Benim koptu

angelmiracle

polaris✯
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
9.241
2.109
Merhaba benim dudağımın sağ alt köşesinde çocukluktan beri olan normal bir ben vardı et beni değil ama. Normal büyüklükte, yüzüme lazere gidiyorum ama orayı boyuyorlar. Geçen gün dalgınlığıma geldi o benim kavlamış ben de sivilce sandım tuttum çektim yarısı kopmuş kanadı mı bilmiyorum geç fark ettim fakat şuan kabuk bağladı. Bir zararı olur mu doktora gitmeli miyim? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim :KK35:

Bildiğim kadarıyla Benin kopmasının kötü sonuçları var . Doktora gidin.

Benimde boynumda vardı doğuştan.Tatildeyken güneşte kurudu mu ne olduysa aniden kopmuştu. Kanamadi hiç sizinki gibi.
Bir tehlikesinin olacağını sanmıyorum. Doğuştan değil de sonradan çıkan benlere çok dikkat etmek gerek allah korusun kanser riski olabiliyor çünkü.

Kopmamıştir kopsa çok kanatsız, farketmemeniz imkansiz. Ben de ders dinlerken kalınlıkları şakaklarimdaki minicik bir beni kanatmistim çok kanadı, sonra da olanın 3 katı büyüklüğünde kahve rengi bir et benimle donustu

Merhaba benim dudağımın sağ alt köşesinde çocukluktan beri olan normal bir ben vardı et beni değil ama. Normal büyüklükte, yüzüme lazere gidiyorum ama orayı boyuyorlar. Geçen gün dalgınlığıma geldi o benim kavlamış ben de sivilce sandım tuttum çektim yarısı kopmuş kanadı mı bilmiyorum geç fark ettim fakat şuan kabuk bağladı. Bir zararı olur mu doktora gitmeli miyim? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim :KK35:
Gitmelisin

Benimde boynumda vardı doğuştan.Tatildeyken güneşte kurudu mu ne olduysa aniden kopmuştu. Kanamadi hiç sizinki gibi.
Bir tehlikesinin olacağını sanmıyorum. Doğuştan değil de sonradan çıkan benlere çok dikkat etmek gerek allah korusun kanser riski olabiliyor çünkü.
Peki kopan beniniz geri çıktı mı?

Valla benzer durumu ben yasadim gece gece nasil korktuysam netten cilt doktirlarinin adina bakmistim birine faceden mesaj atmistim hemen donmustu

Uzun zaman oldu cok hatirlamiyorumda korkulacak bisey olmadigini ama sonradan doktora gitsem iyi olacagini soyledi doktora gitmemistim ama gece gece nasil korkmussam oyle bi sacmalayip millete faceden mesaj atmisim ama atletim o kadar kanlanmisti ki cok korkmustum

Valla benzer durumu ben yasadim gece gece nasil korktuysam netten cilt doktirlarinin adina bakmistim birine faceden mesaj atmistim hemen donmustu

Uzun zaman oldu cok hatirlamiyorumda korkulacak bisey olmadigini ama sonradan doktora gitsem iyi olacagini soyledi doktora gitmemistim ama gece gece nasil korkmussam oyle bi sacmalayip millete faceden mesaj atmisim ama atletim o kadar kanlanmisti ki cok korkmustum
Beniniz geri çıktı mı ve herhangibir sıkıntı yaşadınız mı sonrasında?

Geri cikti mi derken tam olarak anlamadim ama soyle soyleyeyim

%100 kopmamis galiba kucuk bir bendi kucuk bi parcasi kaldi oyle bakip gorebilecegim bir yerde degil

Vucudumda ben oldugunuda kimse bilmez yoksa burda bu konuya yazamazdim:)

Neyse sadede geleyim kalemle degdirmis gibi bi nokta duruyo ama o zaman tam mi kopmadi yoksa sonradan mi olustu bi fikrim yok cunku o zaman incelememistim

cok onemli olmayabilir ama siz her ihtimale karsi doktora gidip bi gosterin iciniz rahat olsun

Kesinlikle doktora gidin...
Yazip yazmama konusunda kararsiz kaldim, zararli bir sonucu olabilir mi diye
Ama neredeyse aynisi basima gelmisti ve kopan ben zamanla kanli et beni haline gelmisti. Cocuklugumdan beri gittigim tek doktor olan amcayi aradim 'oraya sirkeli pamuk bas' dedi,gormeden.
Ben de sozunu dinledim, sadece 3 gun icinde o kanli et beni düstü,iz miz de kalmadi...
Ama siz tabii ki doktora danisin,boyle netten kimse yardimci olamaz size

X