Bende anne olmak istiyorum

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
:ecrin_bebek:Merhaba Arkadaşlar,

Hepimiz aynı özlem içerisindeyiz,kimimiz yıllarca bu özlemi çekmekte,kimimiz ise aylarca..Ben de henüz 4 ayık evliyim fakat hiç korunmadığım halde hala gebe kalamadım..Bu ay da beklemekteyim neler olacak bilmiyorum inşallah muradım gerçek olur..Size soracağım şey,adetime 8 gün var göğüslerim dokununca acıyor tıpkı adet öncesi gibi..Yalnız bu ay beyaz süt kıvamında akıntım çok oldu ve sık idrara çıktım..Göğüs uçları ele verirmiş ama bende bir değişiklik yok:KK43: 29 yaşındayım ve biranönce anne olmak istiyorum..
idrarımın rengi koyu..göğüslerim acıyor dokununca,akıntım süt beyazı arttı ve sık idrara çıktım bir ara,

Sizce hamile olabilr miyim?
Bende anne olmak istiyorum artık lütfen dua edin bende hepiniz için duacıyım,
Allah kucağımızı boş koymasın..

canım daha çok yeni denemeye başlamışsınız üstelik yeni evlisin. hiç kendini dinleme bence sabırsızlığını anlıyorum ancak evliliğinin tadına bile varamazsın...
belirtiler öyle değişken ki bu aydan sonra ben hiç belirti falan aramıcam inanmıcam da çünkü bu ay kesin dedim göğülred dolgunluk düşmeyen vücut ısısı ve artan beyaz yumurtlama akıntısı hatta adet başlamadan 2 gün önce kahverengi akıntı... tüm bunlar hamileleik belirtisi ama ben malesef regl oldum...
evet belirtilerin hamişlik belirtisi ancak lütfen günün 2-3 gün geçmeden test yapma ve eşine söleyip onu da ümitlendirme derim ben , Allah gönlünün muradını versin inşallah maleğin seninledir...

Teşekkürler Pretty,

Sanırım haklısın, napalım bekleyelim,görelim..

Hakkımızda hayırlısı

Benim ablam da evlendikten sonra hiç korunmamış ve 9 ay sonra hamile kaldı.Bu yüzden kafaya takmayın bunları.Hem daha yeni evlisin, önünde koskoca bi hayat var.Bütün günler sizin.Bu ay olmadıysa öbür ay olur inşallah.Allah herkese hayırlı evlatlar versin. :)

belirtiler hamilelik belirtisi. adetin gecikirse hemen test yap canım.. inşallah hamilesindir!! :emir_bebek:

cnm bnde evlendikten sonra hemen istedim hiç korunmadım bnde senn gibi 3. 4. ayd NıYE olmuyo die takmaya basladım buraya girdim bi baktım 2 sene 5 sene bekleyenler var ay ne zor ben kafayı yerm dedm ama yenmiyomus 15. ay ve 8. ayda bir dıs gebelik olayım oldu sonrasuında yine olmadı alısacasksın belirtiler hamilelik belirtisi ilk gögüsler haber veriyo zaten bn üstüne bile yatamıyodum sızlıyodu ama bnları psi de yasadıgım ok oldu dileim sen hamilesndir ve bizim gibi cok beklemeden alırsın bebişini kucagına

ktg teşekkür ederim güzel düşüncelerin için,

inşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerimize,

Pek umutlu değilim ama yine de heyecanlıyım,

Haber veririm tabiki...kızlar..

canım bende temmuzda evlendim ve yaklaşık ağustostan sonra hiç korunmadık ama ne hikmetse bizimkide hala tutmadım her ay umutlanıyorum bu aymı acaba diye ama kısmet bakalım bu aydan biraz şüpeliyorum umarım tutar bende senin gibiyim valla bekleyip duruyorum .allah herkesin gönlüne göre versin

:ecrin_bebek:Merhaba Arkadaşlar,

Hepimiz aynı özlem içerisindeyiz,kimimiz yıllarca bu özlemi çekmekte,kimimiz ise aylarca..Ben de henüz 4 ayık evliyim fakat hiç korunmadığım halde hala gebe kalamadım..Bu ay da beklemekteyim neler olacak bilmiyorum inşallah muradım gerçek olur..Size soracağım şey,adetime 8 gün var göğüslerim dokununca acıyor tıpkı adet öncesi gibi..Yalnız bu ay beyaz süt kıvamında akıntım çok oldu ve sık idrara çıktım..Göğüs uçları ele verirmiş ama bende bir değişiklik yok:KK43: 29 yaşındayım ve biranönce anne olmak istiyorum..
idrarımın rengi koyu..göğüslerim acıyor dokununca,akıntım süt beyazı arttı ve sık idrara çıktım bir ara,

Sizce hamile olabilr miyim?
Bende anne olmak istiyorum artık lütfen dua edin bende hepiniz için duacıyım,
Allah kucağımızı boş koymasın..

