Garip bi şekilde mesaj atmak istiyorum

Pestososlumakarnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.397
1.235
Kızlar bu konu biraz farklı ex konusu filan değili. zamanında çalıştığım iş yerinde. Yanıma bir çalışan verilmişti stajyer gibi düşünebiliriz.
Bu arkadaşın yanıma alınmasında hiçbir katkım yok tanımıyordum bile.
Bana yardımcı olması işi öğrenmesi filan gerekiyor ama işimde zor olduğu için çalışmak istemiyor bi nevi zorla geçiş oldu.
Gel zaman git zaman çalıştığımız süre boyunca baya eziyet ediyor bana atarlanmalar, ben burda çalışmak istemiyorum diye her allahın günü söylenmeler benim empati kurup teselli etmelerim.
Anlayışlı olayım sabırlı olayım diye aylar geçti son raddede gitmiş beni bir üst amire şikayet etmiş çalışmak istemiyorum diye. Bunu duyunca gösterdiğim sabır özveri anlayış için aşırı pişman oldum.
Sebep olarak iş zor ben de ister istemez iş veriyorum ama ben ondan 3X çalışıyorum .
Görev yeri değişti. Yanıma şükürler olsun ki güler yüzlü çalışkan bir geldi 2 sene çalıştık mis gibi. Şimdi o kişi ınsta da önüme düştü. Aşırı derece de mesaj atıp ufak bi laf sokasım var biliyorum çok cringe ve ergence ama benim aylarca enayi gibi aman sabret iş tecrübesi gibi düşün diye telkin ederken arkamdan konuşması benim bunları sonradan öğrenmem vsvs çok canımı sıktı.

Hakaret içerikli olmayan hal hatır sorar gibi ama yaptıklarının dediklerinin de öğrendiğimi farkında olduğumu anlatacak bi mesaj atmak istiyorum. İyi kötü görüşlere açığım.

X