benimle birlikte kilo almak isteyen??

Ne yaptığımla ilgili konu açmıştım ender saraçoğlu diye başlıyor ordan faydalanıp soru sorabilir ve yorum yapabilirsiniz :)

değil ender saraçoğlu feriştahı gelse kilo alabileceğimi sanmıyorum
bir kere gece çalışıyorum uykularım doğal olarak düzensiz gündüz uyuyorum
sağlıklıyım bütün kan değerlerim yerinde yolunda herşey
bazen çok iştahlı bazense hiç yemem
iş imden dolayı yeme düzenim hiç yok
anne baba zayıf
1.60 boy 42 kiloyum 28 yaşındayım
denemediğim birşey lazım diyetisyen spor bilimum ilaç ve şuruplar,antidepresanlar(remeron benzeri...),kürler
hem ben vahiy sihir felan bekliyorum ya zaten :)

Merhaba kızlar.Bebe büskivisini sadece gece yatarken yeyin bence.çünkü ikindi vakti yendiğinde çok iştah kapatıyo başka bişey yiyesi gelmiyo insanın içinden.ikindi vakti daha farklı yiyeceklere yönelilmeli.vitamin testlerinizi yaptırdınız mı.

Merhaba kızlar.Bebe büskivisini sadece gece yatarken yeyin bence.çünkü ikindi vakti yendiğinde çok iştah kapatıyo başka bişey yiyesi gelmiyo insanın içinden.ikindi vakti daha farklı yiyeceklere yönelilmeli.vitamin testlerinizi yaptırdınız mı.
evet bende denedim akşam yemeği yiyemedim ya aşırı tıkıyor. ben yaptırdım bir eksiklik yok b12 dışında:)

evet bende denedim akşam yemeği yiyemedim ya aşırı tıkıyor. ben yaptırdım bir eksiklik yok b12 dışında:)
Bende de B12 eksikliği var.D vitamini demir gibi eksikliklerde var.Çölyaktan şüphelendiler oda çıkmadı.ömür boyu sıska kalmak isyemiyorum :) Erkek gibi kadınların poposuna bakar oldum bi laf atmadığım kaldı :KK70:

Ben 160 boyunda 47 kiloyum arkadaşlar. Hiçbir şekilde kilo alamıyorum lütfen bana yardımcı olun.kilo alana kadar nasil giyinmem gerektiği hakkında da bir yorum yaparsanız çok sevinirim.

X