Bende geldim bende :) --Resimli

Tşk ederim :)

17 Martta başlamıştım Ağustos Eylülden beri tip olarak böyleyim yavaş yavaş verdim kiloyu sonradan :)
5 ayda güzel vermissin ilham kaynağı oldun bana inşallah bende konu açacak kadar kilo veririm.25 kilo vermem gerekiyor darısı ben ve benim gibilere inşallah

5 ayda güzel vermissin ilham kaynağı oldun bana inşallah bende konu açacak kadar kilo veririm.25 kilo vermem gerekiyor darısı ben ve benim gibilere inşallah

Motivasyon çok önemli istersen yarışmalara katılabilirsin bilmiyorum belki de varsındır ama :)

Ben 3.takımdan mezun oldum bi grupta değilsen bekleriz seni de :)

Motivasyon çok önemli istersen yarışmalara katılabilirsin bilmiyorum belki de varsındır ama :)

Ben 3.takımdan mezun oldum bi grupta değilsen bekleriz seni de :)
Yarışma kurallarina uyamam sanırım çünkü düzenli hergun giremiyorum girsemde yaşamıyorum çocuklardan pek fırsat bulamıyorum.ama sizlerin başarılarını takip etmek iyi geliyor

Yarışma kurallarina uyamam sanırım çünkü düzenli hergun giremiyorum girsemde yaşamıyorum çocuklardan pek fırsat bulamıyorum.ama sizlerin başarılarını takip etmek iyi geliyor

Anladım cnm çoluk çocuk olunca daha zor olur tabi ama yine de fırsat yaratan üyelerimiz var 3 çocuklu çalışan falan :)

Anladım cnm çoluk çocuk olunca daha zor olur tabi ama yine de fırsat yaratan üyelerimiz var 3 çocuklu çalışan falan :)
Onları tebrik ederim benim 4 tane oglum var hepside küçükler inanın onlar yattığı zaman yada eşim evdeyken buraya yazabiliyorum

biraz ayrintili anlatir misiniz neler yaptiginizi. bizede isik olsun

Ya başta da dediğim gibi özel bişey yapmadım sadece iktkrar çok spor bol su ekmek yememeye gayret ettim hiç bişeyden kısmadım yedim ama az yedim bu şekilde gitti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…