Benim neyim var? Sorun kocamda zannederken bende çıktı galiba! :( Yardım edin lütfen.

Ay şiştim...

He tamam cok guzelsin(her konunda neden guzel oldugunu belirtiyorsun anlam veremedim hala) , aşçılarla uşaklarla büyüdün, asla hesap odemezsin...

Amaaa gercek hayat boyle işte kral kızı...
Haha yorumlarna gülüyorum hep:))

Oda bişey mi ben.çamaşır makine nasıl kullancgmı burdan ögrendim:)ama temizlik olunca bilmesende yaparsın titiz ve temiz bir insansan.bende ymek blmyrum ama temzlik çok iyi yaparm.:)))

Ay cok tatlisinnnnn..cok guzl anlatmissin.hastalik hastasi olma yolunda da ilerliyebilirsin.pisikolojik sikintidanda olabilir.ishal ve kabizlik bir arada bende de oldu.doktora gitiiim.pisikolojik de olabiliyor dedi.dietlerden sonrada.vs.vs...ama sunu bil cnm.sukret su an filistini dusun ve sukret.dun izledigim videoyu izlesenn off ne bosa uzuyormusum kendimi dedim yerimden firladimmm onlari oldurucem onlari oldurucemmm die bagira bagira agladimmmmmm. ......sukur sukur.bazen insanlar varliktada yoklukta da sinav olurlar.amabazi insanlarda elindeki guzelliklerin degerini bilmezler.sukredecek cok seyin var.

Bence de iyi degilsin. Hapla korunuyosun, sık birlikte olmuyosunuz, yok dusuk yaptim yok gebeyim. Kocanda temizlik guvenlik sende gebelik takintisi.. Kari koca bi aile terapisine gitseniz siz?

:KK24:

Burada çok özel şeyler anlatılıyor. Herkes bir şekilde özelini burada paylaşıyor. Kimi yardım alıyor, kimi yardım ediyor. Böyle bir ortamda kişisel bilgileri nokta atışıyla vermeyi doğru bulmuyorum. Ama doğru yorum alabilmek ya da kendimi doğru ifade edebilmek adına kişisel bilgilerimi ''doğru olanın civarı'' olarak vermeyi uygun görüyorum. Bu kişisel tercihimdir. Ve eminim bir çok KK kadını da aynı yöntemi kullanıyordur. Örneğin profil bilgilerimde de yaşadığım şehir İstanbul olarak görünüyor ama aslında başka bir şehirde yaşıyorum. Bu bilgileri vermek benim tercihimdir. Ha şunu da söyleyeyim kalkıp da 18 yaşımda olup da 28'im demiyorum. Dediğim gibi hem kendimi koruyorum hem de yakın bir yaş söyleyerek yanlış yorum yapılmaması için çaba gösteriyorum. @justice; bu konulara bu kadar takılmış olman konusunda inan ki yapabilecek bir şeyim yok. Üniv mezunu, iş güç, ev bark sahibi bi insanım. Burda kimi kandırıp elime ne geçecek? Biraz mantıklı düşünmen yeterli. Kimliğim açık olsa da, sizi tanıyor olsam da, kıskandırmaya çalışsam anlarım... Ama o da yok. İstemezsen okumazsın, yorum yapmazsın. Ne birine silah dayıyorum oku diye, ne de başka bi şey! Ayrıca burada kendi kuruntularınızı gideresiniz diye konumu dağıtmanızı, belki de faydalı olacak yorumları engellemenizi çok saygısızca buluyorum. Çok rahatsız olduysanız başka bi yerde bi konu açar altında kendi kendinize ister dedikodu yapar, ister sohbet edersiniz.

Yasini dogru soyledin ama simdi :KK53: oncesi yada sonrasi ne farkeder ki?
Oneri istiyorsan tutarli olacaksin al sana oneri

Neyse ben yine hayirlisi olsun diyorum :KK53:

Son düzenleme:
Senin ev isi bilmemen tamamen annenin sucu bu kadar rahat birakmamaliydi ayagina su getirmeler falan ben 19 yasin dayim evliyim bir cocuk annesiyim temizlik kadin isidir erkek değil esin bi sure sonra usanır daha yeni evlisiniz bunlar gelir geçer ayrica her gün düzenli temizlik yaparsan yorulmazsın da yarin bir Gün cocuk olunca halini düşünemiyorum evi artık belediye temizler :KK70: :KK70: :-D

bence kocan sana bu kadar yardımcı olduğu için şükretmelisin.. Birden bire tüm sorumluluğu sana yükleyebilirdi...

Nazara gelmiş olabilirsiniz üstünüzde büyü bile olabilir. Sürekli okuyun eşiniz de okusun size. Sürekli uyku halinin büyünün etkilerinden biri olduğunu okumuştum bi yerde. Kıskananlar vardır muhakkak.

ya yapma gözünü seveyim hemen konuyu nasılda büyüye bağladın
arkadaş evlilik bunalımında geçer zamanla

X