Benim mucizem size mucize getirsin.

sanırım benimde zamanım henüz gelmemiş bekleyelim :)

5.gün embriyosuydu. bir çok sebebi olabiliyormuş öncelik rahim perdesi onun için minik bi operasyon geçireceğim ama çok yorucu bir süreç bir sürü iğne ilaç kontrol vs vs yıpratıyor.
Keşke transfer öncesinde yapılması gereken herşey yapılsaydı, başarısız olma ihtimali belki daha aza inerdi o zaman. Benim de çift embriyo 5-6.gün, değerim çok düşük çıktı ama:21 bhcg
Hakkımızda hayırlısı

keşke çünkü böylesi çok daha zor oldu ağlak bi hal aldım o kadar çaba o kadar ilaç iğne amaçsız oldu. başa sarıyor olması düşündürücü ne diyelim Allah başka dert vermesin vardır bi hayr.

Merhaba yazınızı okudum cok guzel moral vermıssınız.Allah saglıkla oglunuza kavustursun sızi.
Bende hıstereskopı amelıyatı oldum ve 4 yıldır dıger doktorların goremedı yapısıklık ve rahım Y seklını goren doktorlarımdan Allah razı olsun.
Sımdı tup bebek sonucu 5+3 günlük hamıleyım 2 kese gorundu ama kalp atısları ıcın beklıyoruz.
Sıze sorum şu ılk gebelıgımde benım 15.haftada servıkal rahım agzı acılmıstı ve bebegımı kaybetmıstım.Zaten rahımde yapısıklık sonrasımda olusmus.Sımdıkı gebelıgımde doktorum 12 haftada serklaj yapacagını ve rısk almamız gerektıgı soyledı.Sızın hamılelık surecınde boyle bır dusunce oldumu?
hamılelık surecınızde her hangı bır Rahım seklı ıle ılgılı sorun yasandımı?
Tesekkurler .

Muhteşem bir öykü.... Ve en doğrusu psikiyatriye gitmeniz olmuş.... hayat kurtarıcı olmuş o...ben de panik atak yaşadım çok berbat bir şey. Ben de ivf annesiyim.

Rabbim yavrunuzu size bağışlasın bana ve isteyen herkese de versin inşallah.Ayrıca bana da umut oldunuz hikayenizle ben de 2,5 yıldır bekliyorum Mucizemi Allahım dr. hastahane kapılarında perişan etmesin aratmasın yavrularımızı yollasın bize

Amin canım tez zamanda rabbim herkesin kucağını doldursun peki sebebi ne infertilitenin benim uygulayıp hamile kalmama vesile olan Bi kaç Bişey var seve seve yardımcı olmak isterim

Amin canım tez zamanda rabbim herkesin kucağını doldursun peki sebebi ne infertilitenin benim uygulayıp hamile kalmama vesile olan Bi kaç Bişey var seve seve yardımcı olmak isterim
Aminn Allah razı olsun canım benim. İngiltere’de yaşıyorum 10 yıldır.Adetlerim hep düzenliydi ama çok şiddetli sancılı geçerdi, 20li yaşlarımda Türkiye’de dr. gittim hep normal geçer dediler...33 yaşımda evlendim dr göründüm Londra’da bi rahim filmi dışında hiç bişey yapmadılar, değerlerin normal 1 yıl dene olursa olur olmazsa gelirsin denince bıraktım.Ama folik asit takviyesi 1,5 yıldır sürekli kullandım..testler falan hep hüsran o süreci bilirsiniz Eşimin pasaportunu bekleyelim falan derken 1 yıl da öyle geçti 3ay önce Türkiyede dr görüneyim dedim neler neler 6 cm’den büyük sol over kistle sol yumurtalığım da alındı..paldır küldür açık ameliyat yapıldı anlayacağın.Prof Dr çok korkuttu beni eşimi zor günlerdi.olmak istemedim eşim ısrar etti ol kurtul dedi velhasıl geldim Şimdi Pandemiden dolayı hastane dr heryer kapalı.Ameliyatdan beri 2.adetim yeni bitti Soğan suyu içiyorum bakalım hayırlısı artık Herşey Allahtan deyip bekliyorum.Kusura bakma Destan gibi cevap oldu ama Çok isterim tecrübe ettiğin faydasını gördüğün vitamin bitki her hangi şeylerden yardımını

