Kontakt Lens benim adore bi yellow larım da geldi resimli

......

Eklentiler

• $DSC00621.jpg
    $DSC00621.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 297
Son düzenleme:
ben de beğendim canım .benim gözlerim koyu o yüzden bir anda açık bi renk istemiyorum zaten. hafif renk verse yeter bana.
mesela kendim aynayla çok yakından bakılınca tabiki lens olduğu anlaşılıyor. biraz şöle uzak tutarsam anlaşılmıyor lens olduğu. ama işte ne kadar olsa hçbişey Allah vergisi gibi olmuyor.yanlarda çok pörtleme olmuyordur inşallah.
sonuç olarak ben memnun kaldım tavsiye ederim

Yakışmış canım güzel olmuş güle güle kullan. Bazı fotoğraflarda bu lensi kullanan kişilerde hiçbir değişiklik yapmadığını görüyorum ama sende yeşil yeşil duruyor güzel olmuş. Karşıdan bakılınca da yeşil duruyor mu yani renkli olduğu belli oluyor mu gözlerinin yoksa kahverengi gibi mi duruyor?

Yakışmış canım güzel olmuş güle güle kullan. Bazı fotoğraflarda bu lensi kullanan kişilerde hiçbir değişiklik yapmadığını görüyorum ama sende yeşil yeşil duruyor güzel olmuş. Karşıdan bakılınca da yeşil duruyor mu yani renkli olduğu belli oluyor mu gözlerinin yoksa kahverengi gibi mi duruyor?
teşekkür ederim canım.bende burdan okuyunca hep açmıyo falan demişlerdi. benim gözüm koyu kahvedir ona rağmen açtı.karşıdan bakınca tabi kendim çözemiyorum çok yeşil durduğunu sanmam. ama koyu da durmaz sanırım.daha resim ekleyecektim ama dediğim gibi gözümde arpacık çıktı takmıyorum o yüzden
tatlım fiyatı ne kadar?

canım o konya sitesinden aldım. 60liraydı . halbuki daha bi kaç hafta önce 50 liraydı .sanırım millet alınca hemen 60 açıkarttılar

arkadaşlar bana o site üretim hatası bi-yellowları geri gönderin dedi , sonra kendileri yırtıp bu tırnak izi diye bir not yazmışlar! oysa açar açmaz bozuk görünüyodu, takmadım bile ve yırtık falan yoktu göndermeden önce! aman dikkat!

arkadaşlar bana o site üretim hatası bi-yellowları geri gönderin dedi , sonra kendileri yırtıp bu tırnak izi diye bir not yazmışlar! oysa açar açmaz bozuk görünüyodu, takmadım bile ve yırtık falan yoktu göndermeden önce! aman dikkat!

yaa aman şimdi korktum. gerçi ben de yok gibi ama taktım da bi sorun da yoktu.inşallah farketmediğim bi hata yoktur.

yaa aman şimdi korktum. gerçi ben de yok gibi ama taktım da bi sorun da yoktu.inşallah farketmediğim bi hata yoktur.
canım korkma rahat ediyosan çünkü ben ilk dare-grey almıştım o hatalı değildi, işte bi-yellowlarda boyle bi sorun cıktı. sorun cıkabılır bısey demıyorum ama yaklasım yanlıs benı korkuttu acıkcası. sımdı yenı bıyer arıyorum adore alabılecegım, senın bıldıgın var mı? bu arada çok yakışmış canım güle güle kullan

Son düzenleme:
Türkiyede başka getirtip satan yer var mı bilemiyorum ama yurtdışı siparişi düşünürseniz lensmarketplace diye bir site var oraya bakabilirsiniz. Ben "Bi grey" ya da "Bi yellow" renklerinden birini getirtmeyi düşünüyorum o siteden. Yorumlar da iyi çünkü. Bu konya ile ilgili olan siteye pek güvenemiyorum açıkçası daha önce maillerime cevap vermediler. Şimdi arkadaşın yazdığını okuyunca iyice soğudum.

rengini uzaktan soranlara ben beğendim kızlar aslında yaa çok koyu durmuyor. gözüm iyileşsin takıp makinada çekip koyacam tekrar
hatta bi resim daha var güneş vurmuş orda daha açık bi ren olmuş. oresim bu bilgisayarda değil en kısa zamanda eklerim

Türkiyede başka getirtip satan yer var mı bilemiyorum ama yurtdışı siparişi düşünürseniz lensmarketplace diye bir site var oraya bakabilirsiniz. Ben "Bi grey" ya da "Bi yellow" renklerinden birini getirtmeyi düşünüyorum o siteden. Yorumlar da iyi çünkü. Bu konya ile ilgili olan siteye pek güvenemiyorum açıkçası daha önce maillerime cevap vermediler. Şimdi arkadaşın yazdığını okuyunca iyice soğudum.

ben de lensmarketplace'i burdan ogrendim, turkiyede başka firma yok sanırım mecburen yurtdısından getırtecez en azından sorun cıkmaz,. buyuk bı sıte gıbı duruyor ama yıne de lensmarketplace'den sıparıs verenınız varsa yazsın da içimiz rahat etsin :) cunku hıc yabancı bı sıtede kredı kartı kullanmadım

X