Benim mucizem size mucize getirsin.

Cnm ilk bir ayda yükseldi.. transfere kadarda devam ettirdim bu kürleri ben.. insallah yarın o güzel haberi alır mutluluktan ağlarsınız bu defa üstelik her ne olursa olsun vazgeçmek yok o bebek buraya gelecek

Merhabalar cnm transfer sonrası doktorum bu defa bana özel bir karışım ile serum yaptı ( ilk tranferde yapmamıştı) ama içeriği neydi inan bilmiyorum 1 saat yatırdı beni sonra eve geldim o gün genelde uzandım hep sadece yemek için kalktım 2. Gün daha az yattım ama hiçbir işte yapmadım diğer günlerde normal hayatıma kendimi hiç yormadan devam ettim iş güç hiçbirsey yapmadım biraz uyudum biraz dinlendim ufak ufak ev içerisinde yürüyüş yaptım.. ve psikiyatrimin bana verdiği ılaci kullanmaya devam ettim ta ki hamilelik sonrası 6.haftamin sonuna kadar.. kadın dogumcum ve psikiyatrimin onayı doğrultusunda tabii. Iyi ki de destek almışım psikiyatriden yoksa tek başıma o korkunç panik atakla başedemezdim..

Canım dayanamadım az önce bir test daha yaptım sabahkine göre biraz daha mı koyu yoksa bana mı öyle geliyor
birinci resim sabahki
ikinci resim yeni yaptım az önce
Çok merak ettim kanda baktırdın mı.. ayy Hadii inşallah hala kendi hamileliğimi öğrendiğimde ki heyecanı duyuyorum güzel haberlerini bekliyorum

Çok merak ettim kanda baktırdın mı.. ayy Hadii inşallah hala kendi hamileliğimi öğrendiğimde ki heyecanı duyuyorum güzel haberlerini bekliyorum
Test yaptım idrar az önce silik çıktı çok net değil ama
Belki akşam yaptığım için silik çıktı
Kan için vakit bulamadım

Sizin adinıza cok sevindim.Umarım sorunsuz kucaginıza alırsiniz bebeginizi.Ve teşeķurler bizlere bu yolda motivasyon sağladıgınız için güzel insan...

baştan sona soluksuz okudum.. o kadar sevindim ki tek çizgi görmekten yıkılan hayallerimden o kadar yoruldum ki bende.. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba
Allah sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin
Bnde cuma.gunu transfer oldum. Bekliyorum bebeğimi. Allah isteyen herkese evlat versin
Çok yatma günlük aktiviten neyse minimuma indir ama çokta yatma kan akışına ihtiyaç var
Biyorum şu an beklemek en zoru günler geçmek bilmez hatta dakikalar yıl gibi gelir mutlaka haber ver test olunca bende merak ettim

İnşallah mtlaka yazarım. Güzel haberler veririm insallah

Hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur inşallah eşinizin sperm sayısını artırmak için neler yaptınız? Neler kullandınız?

Çok güzel anlatmışınız ağlıyacaktım nerdeyse pazartesi transferim var nasipse bana da dua ederseniz sevinirim on yıllık hasretim bitsin inşallah
Merhaba transfer basarili gecti mi? Trafer oncesi ve sonrasi ostrojen hormonu kullandiniz mi? Ben kullandim transfere hazirlik olarak ama kist olusmus, transfer ertelendi. Biz de cok uzun suredir ugrasiyoruz.

Merhaba transfer basarili gecti mi? Trafer oncesi ve sonrasi ostrojen hormonu kullandiniz mi? Ben kullandim transfere hazirlik olarak ama kist olusmus, transfer ertelendi. Biz de cok uzun suredir ugrasiyoruz.
Ewet elhamdülillah hamileyim dün kese gördük darısı kalp atışına inşallah sağlıkla ilerler bebeğimin gelişimi sorduğunuz soruyu cok anlamadım ilaçlarım var ama ostrojen hormonu nası kullanılıyo bilmiyorum

yaaa cok sevindim Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin cok zorlu sureclerden gecmissiniz ama Rabbim kucaginizi bos birakmamis bana da dua edermisiniz hamilelerin duasi kabul olur derler Allahin izniyle 1.5 senedir ugarisiyorum cikolata kisti vardi ameliyatla aldilar 1 sene once gecen ay doktorum artik tup bebek dedi kesin ve baska hastaneye sevk etti insaAllah tup bebek yaptirmaya kalmazda normal yolla kalabilirim

O kadar içten anlattınız ki anlatamam bn 26 yaşındayım 8 yıllık evliyim PKOS var. Hiç hamile kalmadım 2 yumurta çatlatma tedavisi 1 aşılama tedavisi olumsuz sonuçlandı. 2 yıldır diyabet hastasıyım günde 4 kez insülin kullaniyorum.( 4 Aralık)transfer oldum iki tane bebeğim benimle şuan inşallah benimle kalacaklar ayın 16 'si tahlil günüm. Folik asit, estofem, Protestan fitil, progestan dex, oksapar ve climara Forte kullanıyorum şuan. Umarım hepimiz hayırlı haberleri alırız

Dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…