Canım hiççç üzülme benimde sol yumurtalığım var ama yok yani hiç çalışmıyor hemde hiç bitek sağ yumurtalık ile şuan 5 haftalık 2. Bebeğime hamileyim yeni öğrendim ben çocuk aspirini varya pembe küçük olan ondan sürekli kullanıyorum ve doktorum çok iyi yapmışsın dedi onu hep kullan ben kızıma hamile kalacağım ayı detaylıca sana anlatayım benim de çok büyük sıkıntılarım vardı hormonal rahim içinde kaç kere ameliyat oldum şimdi adetim biter bitmez soğan kürü yaptım 15 gün sabah akşam günde 2 kere ve mecitefendi marka hayıt suyu aldım onuda 21 gün içtim ama soğan kürü sadece 15 gün olacak ona dikkat et yoksa düşüğe sebep olur iksinide sabah akşam içtim Bi çizelge oluşturdum kendime doğal bi kilo bal aldık içine hurma poleni alıp tahta kaşık ile karıştırdım ve sabah akşam 1 ay içtim ama hiç aksatmadıö tabi bu arada aspirini her gün içmeye devam ettim hala içerim aspirini adeti acayip düzenliyor bide bebek olduğunda kanı biraz sulandırıp düşüğü engelliyor hamile kalınca kan biraz daha koyulaşır dedi doktorum bu aspirini hemşire Bi arkadaşım söylemişti asla bırakma hamile kalınca bile sonra 100 tane ovulasyon testi aldım hergün günde iki kere 4 saat idrarımı tutarak sıvı ve yemek tüketmeden burası önemli aynı saatte ovulasyon yaptım ben bunları uyguladığım ilk ay hamile kaldım bu yaptıklarımı kime dediysem yaptı ve en geç olan dördüncü ayında hamile kaldı ama ara vermek yok Bi çizelge yapmıştım ben hiç atlamadım ovulasyonda pik gördüğüm gün üç günü değerlendirdik aynı zamanda eşim hergün keçiboynuzu özü içti ve sadece ovulasyonda pik gördükten sonra ilişki yaşadık böylece daha yoğun ve kaliteli spermler oldu ve ben hiç yumurtlamayan ben o ay iki kere yumurtladım ben 35 günde Bi adet olmaya başlamıştım ve adetim 4 gün geçti silik pozitifi gördüm gecikmenin 5. Günü 59 beta hcg ile kızımı öğrendik uzun oldu ama atlamak istemedim rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin canım çokkk zor ben 11 yıl bekledim neler yaşadım neler yaptım ama bak kızım 18 aylık kızm var ve hiç Bişey yapmadan 2. Hamileyim canım benim her daim soru sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum ama umutsuz olma asla

Kızlar yumurtlamadan 17 gün sonra beta 13 çıktı kimyasal mı sizce yok sa düşer mi değer çok az çıktı

Kızlar yumurtlamadan 17 gün sonra beta 13 çıktı kimyasal mı sizce yok sa düşer mi değer çok az çıktı
Canım önemli olan betanin kaç çıktığı değil düzenli bı artış olması bence iki gün sonra bı kan daha ver o zaman anlaşılır inşallah hamilesindir

Canım önemli olan betanin kaç çıktığı değil düzenli bı artış olması bence iki gün sonra bı kan daha ver o zaman anlaşılır inşallah hamilesindir
Bir saat önce leke gördüm kanamam başlayacak yine kimyasal oluyor iki kere gebe kaldım ikisi de kimyasal maalesefne diyim allahım ne uygun görürüse onu yaşayaacaz şükür

Allah senden sonsuz razı olsun Yavrularını sevdiklerini sana bağışlasın.Kolaylıkla sağlıkla zahmetsizce 2 numaralı Meleğine de kavuşasın inşallah ne kadar dua etsem azdır.Dikkate alıp cvp verdiğin için çokk teşekkür ederim.❤ Çok bilgisizim burdan okuduklarım araştırdıklarımla bişeyler öğreniyorum. Dediklerinin hepsini uygulamaya çalışacağım.Geçen ay Türkiye’de 6 gün hayıt otu çayı içmiştim 34. günde adetim geldi çok akıntım olmuştu.5 gündür soğan suyu içiyorum, hayıt otunu soğan suyu yanısıra mı içeyim? Ayrıca iltihap var sanki bende ayıptır söylemesi çünkü adetim bile akıntılı sümüksü geliyor...Bu ay Omega 3, d vitamini, folik asit ,hazır keçi boynuzu pekmezi, glutensiz ekmek ,bolca meyve ,ceviz ,kabak çekirdeği tüketiyorum umarım faydası olur.Ovu testini günde bir kez 12:00 16:00 arası bi vakitte 1 saat önce sıvı bırakmayla yapıyorum.Yalnız aspirin burda pembe olan hiç görmedim beyaz renkli var genelde alıp deneyeceğim.Canım bide eğer ovu testi pik olursa 3 günde hergün mü ilişki olacak? normalde gün aşırı 2 günde bir oluyor bizde.Her takıldığım konularda sorularımla başını ağrıtacağım için şimdiden Hakkını helal canım.Umudumu kesmeden azimle devam diyoruz.Rabbim bize ve dileyen isteyen herkese versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…