benımde ıkız bebeklerım olucak

bende aranıza yenı katıldım.allahın ıznıyle 2ay sonra ıkızlerıme kavusucam.cok heycanlıyım Allahım her ısteyene versın...:emir_bebek::emir_bebek:

ay negüsellll cinsiyetleri nedir peki öğrendinmiii ay yazıları okuyamadım belkide cevaplamışındır ama ben yaziiimde bakarım yazılaraa allah tamamına erdirsin sağlıcakla büyütürsün inşallah

ay negüsellll cinsiyetleri nedir peki öğrendinmiii ay yazıları okuyamadım belkide cevaplamışındır ama ben yaziiimde bakarım yazılaraa allah tamamına erdirsin sağlıcakla büyütürsün inşallah

:1rolleyes:eek:lurmu hııc onemlı degııl.ıkısıde erkek valla oyuzden cok dusunuorum yaa!:uhm:cok tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın...:dance:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum sizlere, bende 6 haftalık hamileyim. ikiz olup olmadığı hemen belli olur mu yoksa belli bi süre geçmesi gerekir mi??
Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden...

ayyyyyyy ne çok sevindim canım ikizlerinin olmasına bende hamileim ikizlere ama ben agustosta dogum yapıcam nasıl ikizlere hamile kalmak kolay oldumu ben şuanda baya bi zorlanıyom da acaba sende nasıl sıkıntılar oldu çok merak ettim önceden tedbirimi bende almak isterdim:) ama ikizlere hamiş kalmak süper bi duygu bence:) seninle bu konuyu konuşmak isterdim beni eklersen sevinirim :) allah yardımcın olsun bu arada dogum ayın çok yakınmış:)

X