Benim bekaret problemlerim ve ilişkilerim

Merhaba. Gectigimiz kis aylarinda aile dostumuzun oglu ile bir sure gorustuk ve iliskimiz gayet guzel gidiyodu. Direkt ciddiyete bindik ve soz nisan dusunuyoduk. Neyse gayet iyiyiz. 3 ay gibi bir surecten sonra birlikte tatil plani yapiyoduk. Ve ben de o siralar biseyler paylasiriz veya sorar diye oncesinde bakire olmadigimi soyleyince birden degisti ve bitirmek istedigini ilerde ikimiz icin de kaos ortami olacagini vs vs soyledi. Ben de peki dedim mutluluklar diledik birbirimize ve bitirdik gayet duzgun saygili sekilde. Bu arada ikimiz de ayni yastayiz 29. Annesi beni cok seviyodu ozellikle annesi hep istedi olmamizi zaten. O kadar ki hep guzel prenses kizim diye seviyodu ogluna kiziyodu surekli. Neyse zaten bunlarin da yalan oldugunu gormus oldum. Asil olay su ki, benim bu durumumu annesi biz bitirdigimiz icin surekli baski yapinca ona soylemis. Annesi de herhangi bi sorun olmadigini hatta cok uzuldugunu vs soyledi benim anneme. Olay boyle degisik bi hal alirken sorun yoktu. Tatli sekilde dostluklar bozulmadan aileler etkilenmeden noktaladik. Fakat suan ise her nasil olduysa yakin cevreye dedikodular cikmis. Isler buyudu ve karisti ozetle. Ayni mh den diger komsular vs derken bugun siddetli bi telefon gorusmesi oldu. Hem ben hem annem hem kiz kardesim hakkinda abuk subuk konusmalar baslatmislar. Kucuk sehirde yasiyoruz ve diger komsumuz annemi tehdit edercesine konusarak kapatti vs. Babamin herseyden bilgisi var fakat geri duruyo. Suan modum ve kafam cok karisik daha detay verebilirim fakat bu durumun sonucunda nolucak vilmiyorum beni taniyan insanlar bile hakkimda boyle dusunuyosa disardakiler beler dusunmez ne bicim insanlik bu ya kendimden baska kimseye guvenmemeyi iyice ogrenmis oldum artik
Suc duyurusunda bulundurabilirsiniz 1 yildan 3 yila kadar hapis cezasi carptiliyor. Bence dava acin delillerin varsa ve tazminatini da kazanmis olursun.. cok gecmis olsun

Bence daha fazla kimseyle muhattap olmayın, hatta anneniz de olmasın. Bu insanlar konuşmadan anlayacak insanlar değil gibiler. Engelleyin hepsini, kendi pisliklerinde boğulsunlar, birbirinin arkasından konuşup kuyularını kazsınlar. Cahille cahil olmamak gerek. Bir söz vardır ya cahile karşı kazananı henüz görmedim diye gerçekten durum öyle. Kendilerine yeni dedikodu malzemesi bulana kadar konuşsunlar dursunlar.
Ha böylesine de kim birbirinin arkasından ne konuştuysa tek tek söylemek gerek aslında ama onlar bunu unutur hiç söylenmemiş gibi can ciğer olurlar, o yüzden yormayın kendinizi.
Fakat kadin durmuyo iste. Israrla size dava acicam senle de kizlarinla da cok ugrascam ben daha diyo. Annem de haliyle cildirdi. Ayrica dedikodulari yaydiktan sonra biz nolucaz bilmiyorum. Zaten oyle oldu olay. Diger kadin telefonlari acmiyo ikisi birlik olmus yani ve topu bize attilar zerre uyumadim suan beynim durdu resmen

Komşunuz ne diye sizi tehdit ediyor onu anlamadım, ona neymiş? Acaba sizin hakkında bilginiz dışında bir şeyler daha mı söylediler? Bence bekaret konusu herkesin kendi özeli ve bunu karşı taraf direkt sormadığı sürece söylememelisiniz, kendiliğinizden söyleyince bana göre "bu bi sorun ve bunu önceden bil, sonradan sorun edersen ben başta demiştim demek" izlenimi veriyor.. Madem sizin için evlilik öncesi cinsellik yaşamak sorun değil ve normal bir şey bu durumdan kimseye bahsetmeniz gerekmez..
Herkes hakkinda ileri geri konustu ve tabi bizimde. Daha bu olaylar olmadan daha. Kardesim ve ben de e senin gelinin hakkinda da konusuyolar bosver dedikodu iste dedik diye kadin cildirdi. Vay efendim bu namus meselesiymis de vs vs. Yani cuvaldiz kendine batinca isin rengi degisti. Isler karisik ya tam anlamamis olabilirsiniz. Sundan sonra nasil yol izlemem gerek bunu kestoremiyorum anneme kalsa gidip dovcek kadini sonra darp raporu alcak daha cok hakliyken haksiz konuma duscez diye korkuyorum

