Beni hiç öyle sevmemiş meğerse....

Bu Nasil asik ederim sorusuna Adil Yildirim'ın cevabi varsa vardir youtube dan arayin.Yoksa burdan zor cikar

İki yıldır konuşuyoruz. Ama ilk önceki gibi değil o buz gibi. Yabancı gibi. Ne sevgi ne aşk hiçbir şey yok tutku yok.

Ben ise çok bağlandım ama sanırım duygusal bağımlılıktan öte gitmiyor çünkü ona ne güveniyorum ne de iyiliğini istiyorum. Seven insan güvenir ama ben zerre güven duymuyorum. Hatta çok oluyor resmen nefret ediyorum, bana o duygusallığı yaşatmadığı için. Zaten rıhsal sıkıntım var sanırım ondan duygusal bağımlılık oldu. Onu sevip sevmediğimi açıkcası bilmiyorum. Onunla konuşmaya çalıştım bu konuyu hiç sevgi duygu yok ben çok eksiklik hissediyorum bu ilişkiyi başkası olsa çoktan bitirirdi ama ben hep savaştım dedim. Sen her şeyi hep benden bekledin birlikteliğimiz boyunca dedim. Meğer beyefendi güya beni yüreğinin o yerine koymaya çalışmışmış da zorla da olmuyormuşmuş da. Resmen duygusuz duygusuz ilişki sürdürdüğünü itiraf etti. Neymiş zor severkmiş. Kendisi koş burcu. Sordum neden o zaman başta sever gibi yapıp içimdeki devi uyandırdın bana haksızlık etmiyor musun bu şekil dedim haklısın ama ne yapayım uğraştım işte zorla olmuyor dedi (külahıma anlat hiç uğraştığını düşünmüyorum. Uğraşan bir adam başka kadınlarla buluşup chatten yazışmaz).

Benim sorum şu bu adamı nasıl kendime bağlayabilirim? Beni nasıl yüreğinin o yerine koymasını sağlayabilirim. Uzak mesafe ilişkisi ve bazen o bazen ben gelip o şekil görüşüyoruz.
Hic bi sekilde baglayamazsin. Baskasina asik olur sana olmaz. Sal gitsin bunu ugrasma.

İki yıldır konuşuyoruz. Ama ilk önceki gibi değil o buz gibi. Yabancı gibi. Ne sevgi ne aşk hiçbir şey yok tutku yok.

Ben ise çok bağlandım ama sanırım duygusal bağımlılıktan öte gitmiyor çünkü ona ne güveniyorum ne de iyiliğini istiyorum. Seven insan güvenir ama ben zerre güven duymuyorum. Hatta çok oluyor resmen nefret ediyorum, bana o duygusallığı yaşatmadığı için. Zaten rıhsal sıkıntım var sanırım ondan duygusal bağımlılık oldu. Onu sevip sevmediğimi açıkcası bilmiyorum. Onunla konuşmaya çalıştım bu konuyu hiç sevgi duygu yok ben çok eksiklik hissediyorum bu ilişkiyi başkası olsa çoktan bitirirdi ama ben hep savaştım dedim. Sen her şeyi hep benden bekledin birlikteliğimiz boyunca dedim. Meğer beyefendi güya beni yüreğinin o yerine koymaya çalışmışmış da zorla da olmuyormuşmuş da. Resmen duygusuz duygusuz ilişki sürdürdüğünü itiraf etti. Neymiş zor severkmiş. Kendisi koş burcu. Sordum neden o zaman başta sever gibi yapıp içimdeki devi uyandırdın bana haksızlık etmiyor musun bu şekil dedim haklısın ama ne yapayım uğraştım işte zorla olmuyor dedi (külahıma anlat hiç uğraştığını düşünmüyorum. Uğraşan bir adam başka kadınlarla buluşup chatten yazışmaz).

Benim sorum şu bu adamı nasıl kendime bağlayabilirim? Beni nasıl yüreğinin o yerine koymasını sağlayabilirim. Uzak mesafe ilişkisi ve bazen o bazen ben gelip o şekil görüşüyoruz.
Bu neyin hırsı arkadaş. Son paragrafı hiç böyle beklemiyordum. :olamaz:

başkasıyla buluşmuş, yazışmış, sevgi değer göstermemiş. koşarak uzaklaşacağınıza nasıl bağlarım demişsiniz. hakettiğiniz ilişki bu mu sizce?

Kaçan kovalanır ilgisiz dur biraz aramaa sorma

Öncelikle sevgilinle 3 gün üst üste irregular verbs listesini çalışacaksın aynı saatte , sonra Leslie yapacaksınız beraber bunu 1 ay yapın çok faydasını göreceksiniz. Son olarak bir dahiliye uzmanına görünün ve tam kan tahlili yaptırın ve gerekli vitamin takviyelerini alın . Size bağlamazsa bu yaptıklarınız daha da bağlanmaz vazgeçin . 🤟🏻

Sevmediği belli olan adamı çekiyorsunuz, alttan alıyorsunuz her şeyi siz gösteriyorsunuz. sonra çıkıp niye başta böyleydi, niye ümit vs diyorsunuz..kusura bakmayın ama kendinize bu kötülüğü yapan sizsiniz o değil. O belli etmiş kendini bırakın gitsin

Kafayı mı yediniz ne demek kendinize bağlamak... vallahi gına geliyor şu laftan anlamayan kadınlardan...

Valla biz kadınlar bizim için fedakarlık yapan erkekleri sonradan sevebiliyoruz bazen ama erkekler asla öyle değil. Sadakatli ol, herşeyini yap yine sevmiyorsa sevmez. Onlarda o minnet duygusunun çok geliştiğini düşünmüyorum. Seni seven adam şimdiye bin kez severdi. Olan senin senelerine olur.

sonuna kadar iyi güzel de, adam açık açık zorla olmuyor işte derken hala nasıl bağlayabilirim diye sormanız sizce de çok saçma değil mi?

Valla biz kadınlar bizim için fedakarlık yapan erkekleri sonradan sevebiliyoruz bazen ama erkekler asla öyle değil. Sadakatli ol, herşeyini yap yine sevmiyorsa sevmez. Onlarda o minnet duygusunun çok geliştiğini düşünmüyorum. Seni seven adam şimdiye bin kez severdi. Olan senin senelerine olur.
Kesinlikle katılıyorum .
2 yılda ciddiyet olmamışsa daha da olmaz.. konu sahibinin bu ilişkiyi uzatması manasız geldi ..

Allah allah...sonunu bu adamdan nasıl az acı cekerek ayrilabilirim diye beklerken sonu sürprizli cıktı.
Adam sevmedigini söylemiş bu daha neyin çabası...anlamak için Illaha küfür kıyamet mi duymak lazım.

Son paragrafi okuyunca baygınlık geçirdim. Yahu adam seni sevmediğini söylemiş işte ayrılacağın yerde derdin bu mu yani?! Yarın birgün birini severse sana yol verir zaten kendini o duruma getirmeden bırak bu kişiyi hayatına bak.

Siz de onu sevmiyorsunuz. Herkes kendisine yeni birini bulsun.

Esra ezmecinin kitabi var kadinlar sicak erkekler soguk sever onu okumanintavsiye ederim inst takip et kadini

Yanlış taktik uyguladığınız için sizi sevmediğini düşünüyorsunuz herhalde. Yoksa bana bağlanması için ne yapmalıyım demezdiniz🤷‍♀️ Uğraşmayın, iletişimi kesin

X