıyorum? Yorumunuzu alabilir miyim bayanlar.

ChiChi02

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
155
114
32
Merhaba KK üyeleri,

Size ufak bir şey danışmam gerek.
Uzak ilişki yaşayan biriyim. Sevgilim Türkiye’de ben ise yurtdışında yaşıyorum. İlişkimiz gayet iyi gidiyor. Aileler de tanıştı zaten, ama bir konuda sıkıntı yaşıyorum. Ya da ben kendi kendime sıkıntı yapıyorum, o da olabilir. Sevgilim sorumsuzca davranıyor bazen. Bir yere gittiğinde bana haber vermesini istiyorum. Mesela arkadaşına falan gittiğinde bilmek istiyorum. Uzakta olduğumuz için nerde olduğunu bilmek istiyorum. Bazen aradığımda “ahmetlerdeyim, mehmetlerdeyim” deyince üzülüyorum haber vermediği için. Bir de bazı sorunları konuşmak istediğimde hemen “üstüme gelme” deyip kapatıyor konuyu sorunu çözemeden. Ama kendisi hep yaptığım hataları yüzüme vurur. Kendisi yapınca sorun olmaz. Bende üstüne çok varmak istemiyorum. Sorun yaptığımı belli etmek istemiyorum, ama bazen içim içimi yiyor. Acaba ben mi abartıyorum? :olamaz:.
Yorumunuuz alabilir miyim?

Ne önemi var nerede olduğunun

Yani eve geç kaldı da merak ettim gibi bir durum değildir ki farklı ülke

Size Ahmet e gidiyorum dese de Mehmet e gitse zaten ruhunuz duymaz

Neden her adımını haber versin ki

Öbür konuda da biraz maço modunda galiba

Lakin iş evliliğe giderse kim nereye gidicek bence ilişkideki sorunların sebebi de bu

benim esim meslegi yüzünden sürekli yurt disina cikiyor. ve benim bi yere gittigimde msj olarak bildirmemi istiyor. stress oluyor bebekle düsünmüyorum. nerde oldugumu napicakki? sanki birsey degistire bilcek yada basima bisi gelse hemen gele bilcek. bence cok gereksiz... bunun icin appler var sanirim ikiniz yükleyin acip acip bakarsin :işsiz:. hatani yüzüne vurdurtma, bana öyle bisi yapmaya kalktiginda ben m ö olan konulardan girip benim konumu unuturuyorum.

O kadar üstüne düşmemelisin bence, adamla zaten farklı ülkelerde yaşıyorsunuz sana Ahmet'leyim dese ne Mehmet'leyim dese ne, ne kadar emin olabilirsin? Erkek arkadaşımla aynı şehirde olmamıza ve neredeyse her gün görüşmemize rağmen bazen telefonla konuştuğumuzda arkadaşıyla playstation oynamaya gittiğini öğreniyorum. Sorun değil ben de ona her dakika rapor vermiyorum çünkü şuradayım buradayım diye. Bu tarz "raporlamalar" ilişkiyi yıpratır. İkinci sorun da muhtemelen bundan kaynaklı, adama çok sorgu memuru gibi davranıyorsanız kestirip atıyordur. Kavga çıkartmak istemiyordur yani. Senin hatalarını yüzüne vurması da "Bak sen de bana böyle davranıyorsun" gibi bir tepkisellik olabilir.

Ben olsam ne gittiğim yeri , ne de onun nerede olduğunu sormam . Zaten aynı şehirde yan sokaklarda değilsiniz ki sıkılıyordur muhtemelen , sürekli soruyorsanız. Önemli olan bence burdaki sizin hatalarınızı yüzünüze vurup kendininkilerinde üstüme gelme deyip kapatması...

Abartmissin.
Ahmet mehmet tuvalet alisveris gezmek uyumak ne farkeder.?

Farkli ulkedesiniz habire sana rapor mu verecek attigi adimi?

Insan bunalir ya habire rapor vermekten. Hakeza sen de ona surekli mesaj ordayim burdayim tuvaletteyim carsidayim yok balkondayim...Isiniz mi yok?

Gun icerisinde hersey olur.gunluk yasanti bu.
Suraya gidicem der vazgecer baska yere gider.

herseyi rapor mu edecek ulkeler arasi?

Gecin bunlari ya..

Iliskiniz yipratmayin.

Son düzenleme:
X