Benim mucizem size mucize getirsin.

Umarim gerek kalmaz.. ama iyi ki de çaresizler için farklı tedavi yöntemleri var evet tüp bebek tedavisi zor ve stresli bir süreç.. ben son tedavidemden sonra bir daha bir daha deneyecektim.. gönlüm sizin bu kadar uğraşmamanizdan yana tez zamanda inşallah evladınıza kavuşursunuz ❤

Tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah darısı bekleyen tüm melek annelerimize ❤

O zaman bi motivasyonda benden gelsin sizlere hanımlar benim küçük meleğim tam 11 yıl sonra geldi tüm doktorlar tüp bebekle bile şansın %1 in altında dediler kaç kere aşılama tüp bebek yaptırdık kaç kere ameliyat oldum inanın hatırlamak istemiyorum bile hep bu formu incelerdim silik çizgi çıkıp hamile kalan adetin üstüne hamile kalan hep bi umut okurdum ama hep hüsran olurdu bundan iki yıl önce son bir kez daha çocuk denemesi için doktora gitmeye karar verdik ama ben o ay hayıt suyu içtim soğan kürü yaptım bide 100 tane ovulasyon testi aldım hurma polenini hakiki balla karıştırdım bide hemşire bi komşum çocuk aspirini iç dedi hiç aksatmadan yaptım bunları ovülasyonuda düzenli aynı saatte yaptım o ayın sonunda bi gece mide bulantısı ile kalktım banyoya koştum başım döndü eşime seslendim ve bayılmışım kafamı klozete çarpmışım ama hiç aklıma gebelik gelmiyorki adetimi bekliyorum doktora gitmek için karşı komşum balkonda beni gördü sen hamilemisin dedi yokkk dedim ama bi şüphe düştü içime evde gebelik testi çok ama cesaretim yokki yapmaya eşim geldi akşam nasılsn bi doktora gidelim diye sürekli söyleniyor neyse o yattı gee sat on iki buçuk ben cesaretimi topladım test yaptım anında ikinci çizgi çıktı inanamadım tam 15 test yaptım hepsi pozitif ağlaya ağlaya gittim odaya testleri koydum eşime baba oluyosun dedim anlamadı sonra bş kalktı ne dedin dedi testleri gösterdim sabaha kadar uyuyamadık erkenden doktoru aradım ameliyatta devlet hastanesine gittik doktorun sekreterine anlattım artık nasıl bi ifadem varsa tamam bekle seni alacam dedi girdim hemen baktı ultrasonla bişi yok dedi kan verdim iki saat sonra 59 çıktı ama doktor boşuna sevinme değer çok düşük demezmi dünyamız yine yıkıldı hmen kızkardeşim kendi doktorumuzu arayıp anlatmış hemen gelin hemen demiş gittik kız kardeşimle ama benim kalbim duracak rengim falan gitmiş annem geldi yanıma sürekli bak ağlama kızım yoksa rabbim var gam yok diyor ama onlarda bendn heyecanlı girdik kız kardeşimle doktora bi sakin ol dedi bana dr ultrasonla baktı hımmm dedi ben dedim kesin yok yine hayallerim suya düştü ağlıyorum bi yandn sonra bi ses duduk pıt pıt pıt hızlı ve güçlü bak bebeğin burda kalp atışı buda dedi o anı asla unutamam hıçkıra hıçkıra ağladık kız kardeşim bağırarak çıktı anne enişte ablam hamile kalp atışı var diye eşim öyle bi koşup geldiki yanıma şuanda tam bir buçuk yaşında afacanmı afacan bi kızım var çok şükür rabbime tek duam rabbim kimseyi böyle imtihan etmesin sizi o kadar iyi anlıyorum ki hamileliğim çok zor geçti ben çok korktum ama şükür sağlıkla geldi yavrum asla vazgeçmeyin derim sizlere uzun oldu ama belki vazgeçmiş birisi çok üzgün çok kötü durumda birisi okur ve ona umut olur......

amin canim insaAllah rabbim tez zamanda sizede nasip etsin cumlemize

Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla buyutursunuz inşallah. Eşiniz hangi vitaminleri kullandı??

Yaaa çok mutlu oldum.. bir ömür evladınla eşinle sağlıklı huzurlu musmutlu ömürler dilerim ❤

Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah Bu yolda mücadele veren tüm anne adaylarına dualarınızı esirgemeyin.
Sizin adınıza çok mutlu oldum

ya çok güzel umutsuzluğuna umut olmuş aldığın haber. işsizlik vs durumu da düşünüp kendini çok fazla yıpratma. bende pazartesi kan testi yaptıracağım o kadar umutsuzum ki regli oalcakmışım gibi ağrılar umutsuzluğuma sebep oldu inşallah bende hayırlı pozitif haberler alırım ve bekleyen herkes .

Ben daha yolun başındayım ve kafayı yemek üzereyim allah sabır vermiş inş bir gün bana da nasip olur
Ben 5 senedir evliyim ilk 2 sene aman borçlar bitsin diye düşünmekten çocuğu erteledik tamam artık çocuğumuz olsun dediğimiz de oluvermedi tabi üsküdar zeynep kamilde ilk aşılama denedim tutmadı zaten çokta tutacak bir ortam yoktu araya corona girdi 2.yi erteledim sonra bahçeci tüp bebek merkezinde Cem hocayı takip ediyordum ona gidip tedaviye başlamak istedim 8/12 tarihinde transfer sağlandı 21/12 de kan vericem umarım tutunmuştur bebeğim. Ama sağlam sabır ve yıpranmaz psikolojiye ihtiyacın olacak. İstediğin zaman yazabilirsin bana bu süreçlerde bi destek çok işe yarıyor

Gerçekten çok zor.Allah beterinden saklasın diyorum hep.Çok bekleyince hamile kalsan da yetmiyormuş.Ya bir şey olursa korkusu hep oluyor.Her şey nasip.Ben tüp bebek yaptırdım ama kan testine kadar hep umutsuzdum.Artık benim çocuğum olmaz diyordum hatta.Ama Allah o kadar büyük ki..Bu sene şu ortamda iyi ki de işsiz kalmışım diyorum hattaO yüzden hiç ümidinizi kaybetmeyin.Zamanı geldiğinde sana sormuyor bile çıkıp geliyor

Teşekkür ederim umarım bebeğiniz sizinledir benim 2. Çatlatma da olmadı adet olmayı bekliyorum

Merhaba kızlar üç günülük hafif ara kanMam oldu kanamadan sonra gebelik testi yaptım iki defa çıkmadı şu an normal adetime 2 gün var ilken bu sabah yaptım silik çıktı ne gebelik mi bu sizce çok heyecanlandım

Eklentiler

• 002AEDA6-045F-437A-9398-6AE8432484A0.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 63
  • C6763020-D041-4024-8FE3-6EC5D47DC59A.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 80
Bende son haftam gireceğim bende çok çabaladım Allah nasip etti. Rabbim sağlıkla kucağa almamızı nasip etsin kaderlerini de güzel eylesin inşallah.

Ağlaya ağlaya okudum tüm yazdıklarınızı Rabbim böylesine istekle bekleyen tüm anne adaylarına ve bana da bu mutluluğu yasamayı nasip etsin inşallah. Bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim eşinizin sperm sayısının 5 milyondan 150 milyona çıkması için ben yaptınız birimde bu sorunumuz var maalesef ve 3 yıldır olmuyor çocuğumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…