bende istiyorum
ama istemekle olmuyor istediğin zaman istediğin şeylere kavuşamıyorsun malesef
ben 5yıl oldu hala yok he oturduğum yerdede beklemedim meleğime kavuşmak için okadar çok şeylerle boğuştumki giden paralarım şöyle dursun benim hayatımdan okadar çok şeyler gittiki her hafta doktor tabiki özel ha bide çalışıyorum potrondan azar yemem ama meleğim gelmesi için olsun sonra filimler kisler tüpler tkalı kisler olmuş bir yığın bana dedi ameliyat onuda oldum acısını çektim 2sene geçmiş ameliyattan gene yok tekrar filmler ilaçlar iğneler aşılama onuda yaptım oda tutmadı gene hayal kırıklığı bunlar insanın hayatını okadar etkiliyorki beni benim gibi çeken anlar ancak heeeeeeee aldığım kılo ilaçların sayesinde hariç
he bide doktora gidiyorum kendi verdikleri ilaçlarla şiştim sorun yok zayıfla bunuda iyi başarıyorlar sanki kendi sitresim yetmiyor neden neden diye olmuyor diye sormaktan bide kılomu düşünüyorum

ya güzelim neler yaşıyor insanlar ne acılar çekiyorlar sen 4 ay olmuş onu düşünüyorsun bırak demiyorum iste çünki olmamaihtimali var allah hiç kimseyi evlat hasretiyle sınamasın yarabbim

anne olmayı okadar çok istiyorum ki anlatamam artık çocuk bile alamıyorum elime bana sanki he tutsun yazık olmuyor onun biraz tutsun elinde der gibi geliyor arkadaşlarımın çocuklarını bile elime almıyorum allahım bizide gör artık sana yalvarşlarımızı
benim gibi bütün isteyen arkadaşlarıma evlat nasip et

Son düzenleme:
bende istiyorum
ama istemekle olmuyor istediğin zaman istediğin şeylere kavuşamıyorsun malesef
ben 5yıl oldu hala yok he oturduğum yerdede beklemedim meleğime kavuşmak için okadar çok şeylerle boğuştumki giden paralarım şöyle dursun benim hayatımdan okadar çok şeyler gittiki her hafta doktor tabiki özel ha bide çalışıyorum potrondan azar yemem ama meleğim gelmesi için olsun sonra filimler kisler tüpler tkalı kisler olmuş bir yığın bana dedi ameliyat onuda oldum acısını çektim 2sene geçmiş ameliyattan gene yok tekrar filmler ilaçlar iğneler aşılama onuda yaptım oda tutmadı gene hayal kırıklığı bunlar insanın hayatını okadar etkiliyorki beni benim gibi çeken anlar ancak heeeeeeee aldığım kılo ilaçların sayesinde hariç
he bide doktora gidiyorum kendi verdikleri ilaçlarla şiştim sorun yok zayıfla bunuda iyi başarıyorlar sanki kendi sitresim yetmiyor neden neden diye olmuyor diye sormaktan bide kılomu düşünüyorum

ya güzelim neler yaşıyor insanlar ne acılar çekiyorlar sen 4 ay olmuş onu düşünüyorsun bırak demiyorum iste çünki olmamaihtimali var allah hiç kimseyi evlat hasretiyle sınamasın yarabbim

anne olmayı okadar çok istiyorum ki anlatamam artık çocuk bile alamıyorum elime bana sanki he tutsun yazık olmuyor onun biraz tutsun elinde der gibi geliyor arkadaşlarımın çocuklarını bile elime almıyorum allahım bizide gör artık sana yalvarşlarımızı
benim gibi bütün isteyen arkadaşlarıma evlat nasip et

ayyy canim allah yardimcin olsun ins en kisa zmanzda bebisin gelir cokta cekmissin rabbim bundan sonra cektirmez inss neler neler var ya..su an ne desem bilmiyorum su kelimeler kifayetsiz kaliya gercekten seni ancak sen anlarsin allah sana bol sabir versin ha bide yaninda dunyalar tatlisi BEBEK versin inss aminnnnn

Canım üzülme,
Benim akrabamın 17 sene sonra oldu,
tüm ümitleri tükenmişken,
Veren Allah veriyor , vermezse de sabretmek ve tevekkül etmek gerekiyor zor da olsa...
Allah en kısa zamanda sana anneliği nasip etsin inş

ayyy canim allah yardimcin olsun ins en kisa zmanzda bebisin gelir cokta cekmissin rabbim bundan sonra cektirmez inss neler neler var ya..su an ne desem bilmiyorum su kelimeler kifayetsiz kaliya gercekten seni ancak sen anlarsin allah sana bol sabir versin ha bide yaninda dunyalar tatlisi BEBEK versin inss aminnnnn

amin canım allah herkese nasip etsin inşallah inşallah bende anneliği tadarım herkeste tadar annelik duygusunu

Canım üzülme,
Benim akrabamın 17 sene sonra oldu,
tüm ümitleri tükenmişken,
Veren Allah veriyor , vermezse de sabretmek ve tevekkül etmek gerekiyor zor da olsa...
Allah en kısa zamanda sana anneliği nasip etsin inş

amin canım allah sana da versin inşallah

tabiki allah ergeç verecek olursa verir allahın elindeyiz

canım 14 aylık evliyim...bende evliliğimin ilk 3-4 ayında korunmadım ama hamilede kalmadım

o kadar erkenden bebek istemıyorduk ama korunmadık da olcaksa da olsun demiştik

sonra ara ara korunduk ara ara bıraktık

o zamanlar kafama takılıyordu ya korunmuyoruz ama bebeğimizde olmadı nedenki fln diye

düşünüyordum endişeleniyordum ufaktan ama son aylarda korundugumuz için kafaya da takmıyordum

sonra bi gün hamile oldugumu öğrendim.... ilk hamileliğimde 9 aylık evliydim

dicem o ki biraz zaman geçmesi flnda gerekiyo olabilir.Acele etme bekle bakalım bi bi sene olsun

hala olmamışsa gidersin doktora....İnşallah en kısa zamanda sağlıkla kavuşursun bebişine :)

X