İyi o zaman. Sonuna kadar inkar. Gidin başlarına geçirin o evi. Asıl ben sizi dava edeceğim, elalemin kızları ile uğraşmak neymiş göreceksiniz diye yıkın ortalığı. O iftiracı oğlun yatmadım onunla diye dedikodumu çıkardı, bak bakalım ben ona neler ediyorum, yakında yörede tek kısmet bırakmayacağım ona, her gittiğiniz kapıya gidip marifetlerinizi teker teker anlatacağım, senin nasıl çirkef bir yelloz oğlunun da nasıl bir gevşek olduğunu cümle aleme bi yayayım sen gör diye koca taşı alın evinin önüne koyun. Bakın Anadolu insanı budur tam olarak, bana kızacaklar ama kimse de inkar edemez bunu, bu insanlarda nezaketin karşılığı yok. Onlardan daha çirkef olmazsanız sizi çiğ çiğ yerler.
Sorun şu ki annem kabul etti direkt inkar etmedi acikcasi bende ayni sekilde. Onlar kim ki hesap sorcak kime ne diyor. Annem zaten yeterince cirkeflesti. Ben heryerden engelledim hepsini ama acaba bende mi arasam diye dusunuyorum. Digeri zaten acmadi telefonlari. Annemden cekindigi icin. Kesinlikle haklisiniz. Yumusak gordukleri icin boyle davranabiliyolar

Sorun şu ki annem kabul etti direkt inkar etmedi acikcasi bende ayni sekilde. Onlar kim ki hesap sorcak kime ne diyor. Annem zaten yeterince cirkeflesti. Ben heryerden engelledim hepsini ama acaba bende mi arasam diye dusunuyorum. Digeri zaten acmadi telefonlari. Annemden cekindigi icin. Kesinlikle haklisiniz. Yumusak gordukleri icin boyle davranabiliyolar
Olsun elalem nerden bilecek? Sizin işiniz zaten o çirkeflerle değil, onlar sizi elalemin önünde küçük düşürmeye çalışıyor, siz de aynısını yapacaksınız. Size yaptıkları şeyden kendileri de korkuyor, merak etmeyin.

Suan sinirden napicagimi bilemedigim icin pasif kaldim ama kuduruyorum resmen. Sakinlesmeye calisiyorum. Annem benzetti zaten o arayan kisiyi fakat o komsu bizi tehdit edyo sacmasapan hem seninle hem kizlarinla ugrasicam dava acicam vs vs. Yani ailecek adimizi cikaricakmis falan filan. Resmen pislik yapiyo kadin. Olaylarin oncesi de var fakat suan anlatmaya mecalim yok
Derdi neymiş, neyi dava edecekmiş tam olarak? Sabır diliyorum size, ruh hastalarının içine düşmüşsünüz. Sizin br tarafınızın derdi neden komşuya düştüyse🙄

Herkes hakkinda ileri geri konustu ve tabi bizimde. Daha bu olaylar olmadan daha. Kardesim ve ben de e senin gelinin hakkinda da konusuyolar bosver dedikodu iste dedik diye kadin cildirdi. Vay efendim bu namus meselesiymis de vs vs. Yani cuvaldiz kendine batinca isin rengi degisti. Isler karisik ya tam anlamamis olabilirsiniz. Sundan sonra nasil yol izlemem gerek bunu kestoremiyorum anneme kalsa gidip dovcek kadini sonra darp raporu alcak daha cok hakliyken haksiz konuma duscez diye korkuyorum
Öfkeyle kalkan zararla oturur bence anneniz hiç bulaşmasın..

Derdi neymiş, neyi dava edecekmiş tam olarak? Sabır diliyorum size, ruh hastalarının içine düşmüşsünüz. Sizin br tarafınızın derdi neden komşuya düştüyse🙄
Herkes hakkinda abuk subuk konustugu icin ve en son bizim icin de soylentiler var vs dedigi icin kardesim de beni korumak adina ve haddini bildrmek adina e senin de gelinin hakkinda var dedikodular bosver takma tarzi seyler soyledi diye cildirdi kadin. Bu namus meselesiymis vs vs. Kendi herkese orospu derken iyi ama ne ala memleket. Kuyruk acisi var ondan

Herkes hakkinda abuk subuk konustugu icin ve en son bizim icin de soylentiler var vs dedigi icin kardesim de beni korumak adina ve haddini bildrmek adina e senin de gelinin hakkinda var dedikodular bosver takma tarzi seyler soyledi diye cildirdi kadin. Bu namus meselesiymis vs vs. Kendi herkese orospu derken iyi ama ne ala memleket. Kuyruk acisi var
Öfkeyle kalkan zararla oturur bence anneniz hiç bulaşmasın..

Valla dişe diş.
Her arayana bekaretle falan alakası yok, adam erkeklerden hoşlanıyormuş dışarıya belli etmemek için paravan evlilik yapmak istedi kabul etmedim diye de pislik yapıyor dedikodusunu yayardım ben olsam.
Hak ediyorlar. Kim ne derse desin. Kızın dedikodusu çıkınca ne olacak iyi bilen insanlar bunlar, o olsun diye çıkarıyorlar, bile bile kötülük ediyorlar. Bunlara acımayacaksın.

Herkes hakkinda abuk subuk konustugu icin ve en son bizim icin de soylentiler var vs dedigi icin kardesim de beni korumak adina ve haddini bildrmek adina e senin de gelinin hakkinda var dedikodular bosver takma tarzi seyler soyledi diye cildirdi kadin. Bu namus meselesiymis vs vs. Kendi herkese orospu derken iyi ama ne ala memleket. Kuyruk acisi var ondan
Böyle saçma sapan bir şeyden sikayetci olmYa kalkarlarsa karakolda gulerler. Delil yok bir şey yok. Farklı bir mevzu olmadigina emin misin

X