Benim bir hastalığım mı var?

elotik

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
636
295
Merhaba kızlar,
hemen konuya gireyim, ben yediğim halde ve çok hareketli olmamama rağmen kilo alamıyorum aksine kilo veriyorum sürekli. çok çabuk yoruluyorum, uyanmak resmen işkence gibi benim için. Gündüz uyanamıyorum gece uyuyamıyorum. Kilo konusunda bilhassa takılıyorum çünkü eskiden baya kiloluydum ve kolay kilo alabilen bi yapım var. Şimdi ise yediğim halde alamıyorum, zayıflıyorum yüzüm çöktü, görenler çökmüşsün diyo. Benzer şeyler yaşayan var mı acaba? Teşekkür ederim herkese.

nefes alma problemi yaşıyor olabilirsin
ben burnumdan ameliyat oldum olalı çok uyumaya ihtiyaç duymuyorum

Midenizle ilgili bir problem olabilir. Doktora gitmenizde fayda var..

Ani kilo kayiplariii onemli hast.habercisi olabiliyorrr....yakin cevremdede vardi...istahsizlik ishal veya kabizlik var mi

Merhaba kızlar,
hemen konuya gireyim, ben yediğim halde ve çok hareketli olmamama rağmen kilo alamıyorum aksine kilo veriyorum sürekli. çok çabuk yoruluyorum, uyanmak resmen işkence gibi benim için. Gündüz uyanamıyorum gece uyuyamıyorum. Kilo konusunda bilhassa takılıyorum çünkü eskiden baya kiloluydum ve kolay kilo alabilen bi yapım var. Şimdi ise yediğim halde alamıyorum, zayıflıyorum yüzüm çöktü, görenler çökmüşsün diyo. Benzer şeyler yaşayan var mı acaba? Teşekkür ederim herkese.

şekerine baktır... çok su içme, ağız kuruması , çok idrara çıkma gibi şikayetlerinde var mı?

Sen bir dahiliye uzmanına görün. Tüm kan değerlerini kontrol ettir şeker tiroit vs. Hipertiroit varsa kilo verirsin mesela.

Son düzenleme:
X