Ben mi Abartıyorum ?

İstediği şeyi kapıya poşetle asın, duşa gireceğim, dışarı çıkıyorum falan diyin, kapıyı sonuna kadar güler yüzle değil, uykudan yeni uyanmış gibi suratsızca açın.

Merhaba,abartmiyorsunuz,az bile tepki veriyorsunuz.Ben olsam o mesajlari aslaa okumam,ararsa da acmam,acarsam da su an isim var daha sonra derim.Bunu bir,iki ,üc yapin ,bakin nasil ayagini kesecek.Ne isin var diye sorarsa da üstün körü gecistirin,kisisel bakim vs .uydurun. Daha önce denedim ben bunu cok cunku:)

Kızlar...
Bi arkadaş var çok bi samimiyetimiz yok. Ara ara konuşuruz. Aynı apartmandayız bu şahsiyet ara ara bana geliyor eve dan diye dalıyor. Bu şekilde anca tabir edebildim. Mesela mesaj attı sen de şunu alcam diye, tamam dedim. Kapıya geliyor benim beklentim kapıda alıp gitmesi . Amaç onu almak değil mi ? Kapıyı açınca bişi demeden dalıyor ya ! Çok sinirlerim bozuldu. Bunu çok kez yaptı. Hani görgü diye bir şey var ya. Karşı taraf belki müsait değil, belki yorgunum , belki üstüm uygun değil. Ayıp olmasın diye bir şey demiyorum ama acayip sinirlerim bozuldu. Beni mi bi şeye takmıyor diyorum ? Bu şekilde yapıp arkadan benle dalga mı geçiyor artık 'sen misin beni eve almayan' diye. Şimdi böyle yapıyo ya ben de şey diye düşündüm acaba kapıyı mı çok dayıyorum diye mi böyle aralıklı açayım dedim kapıyı açıyorum resmen dibinde duruyor saniyesinde arada fare gibi dalıyor😖
Kızlar basit bir şey ben mi abartıyorum siz söyleyin ya. Benim en yakın arkadaşım bile böyle yapmıyodu birbirimize haber verriz saatini bilirim. Bişi almak için ya da vermek için gitsem bile davet etmeden eve dalmam ya. Kapıda buyur etmeden birinin evine dalmak normal mi ya ?
Mesela bugün yemek getirmiş kapıyı açtım (aralıklı) anında girdi mutfaga geçti. Yani benim elim yok mu tamam düşünmüşsün yemek getirmişsin de içeri buyur ettim mi ? Tabağı uzatıp teşekkür bekle bi. Karşı taraf buyur edecek mi bi dur be.

Ne yapayım ? Ben mi abartıyorum. Yüz yüze bakıyoruz kırmak da istemiyorum ama rahatsiz oldum.
Kimi rahatsız olur kimine olağan gelir bu durum bilemem ama beni rahatsız eder. Geldiğinde ilgilenmeyin bir işle uğraşın uygun değilim diye seni içeri buyur etmemiştim deyin.Beni aramadan evime kımse gelemez.Misafir cok severım ama arayıp uygun musun demek zor olmamalı.Anneme bıle bır planın var mı dıye sormadan da gıtmem zaten.Bazen kapı calar yerımden kıpırdayıp acmam :) Birini beklemiyorsam yanlış basmışlardır kesin.

X