Ben mi yanlış anlıyorum acaba

Bence akıl verılecek bıri deıl.Kapısına gelmesi bıle onu onure edıyor.Ama gercek sevgı bunların hiçbiri deıl.
Haklısınız tekrar, tekrar aynı şeyleri yaşatıp huzur vermedikten sonra kapıya gelip araması hiç birşey ifade etmez, ben sadece yanına destek olup moral vermek için gitmiştim ama kendi moralim, bozuk olarak eve döndüm .

Kompleks li ve art niyetli birine benziyor. Uzak durun ondan. Psikolojisi bozulmuş bence ayrıca
Evet psikolojisi bozuk ablası da bu beraberliği onaylamıyor en başından beri, tamamen ayrıl sosyal medyadan kaldır onun soy ismini ve fotoğrafı dediği için ablasıyla kavga etmiş, dünden meraklıymışsın ayrılamam için demiş kadına.

Böyle arkadaşın olacağına laf çakmayan açık düşmanın olsun daha iyi her konuştuğunda moralini bozar boşver görüşme kurslara git arkadaşlık bitti bu devirde.

siz ona teselli olacağım derken, o sizi aşağılıyor. Bir de arkadaş. Yani insan kardeşini, annesini, babasını seçemez atsa atamaz ama arkadaş sizin seçiminize bağlıdır. Bu anlattığınız kişi doğru bir seçim değil.

X