Benim devam eden serüvenim :)

cikolatta_m_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
17
0
Efendim ben yaklaşık 5 ay önce yani tam Kurban Bayramı zamanında 64 kilodan 67'ye çıktım :KK59:
Eee bilirsiniz bayram zamanlarını gelsin tatlılar gitsin şekerler tam kalori bombardımanı anlayacağınız :KK1:
Bende artık bir dur demenin zamanı geldiğini anladım ve kendimi zor da olsa durdurmaya çalıştım :KK1:
Ben pek hatta hiç diyet sevmeyen bir insan olarak diyet yapmadım sadece az beslendim :114:
Çok su içmeye çalıştım, gittim kendime bir ip aldım ip atladım :KK8:
2-3 aya kadar eski kiloma döndüm ama benim hedefim 50'ler de bir kiloya ulaşmaktı.
Arkadaşlarıma kilolarını sorduğumda 50-55 gibi cevaplar alıyodum bu da beni sinir ediyodu :95:
Tekrar sporumu yaptım az yemeğe çalıştım artık 3 kilo vermiştim yine yapardım bu benim için iyi bir motivasyon oldu ve şimdi 60-59 kiloya ulaştım :KK1: Geçenler de yazlık kıyafetlerimi çıkardım bana dar gelenler şimdi tam oluyodu resmen ağlıyacaktım ya :85:
Evet benim kısa hikayem şimdilik bu kadar, kilo vermeye çalıştıkça bunu tüm KK de paylaşıcağım. Sadece şunu söyleyim sakın ben kilo veremem ben yapamam edemem demeğin kendinize inanın :128:
Ve bütün fazlalıklarından kurtulmaya çalışan bayanlara kolay gelsin :KK61: :nazar:

X