Dövme Benim de dövmem var artık :)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

jasmine

Yüksek Melankoli
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
119
1
Kızlaar bende döwme yaptırdım ama kafam hala karışık
Olumlu olumsuz tüm eleştirileri bekliyorum,lütfen.
Hem alerjimin olmasından hemde bi takım soru işaretlerinden dolayı uzun süredir beklemedeydim ama sonunda dün döwmemi yaptırdım...
Genelden farklı olarak benim seçimim melek,kelebek değilde sarmaşık oldu ve elimin üzerinde..
Bi çok kişi defalarca elimin üstüne yapmamam konusunda uyardı ama kararlıydım.

Avucumun içinden başlıyor.En içte mls yazıyor.Kardeşimin annemin ve benim isimlerimizin baş harfleri..
Aşağıdanda yüzük parmağıma dolanıyor.

bende atatürk imzası yaptıracağım bileğime ama acır diye de korkuyorum..bu arada dövmeniz çok şık.

genelde dovmeyi surekli gorebilceginiz bi yerinize yaptırmayın derler sıkılma oluyor diye ama herkesde farklıdır bu elde olması eger isinizi etkilemeyecekse olur tabi gusel durmus benim omzumda var simdi gogsumun ust tarafına yaptırcam bi kere yaptırınca alıskanlık oluyor

Açıkçası ben yerini ve şeklini beğenmedim...
Daha farklı olabilirdi.

önemli olan senin begenmen içine sinmesi
ben birsey demeyim şimdi ama cokta begendigim soylemez

bende atatürk imzası yaptıracağım bileğime ama acır diye de korkuyorum..bu arada dövmeniz çok şık.

Eğer izmirde yaşıyorsan Atatürk imzasını ücretsiz yapıyolar canım.Bilek gerçekten acıyor.Ama dediğim gibi dayanılmayacak kadar değila.s

genelde dovmeyi surekli gorebilceginiz bi yerinize yaptırmayın derler sıkılma oluyor diye ama herkesde farklıdır bu elde olması eger isinizi etkilemeyecekse olur tabi gusel durmus benim omzumda var simdi gogsumun ust tarafına yaptırcam bi kere yaptırınca alıskanlık oluyor

Benide çok uyardılar ama zaten sürekli olarak hint kınası yaptırıyorum bari bi sefer olsun kalıcı olsun dedim.
Kesinlikle alışkanlık oluyor ,ikincisini bende ayak bileğime yaptırmayı düşünüyorum.

bencede sürekli elinde gördüğünde sıkılabilirsin
insan sürekli değişiklik yapmayı seven bi varlık
biraz hint işi olmus gibi..

eğer bileğin iç kısmına istiyosan, acıyan tek yeri sondaki k'nin altından uzanan çizgi oluyo. ben kendim yaptırdım ordan biliyorum, gerisi çok acımalık bir şey değil..

Yalan olmasın beğenmedim. Dövmenin bi gizemli karizması oluyo.
O yüzden göz önünde olması itici bence. Yanlış anlama sakın kırılmanı istemem. Kendi fikrim.
Elinde çok göz önünde olmuş. Ve benim kafamdaki dövme şemasını karşılamıyo şekil olarak. Omuzda kürek kemiğinin biraz üzerinde martıyı seviyorum ben de. Atatürk imzası da çok hoş olur aslında.

Hint kınası sandım.
kalıcıymış,umarım pişman olmazsın.
ben pek hoşlanmadım,bir de el de olması..

hint kınası gibi duruyor.standlarda yazın kınayla ucuz dövme yaparlar ya öyle gibi.siz söylemeseniz kendiniz evde kınayla yaptınız sanırdım.ben beğenmedim.

Omzuma istiyorum bende kadıköyde bildiğiniz iyi bir yer varmı arkadaşlar birde fiatı hakkında bilgi verirmisiniz ..

X