Bende Paylaşmak İstedim

canım başın sağolsun ayrıca geçmiş olsn bitanem . . .hayırlı olsun düğün tarihin . bende senden 11 gün sonra gelin olucam şakkıdı

Canım benim Allah inşallah herşeyi gönlüne göre versin.başka acı üzüntü sıkıntı göstermesin inşallah

canım ya dedene allahtan rahmet etsin babanada acil şifalar olsun hayırlı olsun buruksun biraz haklısın umarım herşey gönlünce olur sıkma kendini

canım benim kayseri ankara arası fazla uzak sayılmaz kaç saatlik mesafe olduğunu bilmiyorum ama bende gurbet geliniyim ege denizinin dibinden bingöle 1,600 km uzağa ... gerçi baba evinde çıkıp ele karışınca 1 saatlik mesafe bile gurbet gelir insana

Canım dedene Allahtan rahmet diliyorum babacığına acil şifalar versin Rabbim.
Az kalmış canım düğüne hemencicik geçiverir..Çok sevindim adına..Mutluluklara.s.

güzel temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar. a.s. ne de olsa imtihan dünyası değil mi ? kimi zaman ölümle kimi zaman mutlulukla kimi zamanda hastalıkla imtihan edileceğiz.. Allah her konu da sabır versin...

bitter
canım kesinlikle katılıyorum baba evinden çıktıktan sonra bir adım sonrası bile gurbet... gurbette olacağımı düşünmek beni üzsede sevdiğimden destek alıp onun yanımda olacağımı bilmek beni güçlendiriyor. gel gör ki yine hiç kimse aile yerini tutmuyor sanırım senağlama yina Allah hayırlısını versin... vazgeçilmezim anlaşılan kk nın yarısı temmuz gelini oluyor ne güzel canım ya hihoyyyt

Canım Allah utandırmasın.. İstediğin tarihe yakın bi tarih olmasıda ayrıca güzel olmuş hihoyyyt

Cnm benm çok zor günler geçirmişsin Allah'tan rahmet diliyorum dedene babanada çok geçmiş olsun tatlım.. a.s.

Ne güzel bak seninde düğün tarihin belli olmuş hazırlıklara başlayınca nasıl geçer anlamayacağız bile Allah'ım bir ömür mutlu etsin inşallah :1hug::nazar:

teşekkür ederim gunicen ve hayat87.
hayat87 şimdiden koşturmacalar başladı desem yeridir.daha doğrusu beyin yormalar başladı neyi nasıl yapacağız diye..bakalım hayırlısı rabbim kimseyi utandırmasın herkesi yuvasında mutlu etsin...

ayyy canım benım çoookkk sevindim...
hayırlı olsun , Allah bi yastıkta kocatsın yerimseniben
:nazar: :nazar: a.s. a.s.

canım benim..Allahım dermansız dert vermesin cümlemize ..geçmiş olsun canım..sana mutluluklar dilerim..inşallah her şey gönlünce olur ...sevgilerimle canım...

X